Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla 5 psiaczków na weta i leki 11- 30.11.2019 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

1 minutę temu, ona03 napisał:

A jak to moja wyskoczyła niezauważona z pudełka........., ojć, teraz to nie mogę się doczekać :)))))

Kasa poleciała :)

Twoja sukieneczka wyskoczyła z pudełeczka zaraz, jak tylko go otworzyłam. A że nie od razy wszystkie fanty udało mi się sfotografować, to przy drugim podejściu do robienia zdjęć, nawet jeśli wpadła mi w ręce ta druga sukienusia, to myślałam, że to ta, którą już sfotografowałam. Dopiero gdy zapakowałam Twoją i wyjęłam taką sama z pudła, dotarło do mnie, że były dwie takie sukienusie :)

Twoja jest w drodze od poniedziałku więc pewnie lada moment dotrze do Ciebie :)  Gdy dotrze do kiosku, który podałaś jako punkt odbioru, otrzymasz zawiadomienie o tym w e-mailu, a SMS-em otrzymasz kod, który upoważni Cię do odbioru paczuszki w kiosku. Paczka będzie czekać w kiosku na odbiór przez 5 dni.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

 Psiaki nie dostały rano śniadania więc chciałam jak najwcześniej załatwić sprawę pobrania krwi, żeby nie trzymać psiaków o głodzie.  

Wszystkie nie jedzą? U nas jak mała mordka ma badania (a jak wiadomo jest to dosyć często) to Iguś wychodzi wcześniej i dostaje jeść, gdy Gajka smacznie śpi:) 

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Radek napisał:

Wszystkie nie jedzą? U nas jak mała mordka ma badania (a jak wiadomo jest to dosyć często) to Iguś wychodzi wcześniej i dostaje jeść, gdy Gajka smacznie śpi:) 

Żeby wyjść z każdym z osobna, czyli być na spacerze co najmniej godzinę, to musiałabym wstać o 4:40, co biorąc pod uwagę, że podobnie jak wczoraj,  dzisiaj położyłam się spać już po północy,  nie jest zbyt możliwe. Poza tym, gdy któreś się zbudzi i cieszy sie na wyjście, to drugie też natychmiast przylatuje i czeka na ubranie. Gdy w grę wchodzi spacer, nie ma mowy o śniadaniu, czy obiedzie. Wtedy tylko spacer się liczy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

Elik a czy nie da sie chodzić z dwoma na raz , ja chodzę z szećcioma , byłoby ci łatwiej z dwoma.

No właśnie chodzę z dwoma  :) 

Radek proponuje, żeby dać śniadanie i wyjść z jednym, kiedy drugi jeszcze śpi.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Kamila Proc napisał:

a mala mordka jak ma na imie? Mordka?

 

5 godzin temu, elik napisał:

Gajka :)

I wszystko jasne:)

5 godzin temu, themagda napisał:

Elik a czy nie da sie chodzić z dwoma na raz , ja chodzę z szećcioma , byłoby ci łatwiej z dwoma.

 

3 godziny temu, elik napisał:

No właśnie chodzę z dwoma  :)  

Ja tam z dwoma staram się nie chodzić, bo Iguś nabiera złych nawyków. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Radek napisał:

Ja tam z dwoma staram się nie chodzić, bo Iguś nabiera złych nawyków. 

Biorąc pod uwagę, że średnio jeden spacer trwa około 45 minut, to 3 spacery z jednym psem trwałyby ponad 2 godziny + 3 spacery z drugim psem to razem dałoby ponad 4 godziny dziennie na same spacery. A gdzie reszta? 

Zauważ, że przejściowo mam 3 psy - tymczasik. A bywało, że i 4 - mama z dzieckiem, albo dwoje dzieci  :)

Nie Radeczku, ja nie mogę sobie na to pozwolić  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...