Jump to content
Dogomania

Effi i Fanni suczki,które otrzymały szanse na godne życie.Od 11.01.20 są już ulokowane w Hoteliku.Effi-31.01.20 w DS;Fanni-30.01.20 w DS.


Anula

Recommended Posts

Dnia 16.01.2020 o 13:48, Anula napisał:

Hania napisała,że Effi jest bardzo chuda,trzeba ją odkarmić bo waga 4,1kg to autentycznie jest bardzo niska.

Anulko zamów koniecznie Animondę.Państwo od Ati przekazali Hani 50zł na karmę.Uzgodniłam,że to będzie na Animondę,więc o 50zł zapłacisz mniej za hotelik w lutym.Tak będzie najprościej się rozliczyć.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Anulko zamów koniecznie Animondę.Państwo od Ati przekazali Hani 50zł na karmę.Uzgodniłam,że to będzie na Animondę,więc o 50zł zapłacisz mniej za hotelik w lutym.Tak będzie najprościej się rozliczyć.

Karma już zamówiona.Fanni też trzeba podkarmić bo waga jej też ma wiele do życzenia.Sunie mają dłuższą sierść a więc ich chudości tak nie widać.

Artykuł
Suma z VAT
Zestaw Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g
Zestaw Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g

- Zestaw 1, 6 smaków

1 x 149,80 zł
149,80 zł
Standardowa dostawa gratis
Cena razem z VAT149,80 zł
Link to comment
Share on other sites

Effi jest pieszczochem, wszyscy ją głaszczemy, ale zauważyłam, że jak ja ją zawołam to podbiega z zaciekawieniem, a jak Piotrek, to przychodzi niepewnie z opuszczonymi uszami. Po chwili podnosi uszka, bo dostaje porcję miziania, ale chyba kiedyś jakiś pan niekoniecznie dobrze ją traktował. Effi utrzymuje już czystość, nie zwraca uwagi na koty, na smyczy chodzi ładnie, ale czasami zaprze się łapkami, jeśli nie chce gdzieś iść.

Fanni lubi biegać z innymi psiakami, ale przy pierwszym poznaniu jest niepewna i wycofuje się, po dłuższej chwili zaczepia do zabawy. Lubi człowieka, ale jak to terier musi mieć najpierw wszystko obwąchane, poznane, zaobserwowane. Za kotem pobiegnie, ale wydaje mi się, że dla zabawy, zobaczymy jeszcze, bo czasami to się zmienia, kiedy psiak poczuje się pewniej. Utrzymuje czystość w 80 % Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie jest porywcza.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, b-b napisał:

Jak będzie potrzebna pomoc przy ogłoszeniach i jak będzie już tekst to mogę je na olx ogłosić :)

Bogduniu jeżeli możesz to zrób na Poznań dla Effi i Fanni.Ja niezdarnie skleciłam teksty z tym,że wykorzystałam na Wrocław.Może trochę zmienisz?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Bogduniu jeżeli możesz to zrób na Poznań dla Effi i Fanni.Ja niezdarnie skleciłam teksty z tym,że wykorzystałam na Wrocław.Może trochę zmienisz?

Nie ma sprawy. 

Coś pozmieniam żeby nie osunęli :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Nie ma sprawy. 

Coś pozmieniam żeby nie osunęli :)

Bardzo dziękuję tylko bardzo proszę wstaw linki.

40 minut temu, Tola napisał:

Mogę tez zrobić OLX, tylko na jakie miasto?

Martuniu,może na Katowice a później zmienić na Szczecin.

Bardzo dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

Zrobiłam OLX dla obu suczek na Szczecin, może potem zmienimy na Katowice?

Ja nie miałam jeszcze dobrego zapytania z tamtych stron o psa.

https://www.olx.pl/oferta/cudna-mala-suczka-do-adopcji-CID103-IDDiURp.html

https://www.olx.pl/oferta/cudna-fanni-do-adopcji-CID103-IDDiTmk.html

Tola,bardzo dziękuję.Jutro wyróżnię na razie na tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Oytzymałam od Hani namiary do Pani ze Szczecina,zainteresowanej adopcją Effi.Pani jest osobą młodą, mieszka sama w kamienicy na 4 piętrze i pracuje 7-8godz. ale czasami też jest kilka dni w domu.Miała psiaka adoptowanego,który odszedł za TM w wieku 14 lat w lipcu zeszłego roku.Dobrze zna temat opieki nad starszym czy chorym psem a także z problemami behawioralnymi,ponieważ musiała korzystać z porad przy poprzednim psiaku.Wyjazdy urlopowe zawsze tak wyszukiwała aby mogli jechać razem.Zaraz na przeciw domu jest piękny i duży park Kasprowicza i nie opodal dalej,wybieg dla psiaków.Pani Marta przyjechałaby po Effi do hoteliku.

Dzwoniłam do AlfaLS z prośbą o wizytę i tu jest problem,ponieważ ma złamaną nogę w gipsie.Nie jest teraz w stanie przeprowadzać jakiekolwiek wizyty.Postara dotrzeć do Tobciu,która właśnie bardzo blisko mieszka ul.Słowackiego i ma dać znać,czy coś się jej udało ustalić.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...