Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. 6 psich szczęściarzy, zaczyna nowe życie ! Pomóż im dojechać do Szafirki ! Do 15.01.20r, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

14 godzin temu, Havanka napisał:

Eluś, sprawiłaś mi ogromną niespodziankę swoim przyjściem. Cieszę się, że przytulisz się do nas. Z chęcią skorzystam z Twojej propozycji, tylko po awarii komputera wcięło mi wszystkie adresy. Muszę je ponownie kompletować. Czy mogłabyś mi podrzucić swój na pw, albo na maila?

A za zakup kanisterka ogromnie dziękuję !!! Pozdrawiam Eluś serdecznie i życzę udanego, fajnego wieczoru !

Mało mnie teraz na innych wątkach, bo mam sporo do zrobienia u swoich seniorków, bazarki i obsługa finansowa kilku innych psiaczków, no i moje własne domowe ognisko też muszę podtrzymywać  :)

Ale przecież na Twoim bazarku nie może mnie nie być  :)

Już poślę Ci na PW adresik e-mail na Twój e-mail  :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę zebrania góry kasy 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Olena84 napisał:

Ale sie cieszę że mojego Jogusia dodano - Zamojszczaka zresztą! Dziękuję i proszę kanister czerwony

Olenko, ja też się cieszę, ze możemy pomóc. Dobrze sie złożyło, że można było skomunikować wyjazd Jogusia i psiaczków. Udało się ! Niech Jogi jedzie szczęśliwie do domu ! Serdecznie dziękuję za zakup naszego magicznego paliwa. Przyda się bardzo !!! Pozdrawiam Cie serdecznie !

7 godzin temu, Bogusik napisał:

Tyle tu się dzieje dobrego! :) Serdecznie zapraszamy do pomocy, bo już nie wiele zostało aby dozbierać pieniążki na transport :)

Boguniu, zaczynam wierzyć, że "ten transport" będzie należał do szczęśliwych ! Tyle dobrych osób tu przyszło z pomocą, że nie może być inaczej !

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, uxmal napisał:

Ciekawe kto dostanie jajo.

Już wkrótce zobaczymy ! Sama jestem ciekawa...

6 godzin temu, Livka napisał:

I hopla na pierwszą :)

Ostatnie karnistry czekają - zapraszamy bo zabraknie ;)

Tak, hopkamy wysoko, by nas wciąż było widać ! Wkrótce zamienimy magiczne kanisterki na kolorowe SERDUSZKA MOCY !

6 godzin temu, Jo37 napisał:

Pani Irenka z Katowic prosi o czerwony kanisterek. 

Kochana Pani Irenka ! Zawsze gotowa do pomocy. Z całego serca dziekuję i życzę Pani Irenko tylko dobrych dni w tym 2020 roku ! Niech zdrowie i szczęście zawsze dopisuje !!!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Eluniu,  jakie piękne jest to Twoje jajo  getattach-mid-370907-mpid-15-min-1-uid-8

 

Eluś, dziekuję pięknie ! Zaraz wstawię na pierwszą stronę.

Chcę tylko dodać, ze zdjęcie nie oddaje prawdziwego uroku. Motyw ważki jest po obu stronach pisanki a sama ważka usiadła na siateczce wydzierganej wiertarką szybkoobrotową. Jajo jest pomalowane farbami akrylowymi i zabezpieczone bezbarwnym lakierem. Będzie cieszyć oko wiele, wiele lat ( jeżeli oczywiście nie spadnie ).

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Eluś, dziekuję pięknie ! Zaraz wstawię na pierwszą stronę.

Chcę tylko dodać, ze zdjęcie nie oddaje prawdziwego uroku. Motyw ważki jest po obu stronach pisanki a sama ważka usiadła na siateczce wydzierganej wiertarką szybkoobrotową. Jajo jest pomalowane farbami akrylowymi i zabezpieczone bezbarwnym lakierem. Będzie cieszyć oko wiele, wiele lat ( jeżeli oczywiście nie spadnie ).

Masz niewątpliwie talent w rękach Eluś   :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Mało mnie teraz na innych wątkach, bo mam sporo do zrobienia u swoich seniorków, bazarki i obsługa finansowa kilku innych psiaczków, no i moje własne domowe ognisko też muszę podtrzymywać  :)

Ale przecież na Twoim bazarku nie może mnie nie być  :)

Już poślę Ci na PW adresik e-mail na Twój e-mail  :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę zebrania góry kasy 

Podobnie było ze mną, tylko z powodów zdrowotnych. Dziękuję, ze znalazłaś czas i zajrzałaś na bazarek. Miejmy nadzieję, ze zbierzemy potrzebną kasę ! Jeszcze raz serdeczne dzięki !!!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Podobnie było ze mną, tylko z powodów zdrowotnych. Dziękuję, ze znalazłaś czas i zajrzałaś na bazarek. Miejmy nadzieję, ze zbierzemy potrzebną kasę ! Jeszcze raz serdeczne dzięki !!!

Eluniu zdrowia, zdrowia, zdrowia. Niech Cię nie opuszcza!

Pomoc psiakom to nasza wspólna sprawa, nas wszystkich Dogomaniaków   :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Już niedługo krolikellie.gif

Tak, to juz jutro Joluś ! Można już zaciskać kciuki !

5 godzin temu, Tianku napisał:

rofl-smiley.png

Izuniu,  naprawdę mamy jajo do obdarowania. Dostanie je ktoś, kto wspomoże psiaczki największą kwotą.

3 godziny temu, Livka napisał:

W górę hop :)

Nadal się pokazujemy :)

Kto dołoży ?

Myślę, że jeszcze ktoś wpadnie...

1 minutę temu, elik napisał:

Masz niewątpliwie talent w rękach Eluś   :)

Miałam... teraz gdzieś się zapodział.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Nesiowata napisał:

I na górę wracamy...

Dobry wieczór Danusiu !!!

33 minuty temu, uxmal napisał:

Idę zatem zobaczyć jajo.

Niestety, nie potrafię, robić dobrych zdjeć. Lampa za bardzo naświetla. Może przy świetle dziennym wyszłyby lepsze ?

22 minuty temu, Tianku napisał:

Wooooo ale ladne JAJO

Gdybym jutro znalazła czas w dzień, to spróbuję ponownie zrobić zdjęcie, bez lampy. Może wyjdzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam Wam napisać, że magiczne paliwo już się skończyło, ale sprowadziłam MISECZKI Z PYSZNĄ KARMĄ dla naszych szczęśliwców ! Są już w sprzedaży po 5 zł i 10 zł.

Gdyby ktoś zechciał podreperować zdrowie i kondycję ogonków, to niech się nie krępuje i odważnie kupuje !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...