Jump to content
Dogomania

Binio, dumny pies w swoim super Domu :) Binio - pies, a ze strachu porusza się jak gąsienica, pełza. Pomóżmy mu. Bez naszej pomocy ten strach go zabije :(


elik

Recommended Posts

Tutaj są rozmiary takich samych https://happydoggy.pl/szelki/60-1784-puppia-soft-vest-harness-szelki-kamizelka-z-siateczki  i tutaj tez https://pinkypaws.pl/pl/p/Szelki-dla-psa-i-kota-Puppia-Vest-Harness-/112 

 

Zacytuję eszę z tamtego wątku

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Aska7 napisał:

Tutaj są rozmiary takich samych https://happydoggy.pl/szelki/60-1784-puppia-soft-vest-harness-szelki-kamizelka-z-siateczki  i tutaj tez https://pinkypaws.pl/pl/p/Szelki-dla-psa-i-kota-Puppia-Vest-Harness-/112 

 

Zacytuję eszę z tamtego wątku

Bardzo dziękuję Aska  :)

Przekażę te wiadomości Pani Kasi. Ja nie zaryzykuję kupna, bo nie znam wymiarów psiaka.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję Aska  :)

Przekażę te wiadomości Pani Kasi. Ja nie zaryzykuję kupna, bo nie znam wymiarów psiaka.

Kupuję guardy, one są bardzo dobre dla strachulców. Boję się ,że tych ślicznych może wyjść. Nie używałam nigdy takich szelek. Doradźcie:)

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, ewu napisał:

Kupuję guardy, one są bardzo dobre dla strachulców. Boję się ,że tych ślicznych może wyjść. Nie używałam nigdy takich szelek. Doradźcie:)

Ja Basiu nie tylko dla strachulców takiego typu używam. Są wygodne dla psa i pewne.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, ewu napisał:

Kupuję guardy, one są bardzo dobre dla strachulców. Boję się ,że tych ślicznych może wyjść. Nie używałam nigdy takich szelek. Doradźcie:)

Zgadzam się. Takie szelki jak miał Albinek nie są szelkami dla strachulców, łatwo z nich wyjść.
Najbezpieczniejsze i najwygodniejsze są dobrze dobrane szelki typu guard, dla krotkowłosych psów najlepiej podszyte miękkim materiałem, aby futerko się nie ścierało

Link to comment
Share on other sites

Takie szelki jak miał Albinek z mojej praktyki dla strachulców są bardzo dobre.Nigdy mój tymczasowiczek nie uwolnił się z nich.Z mojego doświadczenia właśnie one pozwoliły psu odejść od strachu bardzo szybko(był o wiele spokojny niż na normalnych twardych szelkach).Opasywały psa to tak jakby głaskanie psa kocykiem tak można to przyrównać albo masaż psa bo bokach.

Link to comment
Share on other sites

Binio kwitnie jak ta magnolia za nim. Ciekawa jestem czy psiaczek nadal zestresowany, czy zdarza mu się jeszcze czołgać ze strachu ? Zdjęcie pokazuje nam raczej, że takie zachowania to już przeszłość, tym bardziej, ze ogonek wysoko w górze. A jak jest naprawdę?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek IMIENNY z którego dochód zostanie przeznaczony dla:

Beżowego pieska, który na szybko stał się Albinkiem nr 2 .

Ale nie wypada żeby był drugi.

Powinien mieć swoje własne imię.

LINK DO BAZARKU

-----------------------------------------

Sukces Albinka 1ego zmotywował Twórców do rozpoczęcia zdjęć do kolejnej serii.

Jednakże Albinek Pierwszy (aktor 1 serii)  przebranżowił się i zaangażował w projekt  DS.

Zatem Reżyser jak i Producent szukają nowego aktora do roli głównej. 

Zapraszamy managerów i agentów oraz głosujących na Kasting.

alvin.JPG.8c3224ac3e93c26e95d8a11ad61f39b7.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, uxmal napisał:

Zapraszam na bazarek IMIENNY z którego dochód zostanie przeznaczony dla:

Beżowego pieska, który na szybko stał się Albinkiem nr 2 .

Ale nie wypada żeby był drugi.

Powinien mieć swoje własne imię.

LINK DO BAZARKU

-----------------------------------------

Sukces Albinka 1ego zmotywował Twórców do rozpoczęcia zdjęć do kolejnej serii.

Jednakże Albinek Pierwszy (aktor 1 serii)  przebranżowił się i zaangażował w projekt  DS.

Zatem Reżyser jak i Producent szukają nowego aktora do roli głównej. 

Zapraszamy managerów i agentów oraz głosujących na Kasting.

alvin.JPG.8c3224ac3e93c26e95d8a11ad61f39b7.JPG

Łałłłł normalnie pisk mi się roześmiał na widok Twojego postu.

Dzięki wielgachne   2054752139_kwiatki15.jpeg.5a1b152f8a76ed251fea6d30380ea6bb.jpeg  Lece na bazarek

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aska7 napisał:

Dawać więcej fot : )

Mówisz, masz!

Zobaczcie proszę, jak spokojnie reaguje na kota. Można powiedzieć, że w ogóle nie reaguje  :)  I ten ogonek!!!

20200425_153924.jpg.de50503e8b7e5f353b4178dd00fafb08.jpg

20200425_180606.jpg.9aa8a4a17de2cdd8c7f9d0adf8cda19f.jpg

Przytuka się, jakby chciał wejść w człowieka

20200426_122256.jpg.49b7dae12c3052f2f27c617c59b95d53.jpg

Chwilo trwaj!

20200426_131212.jpg.6dff1d16dcd169ed809b6f1c323b76a8.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I kilka zdań od Pani Kasi  :)

Wczoraj zapoznanie z psem i kotkiem wypadło całkiem dobrze.Psiak jest łagodny do psów. Kotem zbytnio nie był  zainteresowany.Typ psa skupionego na człowieku. Noc przespał  spokojnie.  Ranny spacer tylko koło mojej nogi. Robi kilka kroków, a potem się czołga, jak na filmiku. Bardzo chce się przytulać i lgnie do człowieka.Teraz na  razie musi  mieć spokój, wypoczynek. Myślę, że szybko nabierze zaufania i znajdzie dom.To bardzo miły psiak.

Lepszej relacji nie można się było spodziewać. Zapowiada się super pies  :)

Mam jeszcze 2 króciutkie filmiki, ale dzisiaj już nie dam rady ich wstawić. Miałam bardzo męczący dzień - przeprowadzka z działki do Krakowa. W piątek będzie to samo, tylko w drugą stronę. Dopóki system pracy męża nie wróci do normalnych warunków,. tak będzie - tydzień w kraku, tydzień na działce  :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Jak się Wam podobam???  :)

962854081733818005.jpg.2b67597e41241f39e516975eabc5f5e5.jpg

Podobny obraz 

                  Piekny ptysiuniu z calego serducha radueje tulinkam
            z wiara nadzieja 
w normalne czasy wszystkim istotom
Cudna dobre wiesci Elikowa Ciociu 
          przecudny lapeniek przecudny
 az dusza cala spiewa 
 
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Mówisz, masz!

Zobaczcie proszę, jak spokojnie reaguje na kota. Można powiedzieć, że w ogóle nie reaguje  :)  I ten ogonek!!!

20200425_153924.jpg.de50503e8b7e5f353b4178dd00fafb08.jpg

20200425_180606.jpg.9aa8a4a17de2cdd8c7f9d0adf8cda19f.jpg

Przytuka się, jakby chciał wejść w człowieka

20200426_122256.jpg.49b7dae12c3052f2f27c617c59b95d53.jpg

Chwilo trwaj!

20200426_131212.jpg.6dff1d16dcd169ed809b6f1c323b76a8.jpg

Śliczny psiak !

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, MALWA napisał:

Przychodzę z wątku Albinka.

Już tam pisałam, ale i tu wypada napisać, że przenoszę swoja deklarację z Albinka na Albinka II.

Dobrze Elu, ze go uratowałaś ! Takie cudo w schronisku to tylko nieszczęście dla biedaka.

 

Witaj Agnieszko :)  Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla psiaczka  45194733_dajekwiat.gif.399fb8ddef65158b3b87dbe81b46acc4.gif

Ja go tylko zauważyłam, a ratujemy go MY WSZYSCY  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...