Jump to content
Dogomania

ZAKONCZONY. ROZLICZONY. Karmimy i kastrujemy Oriona ! Do 12.10.19, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

3 godziny temu, Jo37 napisał:

On się chyba nie cieszy. Kciuki trzymam za Orionka.

Wredni ludzie go oszukali, bo on myślał, że jedzie na wycieczkę. Bardzo się cieszył, a i grzeczny był w przychodni. A i tak go dorwali, i zrobili mu "krzywdę". Dziękuję za kciuki - Orionek już wrócił do hotelu. Ładnie się wybudził :) 

Mam też dobrą wiadomość, bo ostatecznie kastracja wyniosła 110zł! :)
Faktura będzie wspólna z tą z hotelu, więc jeżeli ktoś ciekawy to zachęcam z początkiem listopada do rozliczenia na wątek Oriona.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Wredni ludzie go oszukali, bo on myślał, że jedzie na wycieczkę. Bardzo się cieszył, a i grzeczny był w przychodni. A i tak go dorwali, i zrobili mu "krzywdę". Dziękuję za kciuki - Orionek już wrócił do hotelu. Ładnie się wybudził :) 

Mam też dobrą wiadomość, bo ostatecznie kastracja wyniosła 110zł! :)
Faktura będzie wspólna z tą z hotelu, więc jeżeli ktoś ciekawy to zachęcam z początkiem listopada do rozliczenia na wątek Oriona.

Dobrze, że nie było problemów z zabiegiem. Teraz tylko niech się ładnie i szybko goi i ....do domu !

Bazarek zakończy się w zaplanowanym terminie, ze względu na nagrody, które czekają na zwycięzców. Przypomnę, że są to dwa śliczne dywaniki, które zafundowała Elficzkowa.

Na dzień dzisiejszy właścicielkami są Kado i Nesiowata. Czy zmienią właścicieli? Zobaczymy 12 października o godz. 20.00

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elficzkowa napisał:

I jeszcze zapraszamy :)

 

 

2 godziny temu, elik napisał:

 

Bardzo fajnie  :)

Witajcie pracowite Pszczółki ! Przed nami już ostatnia noc bazarku, więc jest jeszcze nadzieja na miseczkę karmy dla białej kuleczki - Orionka.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, nie uwierzycie, ale Dobre Anioły znów przyszły na nasz bazarek ! Wprawdzie nie na wątek, ale do banku i tam zostawiły dla Oriona niespodzianki !!! Jestem bardzo wzruszona i szczęśliwa, że wciąż pamiętają i pomagają...

Joluś, Aguś.... dziękuję Wam z całego serca !!!!

Takie niespodzianki solidnie ładują akumulatory i motywują, bo muszę przyznać, że czasami te psie nieszczęścia mnie przerastają i psychicznie nie daję już rady...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...