Jump to content
Dogomania

pomocy:-(


martika3110

Recommended Posts

Witam serdecznie

 

Szukam karmy suchej dla mojej suni(1 rok i 2 msc)- jest uczulona na soje,kukurydze, przenicę, ryż, ziemniaki, groch i owies. Jest wolna od mięsa.Proszę pomóżcie- powoli tracę nadzieję:-(

Proszę o oferty w rozsądnej cenie.

z góry dzięki wielkie

 

pozdr

Marta

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, martika3110 napisał:

 

Proszę o oferty w rozsądnej cenie.

z góry dzięki wielkie

 

pozdr

Marta

Nie rozumiem stwierdzenia "jest wolna od mięsa" ??Tzn.że na mięso nie jest uczulona,czy karma ma być wolna od mięsa - możesz wyjaśnić?

Jeśli może jeść mięso to najłatwiej będzie ja karmić karma gotowaną - makaron,mięsko,warzywa (oprócz pora i cebuli).

Poza tym - o jakie oferty Ci chodzi?Tu najwyżej ludzie mogą podzielić się doświadczeniami,a karmami nikt tu nie handluje,ani ich nie oferuje:)

Link to comment
Share on other sites

Mam psy ponad 52 lata i całe życie karmię je naturalnie czyli mięsem z dodatkiem warzyw i ew. ryżu, makaronu czy parzonych płatkow i do dzisiaj nie wiem co to alergie. Niestety alergie powstały po wprowadzeniu róznych suchych karm, ja i moje psy jesteśmy im przeciwne i dobrze na tym wychodzimy. A mięso dla psów jest duzo tańsze od dobrej karmy i napewno zdrowsze.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, martika3110 napisał:

Szukam karmy suchej dla mojej suni(1 rok i 2 msc)- jest uczulona na soje,kukurydze, przenicę, ryż, ziemniaki, groch i owies

Jeśli jest uczulony na to wszystko, to masz spory problem, karma sucha gotowa może spróbuj Carnilove, z gotowcow tylko niektóre puszki wchodzą w grę ale tu też musisz być ostrożna i patrzeć na skład, bo makaron najczęściej równa się przenica... 

 

Najlepszym wyjściem byłoby gotowanie, jako uzupelniacz, może spróbuj kaszę, a jeśli i ja będzie źle psina trawila, to pozostaną warzywa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, bou napisał:

Nie rozumiem stwierdzenia "jest wolna od mięsa" ??Tzn.że na mięso nie jest uczulona,czy karma ma być wolna od mięsa - możesz wyjaśnić?

Jeśli może jeść mięso to najłatwiej będzie ja karmić karma gotowaną - makaron,mięsko,warzywa (oprócz pora i cebuli).

Poza tym - o jakie oferty Ci chodzi?Tu najwyżej ludzie mogą podzielić się doświadczeniami,a karmami nikt tu nie handluje,ani ich nie oferuje:)

witaj,

 

Moja sunia nie jest uczulona na żadne mięso. Proszę nie bierz każde słowo dosłownie chodziło mi o dobra rade, polecenie jakiejkolwiek karmy bez wymienionych produktów .Jeśli nie znajdę karmy będę zmuszona gotować dla mojego przyjaciela.

 

pozdr serdecznie

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, dwbem napisał:

Mam psy ponad 52 lata i całe życie karmię je naturalnie czyli mięsem z dodatkiem warzyw i ew. ryżu, makaronu czy parzonych płatkow i do dzisiaj nie wiem co to alergie. Niestety alergie powstały po wprowadzeniu róznych suchych karm, ja i moje psy jesteśmy im przeciwne i dobrze na tym wychodzimy. A mięso dla psów jest duzo tańsze od dobrej karmy i napewno zdrowsze.

To tylko pozazdrościć- wszystkiego dobrego

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, iza121 napisał:

Jeśli jest uczulony na to wszystko, to masz spory problem, karma sucha gotowa może spróbuj Carnilove, z gotowcow tylko niektóre puszki wchodzą w grę ale tu też musisz być ostrożna i patrzeć na skład, bo makaron najczęściej równa się przenica... 

 

Najlepszym wyjściem byłoby gotowanie, jako uzupelniacz, może spróbuj kaszę, a jeśli i ja będzie źle psina trawila, to pozostaną warzywa. 

niestety Carnilove odpada bo jest groch,mimo wszystko dziękuje za radę i życze wszystkiego dobrego

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, martika3110 napisał:

witaj,

 

Moja sunia nie jest uczulona na żadne mięso. Proszę nie bierz każde słowo dosłownie chodziło mi o dobra rade, polecenie jakiejkolwiek karmy bez wymienionych produktów .Jeśli nie znajdę karmy będę zmuszona gotować dla mojego przyjaciela.

 

pozdr serdecznie

Jak nie będę wiedziała o co chodzi,to jak Ci poradzić?Jak nie brać 'dosłownie'?Domyslać się?

Martika - wpisz  w Google "karmy dla psów alergicznych",czytaj skład - znajdziesz coś dla swojego psa.Poza tym - gotowanie to fajna opcja,możesz mrozić,a przynajmniej wiesz,co pies zjada.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli koniecznie chcesz karmić psa suchym to zerknij na karmy Eden Dog (zwłaszcza wersja półwilgotna), ZiwiPeak i Haringo. Te karmy mają mniejsze dawkowanie, więc nie wychodzą tak drogo jak to wygląda na pierwszy rzut oka - ale na pewno drożej niż samodzielne przygotowanie posiłku. Ważne jednak, aby właściwie te karmy przechowywać, ze względu na sposób produkcji nie są tak "trwałe" jak suche z niższej półki. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...