Jump to content
Dogomania

Binio, dumny pies w swoim super Domu :) Binio - pies, a ze strachu porusza się jak gąsienica, pełza. Pomóżmy mu. Bez naszej pomocy ten strach go zabije :(


elik

Recommended Posts

Dzisiaj dostałam paragony za badanie krwi i kastrację Binia. Pani Kasia zapłaciła gotówka w lecznicy.

Przesyłam dokumenty z lecznicy. Jest jeszcze faktura na 100 zł dla schroniska za kastrację.Za obroże Foresto zapłaciłam 95.

577541691_Biniopar.badkrwi.png.5f26f899f7daa1067c9e272556f19682.png

777470275_Binioparag.kastracja.png.0dc5505f0bfc3bf19535cb81dd8fcb12.png

 

  165,00   badanie krwi
  110,00   kastracja
     95,00   obroża foresto
= = = = = =
   370,00 zł

1753752180_Binioprzel.kastr.png.1947e981b8b8b330ce76f503b954ede5.png

Link to comment
Share on other sites

Pani Kasia tak opisała Binia:

Binio waży 12 kg i 40 cm w kłębie. Głową sięga ponad kolano. Jest przyjaznym radosnym i bardzo miły psem. Idealny psiak  do  domu z dziećmi, cierpliwy i chętny do zabawy. Akceptuje inne psy,l ubi ich towarzystwo. Do kotów nie jest agresywny, ale jest nimi  zainteresowany i lubi je pogonić. Piękne chodzi na smyczy, reaguje na przywołanie, jest posłuszny. Nie należy do głośnych psów, za wiele nie szczeka, ale jest czujny. Uwielbia towarzystwo człowieka, pies kanapowiec, wtula się w człowieka i tak  lubi  najbardziej spać. Powoli zaczyna zachowywać czystość i coraz mniej  obsikuje .W domu nie niszczy. Jest cudowny i będzie wspaniałym wiernym towarzyszem.

Rozmawiałam dzisiaj z Pania Małgosią, która adoptowała Albinka.  Kiedyś mówiła, że Jej tato jest zainteresowany adopcją pieska. Podesłałam kilka zdjęć Binia. Pani Małgosia ma je pokazać tacie.  Czekam na wiadomość.

Jak myślisz Elu,  ogłaszamy Binia, czy czekamy na wiadomość od Pani Małgosi?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, agat21 napisał:

No sesja lepsza niż w niejednym magazynie mody i urody :D

Dzięki wielkie  :)   Piesio piękny, ale trzeba przyznać, że fotograf to doskonały fachowiec  :)

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, elik napisał:

Pani Kasia tak opisała Binia:

Binio waży 12 kg i 40 cm w kłębie. Głową sięga ponad kolano. Jest przyjaznym radosnym i bardzo miły psem. Idealny psiak  do  domu z dziećmi, cierpliwy i chętny do zabawy. Akceptuje inne psy,l ubi ich towarzystwo. Do kotów nie jest agresywny, ale jest nimi  zainteresowany i lubi je pogonić. Piękne chodzi na smyczy, reaguje na przywołanie, jest posłuszny. Nie należy do głośnych psów, za wiele nie szczeka, ale jest czujny. Uwielbia towarzystwo człowieka, pies kanapowiec, wtula się w człowieka i tak  lubi  najbardziej spać. Powoli zaczyna zachowywać czystość i coraz mniej  obsikuje .W domu nie niszczy. Jest cudowny i będzie wspaniałym wiernym towarzyszem.

Rozmawiałam dzisiaj z Pania Małgosią, która adoptowała Albinka.  Kiedyś mówiła, że Jej tato jest zainteresowany adopcją pieska. Podesłałam kilka zdjęć Binia. Pani Małgosia ma je pokazać tacie.  Czekam na wiadomość.

Jak myślisz Elu,  ogłaszamy Binia, czy czekamy na wiadomość od Pani Małgosi?

Fotki fantastyczne ! Powyższy tekst to prawie gotowiec do ogłoszeń, ale może poczekajmy "chwilę" na wiadomość od P. Małgosi.

W jakim wieku jest Binio?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

Fotki fantastyczne ! Powyższy tekst to prawie gotowiec do ogłoszeń, ale może poczekajmy "chwilę" na wiadomość od P. Małgosi.

W jakim wieku jest Binio?

Poczekajmy  :)

No właśnie tego Pani Kasia nie napisała. Odwrotnie zapytałam o to. Czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Havanka napisał:

Czy p. Małgosia odezwała się ? Elu, moze jednak ułożę tekst i ogłosimy Binia? Nie zaszkodzi...

Nie odezwała się, a ja nie chcę dopytywać, żeby nie pomyślała, że naciskam.  Bardzo Cię proszę Eluniu, ułóż tekst i będziemy ogłaszać. Będę wyróżniać chłopaczka z własnej kasy.

Bardzo proszę ogłoś Eluś na Kraków.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Nie odezwała się, a ja nie chcę dopytywać, żeby nie pomyślała, że naciskam.  Bardzo Cię proszę Eluniu, ułóż tekst i będziemy ogłaszać. Będę wyróżniać chłopaczka z własnej kasy.

Bardzo proszę ogłoś Eluś na Kraków.

Binio na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/binio-psia-perelka-do-adopcji-CID103-IDF1yTX.html

Powodzenia piesku !!!

Link to comment
Share on other sites

Wyobraźcie sobie, że miałam, już pierwszy telefon o Binia i to wkrótce po ukazaniu się ogłoszenia. Ale nie był to telefon z Tych, na które czekamy. Co prawda dom z ogrodem, ale to nie ten dom. Czekamy.

agat21 ma chętnych na pieska Rufusia, który już jedzie do DS. Młodzi ludzie też dom z ogrodem i 2 letnie dziecko. W Chelmie. Czy jest na dogo ktoś z tamtych okolic?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

Wyobraźcie sobie, że miałam, już pierwszy telefon o Binia i to wkrótce po ukazaniu się ogłoszenia. Anie nie był to telefon z Tych, na które czekamy. Co prawda dom z ogrodem, ale to nie ten dom. Czekamy.

agat21 ma chętnych na pieska Rufusia, który już jedzie do DS. Młodzi ludzie też dom z ogrodem i 2 letnie dziecko. W Chelmie. Czy jest na dogo ktoś z tamtych okolic?

Trochę szkoda, ale dobrze, ze jest odzew. Oglądalnosć spora, 5 obserwatorów. Binio zasługuje na domek bez żadnych wątpliwości i na taki właśnie czekamy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

Trochę szkoda, ale dobrze, ze jest odzew. Oglądalnosć spora, 5 obserwatorów. Binio zasługuje na domek bez żadnych wątpliwości i na taki właśnie czekamy.

Tak Eluniu. Wyczułam, że pani z  którą rozmawiałam nie jest odpowiednio zakręcona na zwierzęta. To obrzeże Krakowa, nie tak dawno wioska.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Tak Eluniu. Wyczułam, że pani z  którą rozmawiałam nie jest odpowiednio zakręcona na zwierzęta. To obrzeże Krakowa, nie tak dawno wioska.

Znajdziemy opiekuna, który będzie solidnie zakręcony na zwierzęta. To dopiero początek ogłoszeń.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Znajdziemy opiekuna, który będzie solidnie zakręcony na zwierzęta. To dopiero początek ogłoszeń.

O to loto  :) :)   Nie oddamy Binia w pierwsze lepsze ręce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...