Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla 5 psiaczków na weta i leki 11- 30.11.2019 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

5 minut temu, ona03 napisał:

No coś Tyyyyyy, Loluś ma półtora roku, maximum dwa i tego będziemy się trzymać.

Cały czas się z tego śmiejemy z togusią.

Ostatnio Lolcio był u weta, i doktor mówi, że to już starszy piesek i może coś  szwankować, a togusia, Loluś starszy, on ma półtora roku, maximum dwa ...... i tak od dziesięciu lat.....

No masz!  Nie ma sprawiedliwości !  Dla jednych czas się zatrzymał, a innym zapycha, jakby ktoś go gonił :(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Kamila Proc napisał:

zdrowie ok

To tak trzymać!!!

55 minut temu, Nesiowata napisał:

Nie jest źle -zawsze może być gorzej...

Super podejście :) Ja tez tak zwykle mówię, No chyba, że już kompletnie grypa mnie zmoże. Na szczęście grypa to stan przejściowy.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj – 25.11. poleciały paczuszki do:

Mazowszanka13 – opłata 8,49 zł  (Paczka w RUCH-u)

i do

ona03 – opłata 8,49 zł  (Paczka w RUCH-u)

 

 

Bardzo proszę o informację gdy paczuszki zameldują się pod wskazanym adresem.

Link to comment
Share on other sites

Elik do mnie też możesz wysłać ja nie mam szmalu wiec nic już dodatkowo nie kupię, to co koniecznie muszę to juz kupiłam  Ludzie kupcie ten czarny wisiorek jest ładniejszy w rzeczywistości niż na zdjęciu a do tego mogę zawsze jeszcze poczernić na stare srebro i będzie jeszcze ładniejszy

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

Elik do mnie też możesz wysłać ja nie mam szmalu wiec nic już dodatkowo nie kupię, to co koniecznie muszę to juz kupiłam

Twój fant wyślę tak jak się umówiłyśmy. Postaram się jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

 Ludzie kupcie ten czarny wisiorek jest ładniejszy w rzeczywistości niż na zdjęciu a do tego mogę zawsze jeszcze poczernić na stare srebro i będzie jeszcze ładniejszy

Biżuteria jest trudnym materiałem do fotografowania. Trzeba mieć dobry aparat, odpowiednie oświetlenie i mieć doświadczenie w fotografowaniu takich przedmiotów.

Prosiłam themagda o zrobienie nowych zdjęć tego wisiorka, może będzie lepszy efekt.

Link to comment
Share on other sites

Podczas przygotowywania do wysyłki fantu dla ona03, stwierdziłam, że są dwie takie same sukienki. W pierwszej chwili myślałam, że to jedna i ta sama, ale za chwilę, po przeszukaniu paki, miałam dwie takie same sukienki w obu rękach.

Może Ktoś chciał ją kupić, ale ona03 była szybsza. Teraz Ktoś będzie miał szansę  :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...