Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla 5 psiaczków na weta i leki 11- 30.11.2019 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

To policz ile z sześcioma osobno. Ja robię jeden bardzo porządny długi spacer rano w południe zwykle łażę z nimi po sklepach a wieczorem dookoła wierzowca duzego i troche na skwerku z woda oligocenską . w lecie to inna sprawa czasem całe dnie łażę z nimi wracamy pojeść i znów na dwór, osobno też nie jest fajnie bo one sie razem ganiaja w parkach jak sa bez smyczy a osobno to jakoś smutny spacer więc osobno to czasem do weta idą .

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, themagda napisał:

To policz ile z sześcioma osobno. Ja robię jeden bardzo porządny długi spacer rano w południe zwykle łażę z nimi po sklepach a wieczorem dookoła wierzowca duzego i troche na skwerku z woda oligocenską . w lecie to inna sprawa czasem całe dnie łażę z nimi wracamy pojeść i znów na dwór, osobno też nie jest fajnie bo one sie razem ganiaja w parkach jak sa bez smyczy a osobno to jakoś smutny spacer więc osobno to czasem do weta idą .

Moje psiaki też wychodzą na spacery luzem i raczej nie zwracaj na siebie uwagi wzajemnie więc nie uczą się od siebie złych manier :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nie wyobrażam sobie aby psy wychodziły osobno - to jest fizycznie niemożliwe. Nawet dziadzio  usłyszy poruszenie, mimo niedosłuchu. Ale pilnują się wzajemnie, jak jedno zniknie z pola widzenia - reszta ogląda się na wszystkie strony aż do skutku.  No, może nie zawsze jest tak z Miśkiem. Bo on często pilnuje się tylko i wyłącznie mnie. Ale kiedyś tak nie było.

A teraz  - na zakupy zapraszamy. Za oknem wilgoć w powietrzu jak diabli a u nas nie trzeba nigdzie wychodzić. Kto się skusi?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Masz szczęście, że omija Cię robienie całej masy innych prac domowych jak zakupy, gotowanie itd itp.....

Nie omija, rano wychodzę z łapami, a później robię śniadanie. Zakupy najczęściej po pracy (na szczęście po drodze niedrogi sklep), a prace domowe podzielone, bo Lepsza Połowa zapracowana. Gotowanie w weekend na cały tydzień (do lodówy i zamrażalnika). I jakoś się kręci. Tylko snu za mało. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eluniu, kochana Przepraszam, zapomniałam wczoraj Ci napisać jeśli chodzi o wymiary paczki w ruchu, to regulaminowo wygląda to tak ,ale nie jest to przestrzegane..w praktyce ;) 

 
"W zależności od wagi Twojej paczki, wybierz paczkę MINI do 1 kg lub STANDARD do 20 kg. Pamiętaj, aby wymiary paczki nie przekraczały: 20x30x50 cm. "

 

Link to comment
Share on other sites

Ja piesków przed sklepani to rzadko zostawiiam głównie chodzę po budach a mam też sklepy co pozwalają wejść z pieskami a jak zostawiam to nie radzę zeby ktoś pdszedł dwie gryzą a reszta bardzo szczeka , Ludzie raczej z daleka je oglądają . Pieski sie  nauczyły chodzic przy mnie i ludzie mi mówią ze idą równo jak zołnierzyki no bo się musiały nauczyc żeby nie plątały smyczy każda wie gdzie jej miejsce która z przodu a która z  boku nie latają bez skaładu idą zawsze po mojej prawej strony  sama nie wiem jak ja ich nauczyłam ale chyba stopniowo jak je brałam to one mają jakaś swoją chierarchię i same ustaliły między sobą ta co ma być na końcu nie wyskakuje przed przewodniczke stada co idzie z przodu ani ta co idzie z boku nie wyskakuje przed tą która idzie  koło mnie bo miejsce z przpdu i koło mnie to miejsca uprzywilejowane i jakoś one same sobie kolejność ustaliły. Ja nawet nie wiedziałam ze psy w stadzie to mają jakas swoją cherarchię ale jak widac mają. Tak jak je moja Lala to wszystkie czekają aż ona zje i dopiero po niej podchodzą . Lala ma 16 rok i niedługo straci to stanowisko liderki bo już staraciła na rzecz głuchej Gusi w kolejności chodzenia a przy misce jeszcze ona najważniejsza bo jak któraś podchodzi do miski to ona kłapie zębem jedynym który ma a one sie jakos boją ale ja ich nie wychowywałam one same to ustaliły

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam Was Kochani bardzo, bardzo serdecznie i ogromniście dziękuję za obecność na bazarku. Ja dopiero teraz mogłam usiąść do kompa, bo od rana, od 6:40 do teraz cały czas byłam w ruchu z wyjątkiem czasu jazdy samochodem na działkę i z powrotem i w czasie obiadu. Już nie można było dłużej zwlekać z przygotowaniem do zimy reszty roślinek. Na reszcie wszystko poprzycinane, poowijane i co poniektóre roślinki dodatkowo przykryte gałązkami obciętych tui. Potem zakupy, gotowanie i inne domowe czynności. Jestem już bardzo zmęczona, ale cieszę się, że jesteście i utrzymujecie bazarek w gotowości bojowej.

dzi-kuj-2.jpg   kwiatki-15.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, tatankas napisał:

A ja podrzucę i spytam czy jest możliwość mnie już podliczyć?I czy paczuszka w ruchu może być,czy tylko pp?

Oczywiście: 2 x tak  :)

Znajoma przywiozła na działkę obiecany obrus, a nawet więcej :) Nie ma więc przeszkód, żeby wysłać fanty.

Do wysyłki przez kiosk RUCH-u potrzebuję

Imię i nazwisko

adres kiosku RUCH-u

adres e-mail

nr telefonu.

Opłata za przesłanie wyniesie 8,49 zł, bo zapewne paczuszka nie będzie ważyła więcej niż 1 kg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A mój szybkowarek , nie żebym poganiała , tylko się przyominam.. Zeby ktoś jeszcze kupił ten czarny wisiorek botak jeden zostanie a on jest na prawdę ładny w rzeczywistości tylko ja do robienia zdjęć jak kuternoga do baletu więc dużo to traci z powodu zdjeć. może by ktoś komus na prezent zakupił niedługo czasy prezentowe idą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...