Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Zapraszam na pyszne potrawy wielkanocne dla Cyganka na operację łapki. Do 17.03, do godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

3 minuty temu, Havanka napisał:

Na bazarkowe konto Cyganka, wpłynęła dzis wpłata od Elik. Eluś, dziękuję serdecznie !!!

Czekam jeszcze na dwie wpłaty i robię przelew do Alvenki.

To nawet dość szybko wpływają wpłaty  :) Dobrze, Alvinka będzie mogła zrobić przelew cząstkowy na razie.

 Elunia wielki, słodki buziak     629515215_buziaczki3.jpg.6a2abad7589126b496cc82a28527d9c3.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, ona03 napisał:

Poleciało :)))

Dziękuję Słoneczko !!!

11 godzin temu, Radek napisał:

Mam nadzieję, że moja nie jest w tych dwóch;)

Nie, Twoja wpłata juz jest. W poście drugim, kolorem czerwonym, zaznaczyłam wszystkie, które dostałam już.

10 godzin temu, koja napisał:

Spóźniłam się, ale jeden żurek chyba się dla mnie jeszcze znajdzie - poproszę :)

Jednak przyszła nasza  Kojeczka !!! Dla Ciebie kochana, z przyjemnością zrobię świeżutki żurek ! Bardzo Ci dziękuję !!!

Smacznego ! image.jpeg.770938121bd9d32dc15af809dc3e4f02.jpeg

1 godzinę temu, Livka napisał:

Oj coś mi się wydaje, że Havanka będzie musiała otworzyć jeszcze raz tę świąteczną kuchnię :)

Jeżeli ktoś jeszcze będzie głodny, to jest okazja ! Alvenka otworzyła podobną kuchnię na miau.pl

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=198781

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zajrzałam do banku, a tam cichutko leżą sobie już pieniążki od Jo37 i Ona03. Bardzo, bardzo dziękuję !!!

Ale to nie koniec niespodzianek !

Oneczka nie dość, że się objadła w naszej świątecznej kuchni, to jeszcze zostawiła suty napiwek !!! Tak suty, że można byłoby się za niego jeszcze raz najeść do syta !

Dziękuję z całego serca !!! 

image.jpeg.2c46aa0085aff230b1547a7276172cf2.jpeg
 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, elik napisał:

A ja zajrzałam na początek wątku i oczy z radości mi zwilgotniały  :)

Jesteś Eluś Czarodziejką            elf.png.a629829960eb5da33bd869dc9c8bc78d.png

Elu, ja też jestem mile zaskoczona, że tyle wspaniałych osób przyszło z pomocą. Osoba Alvenki i jej podopieczny Cyganek, poruszył wiele serc i ciężko byłoby przejść obojętnie. A tak nawiasem mówiąc, wszystko zaczęło się od Twojego telefonu do mnie...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Przed chwilą zajrzałam do banku, a tam cichutko leżą sobie już pieniążki od Jo37 i Ona03. Bardzo, bardzo dziękuję !!!

Ale to nie koniec niespodzianek !

Oneczka nie dość, że się objadła w naszej świątecznej kuchni, to jeszcze zostawiła suty napiwek !!! Tak suty, że można byłoby się za niego jeszcze raz najeść do syta !

Dziękuję z całego serca !!! 

image.jpeg.2c46aa0085aff230b1547a7276172cf2.jpeg
 

Za pyszne jedzonko i przemiłą obsługę napiwek jak najbardziej wskazany..... :))))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Posyłam Hawance pomoc kuchenną, maruda ale pracowita

55c7a1f175274701687d7223ea1e346d5664.gif

Joluś, oplułam komputer ! A teraz ile razy sobie pomyślę o tej pracowitej pomocy kuchennej, nie mogę powstrzymać śmiechu ! Wypisz, wymaluj - Franuś mojej siostry...

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Za pyszne jedzonko i przemiłą obsługę napiwek jak najbardziej wskazany..... :))))))

Oneczko, KLIENT nasz PAN ! U nas zawsze będzie najedzony i miło obsłużony !

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Elu, ja też jestem mile zaskoczona, że tyle wspaniałych osób przyszło z pomocą. Osoba Alvenki i jej podopieczny Cyganek, poruszył wiele serc i ciężko byłoby przejść obojętnie. A tak nawiasem mówiąc, wszystko zaczęło się od Twojego telefonu do mnie...

Wszystko ma kiedyś swój początek, ale gdyby nie Twoja chęć pomocy, nic by z telefonu nie wynikło  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Czekam jeszcze na ostatnią wpłatę, ale wstępnie podliczyłam już dochód z bazarku. Ze sprzedaży potraw świątecznych i szkatułki, zebraliśmy 765 zł !!!

 

Bardzo, ale bardzo dziękuję Wszystkim za pomoc Cygankowi.
Naprawdę, nie spodziewałam się, że tyle serc może poruszyć ten biedny piesek, dziękuję.

20b2a37b364e94d561200ac8e4762c92.gif


Havanko e366a8973ef3039a13972ce88585bd0e.gif
d4b6d20c31d41ca9fc715e9c643faa64.gif

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2020 o 22:24, Alvenka napisał:

Bardzo, ale bardzo dziękuję Wszystkim za pomoc Cygankowi.
Naprawdę, nie spodziewałam się, że tyle serc może poruszyć ten biedny piesek, dziękuję.

Alvenko, przelewam na Twoje konto, to co już mam, czyli 745 zł. Kiedy wpłynie ostatnia wpłata - 20 zł, zaraz ją prześlę do Ciebie. Proszę, abyś potwierdziła odbiór tej kwoty, tu na wątku bazarkowym i na wątku Cyganka, ok?

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, tomcug napisał:

A ja potwierdzam odbiór przepięknej szkatułki.W rzeczywistości jeszcze ładniejsza, dotarła cała i zdrowa. I  miała słodką zawartość...  Havanko, stokrotne dzięki za cudeńko!!!

No to kamień z serca, że doszła w całości ! Cieszę się, że się podoba i niech cieszy Twoje oko wiele, wiele lat ! Kasa za wysyłkę już na koncie. Dziękuję Tomcużku !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Havanka napisał:

Alvenko, przelewam na Twoje konto, to co już mam, czyli 745 zł. Kiedy wpłynie ostatnia wpłata - 20 zł, zaraz ją prześlę do Ciebie. Proszę, abyś potwierdziła odbiór tej kwoty, tu na wątku bazarkowym i na wątku Cyganka, ok?

Potwierdzam wpłynięcie kwoty 745 złotych na konto dla Cyganka, dziękujemy raz jeszcze za pomoc w opłaceniu faktury za operację.
78d75ff78d4fa64460e4d3b91e487cc2.gif
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...