Jump to content
Dogomania

Gucio - bezdomny działkowicz - zostaje w DT na prawach domownika w zamian za utrzymanie.


Ewa Marta

Recommended Posts

5 godzin temu, Ellig napisał:

Dzisiaj wyróżniłam ogłoszenie Gucia, dostałam kod rabatowy 50%.

Eluś, ile mam Ci przelać za ogłoszenie?

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Przecudny Guciolek :) Potrzebujecie wsparcia ogłoszeniowego?

Tyśka, Gucio jest psem specyficznym, wymagającym kilku spotkań z przyszłym domem, dlatego ogłaszamy tylko na warszawę i okolice. Ja po cichu marzę, żeby Marta w końcu powiedziała, że go nie odda, bo on jest u niej bardzo szczęśliwy. Wczoraj go widziałam. Uśmiechnięty, wystawiał pyszczek czekając na smaczki. Ten DT bardzo trudno przebić jakimkolwiek DS-em, bo warunki ma tam wyśmienite.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gucio dostał karmę, która została po Lolku. Trochę dałam Lolkowi do nowego domu, żeby stopniowo przestawiali go na nową, ale ponad pół worka zostało i odziedziczył ją Gucio.

Dodatkowo we wtorek dostanie od Ani J. puszki Doliny Noteci, które bardzo lubi. Dziękujemy bardzo!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2021 o 07:46, Ellig napisał:

Poranek z Guciem.🤩

 

FB_IMG_1619674971029.jpg

179158022_2619661468332044_6503367796624037252_n.jpg

 

Dnia 30.04.2021 o 11:37, Ellig napisał:

Gucio na spacerze 🙂

180496504_2596790007290066_8022041465129733934_n.jpg

180274531_2596789967290070_2413069128795352774_n.jpg

                                                      ♡         ♡       ♡         ♡    

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odwiedziłam wczoraj Gucia. Bardzo się ucieszył, dostałam nawet buziaka. Potem biegał sobie szczęśliwy w dużym ogrodzie. To naprawdę wielkie wyzwanie znaleźć mu dom na miarę tego DT:( On jest po prostu szczęśliwym psem. Ma kapitalne spacery, swoich przyjaciół, ludzi, których akceptuje...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Marta kupiła Guciowi Next Gard na kolejny miesiąc. Dostała od znajomej wetki cenę hurtową i nie ma paragonu. Zapłaciłam 29 zł. Poprosiłam, żeby stanowczo od przyszłego miesiąca zeszła z tabletek i na jakiś czas przeszła na spot Frontline Combo. Jeśli uda jej się załatwić znowu ceny hurtowe, kupi od razu całe opakowanie.

Nie mam pomysłu co z tym Guciem zrobić. Jest super fajnym psem, ale tak trudno nawiązuje relacje z ludźmi. W DT ma raj na ziemi i mógłby tam zostać na zawsze gdyby nie to, że zwyczajnie nie damy rady utrzymywać go kolejne lata. Poza tym utrzymując jego zamykamy szansę na zmianę życia innym psiakom. On, niczego nie świadom wiedzie sobie super szczęśliwe życie:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzięki Co losie za takich Przyjaciół, którzy podglądają i jak jest źle, to wspierają nasze psiaki:) Ania J. - moja Przyjaciółka opłaci w tym miesiącu cały pobyt Gucia w hotelu:) Dostałyśmy 400 zł:) 

Mam jeszcze trochę suchej karmy dla Gucia, więc mam nadzieję, że nie będzie więcej wydatków w czerwcu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...