Jump to content
Dogomania

ZAKONCZONY. ROZLICZONY. Karmimy i kastrujemy Oriona ! Do 12.10.19, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

4 godziny temu, elficzkowa napisał:

Orion czeka na pieniążki na karmę ( to pewne ) oraz na pieniążki na kastrację ( i tu mam wątpliwości czy Orion na pewno na to czeka :))

 

Całe szczęście, ze o tym nie wie... po co maluszka stresować?

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo dziękuję za bazarek, za podrzucanie i kupowanie :) Dla mnie to wiele znaczy - już zaczynałam się podłamywać sytuacją, a teraz się uśmiecham dzięki Wam :) Dziękuję.

Podobny obraz


 

Witaj Tysia ! Może nie będzie tak źle. Bywały gorsze sytuacje, z których udawało się wybrnąć. Głowa do góry !

29 minut temu, guccio napisał:

Havanko!

Olinka wyściskana,dziękujemy za pamięć.Pozdrawiamy.

 

Guccio, dziękuję ! O Olince zawsze będę pamiętać. Zapadła mi w serce głęboko. To cudowna, kochana sunia.

Wciąż czekamy i zapraszamy na bazarek !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

Zapraszamy do Oriona. Dywaniki też czekają :)

Jestem ciekawa, komu przypadną w udziale ?

32 minuty temu, elik napisał:

Najlepsze zakupy sa w piątkowy wieczór na dogo  :)

No właśnie a tu dziś cichutko jak w poniedziałkowy wieczór.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję,ze pamietacie o bazarku. Przepraszam,że tak malo mnie na nim,ale mój Misiaczek bardzo choruje.Znow bylam z nim na kroplowkach i niedawno wróciłam.            Mam nadzieję,że do wieczora jeszcze ktos zajrzy z niespodzianką dla Oriona...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Havanka napisał:

Dziękuję,ze pamietacie o bazarku. Przepraszam,że tak malo mnie na nim,ale mój Misiaczek bardzo choruje.Znow bylam z nim na kroplowkach i niedawno wróciłam.            Mam nadzieję,że do wieczora jeszcze ktos zajrzy z niespodzianką dla Oriona...

Ojej, Havanko, zasmuciła mnie Twoja wiadomość o Misiu :( Co mu dokładnie dolega?
Życzę dużo sił dla Ciebie i piesionka, oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.pray.gif Bisous14.gif

Poproszę jedno serduszko, co by nie było, że nie mam serca i nie daję przykładu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ojej, Havanko, zasmuciła mnie Twoja wiadomość o Misiu :( Co mu dokładnie dolega?
Życzę dużo sił dla Ciebie i piesionka, oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.pray.gif Bisous14.gif

Poproszę jedno serduszko, co by nie było, że nie mam serca i nie daję przykładu.

Dziękuję Tysia, siły będą mi potrzebne a najbardziej Misiowi. Ma bardzo złe wyniki, źle się czuje, nic nie je ani nie pije. Leczę go na trzustkę i niewydolność nerek. Najgorsze jest to, ze po lekach, które dostaje w kroplówce czuje się jeszcze gorzej. Dopiero po ok. 2 dniach jest malutka poprawa. Wetka mówi, ze jest mała nadzieja i jej sie będę na razie trzymać.

Za serduszko dla Orionka bardzo dziekuję !!!!

Aaaa i jeszcze dziękuję, ze reklamujesz bazarek w podpisie ! Super !!!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

 Misiaczek bardzo choruje.Znow bylam z nim na kroplowkach i niedawno wróciłam.  

Bardzo współczuję Eluniu i przytulam.  Choroba naszych psianków zawsze bardzo nas martwi, ale trzeba mieć nadzieję, zwłaszcza, że jak mówisz, jest poprawa.  Będzie dobrze!  Trzymam kciuki :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Bardzo współczuję Eluniu i przytulam.  Choroba naszych psianków zawsze bardzo nas martwi, ale trzeba mieć nadzieję, zwłaszcza, że jak mówisz, jest poprawa.  Będzie dobrze!  Trzymam kciuki :)

Dzieki Eluś. Poprawa byla minimalna do czasu kolejnej porcji leków.Teraz znow zaczynamy od nowa walczyć o poprawę. Ech....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...