Jump to content
Dogomania

~ jest domek dla Gajany... ONkowata suczka u nas w bdt


Recommended Posts

9 godzin temu, Isiak napisał:

Karma zamówiona :) I nawet jakąś zabawkę na sznurku dają do karmy gratis :)

Super! Bardzo się przyda, bo zabawek nie mam, tylko piłeczka się ostała, resztę dałam z poprzednimi tymczasami do domków stałych.

A Gajana młodziutka, na pewno chętnie się pobawi. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2019 o 19:04, rozi napisał:

Napisz do b-b

Robi ogłoszenia i banerki też robi.

A mogłabyś, proszę, poprosić Ją o ogłoszenia i zaprosić na wątek? Jakiś tekścik wymyślę

Z olx mam jedno zapytanie, ale z prośbą o dowóz- za Bydgoszcz. No way....

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, malagos napisał:

A mogłabyś, proszę, poprosić Ją o ogłoszenia i zaprosić na wątek? Jakiś tekścik wymyślę

Z olx mam jedno zapytanie, ale z prośbą o dowóz- za Bydgoszcz. No way....

Nie masz śmiałości? Sama napisz, bo tak to będzie głuchy telefon  :)

Olx podobno najlepszy, nie wiem czy jest sens mnożyć na inne portale, myślałam że nie ma ogłoszeń sunia.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, rozi napisał:

Nie masz śmiałości? Sama napisz, bo tak to będzie głuchy telefon  :)

Olx podobno najlepszy, nie wiem czy jest sens mnożyć na inne portale, myślałam że nie ma ogłoszeń sunia.

miałam nadzieję, że mi pomożesz.

Ale ok, nie ma sprawy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, malagos napisał:

A mogłabyś, proszę, poprosić Ją o ogłoszenia i zaprosić na wątek? Jakiś tekścik wymyślę

Z olx mam jedno zapytanie, ale z prośbą o dowóz- za Bydgoszcz. No way....

Nie trzeba się bac bo nie gryzę:D

Prosić  trzeba bo prosimy o pomoc dla zwierzaków.

Jak wrócę z pracy- bo teraz jestem w drodze do niej to poczytam dokładnie wątek. Jeśli maszmasz juz jakis tekst to wklej go. Pozmieniane i zrobię ogłoszenie. Tylko proszę o telefon na pw do kontaktu z ogłoszeń. Proszę podaj na jakie miasto jej zrobić:)

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, b-b napisał:

Nie trzeba się bac bo nie gryzę:D

Prosić  trzeba bo prosimy o pomoc dla zwierzaków.

Jak wrócę z pracy- bo teraz jestem w drodze do niej to poczytam dokładnie wątek. Jeśli maszmasz juz jakis tekst to wklej go. Pozmieniane i zrobię ogłoszenie. Tylko proszę o telefon na pw do kontaktu z ogłoszeń. Proszę podaj na jakie miasto jej zrobić:)

 

Dziękuję, ze jesteś :) Nie wstydzę się, tylko brak mi czasu -4 psy tymczasy i Ojciec 90 lat pod opieką :)

Tekstu gotowego nie mam. Napiszesz coś o niej, proszę? Mało o suni wiem, ale co wiem, to napiszę:)

Ma ok. 1,5 roku, widać, że  była na łańcuchu, zaniedbana, trochę nieufna na początku, ale łasi się, liże po rękach. Na koty raczej nie reaguje, ale w kontakcie z Pusią (półroczna duża suczka) stała na sztywnych łapach, nie machnęła nawet ogonem. Nie umie chodzić na smyczy. Nie boi się mężczyzn, szybciej podeszła do Tomka, niż do mnie.

Została odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona już na wirusówki, w piątek ma sterylizację i potem szczepienie na wściekliznę. Mieszkamy koło Makowa Maz., 90 km od Warszawy. Proszę o ogłoszenia na Warszawę i Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, bo to najbliżej nas. Na pw podaję adres mail i telefon

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Ogłoszenie suni - Gaja na Warszawę https://www.olx.pl/oferta/gaja-cudna-sunia-CID103-IDzUJpO.html

 

Jeśli nikt nie zrobi na Olsztyn to jutro postaram się zrobić tylko nie wiem czy mi nie usuną.

 

 

to może na razie tylko Warszawa?

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Kurier będzie pomiędzy 8.00 a 13.00.

jestem w domu cały dzień, czekam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Kurier będzie pomiędzy 8.00 a 13.00.

Kurcze, to pierwsze zdjęcie to nie Gajka! To sunia dla pokazania typu rasy, właścicielka pozwoliła mi ją pokazać na wątku. Tak że proszę-wyrzuć to zdjecie!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, malagos napisał:

Kurcze, to pierwsze zdjęcie to nie Gajka! To sunia dla pokazania typu rasy, właścicielka pozwoliła mi ją pokazać na wątku. Tak że proszę-wyrzuć to zdjecie!

Malagos, ja nie robiłam żadnych ogłoszeń...

Cieszę się, że paka już u Ciebie. Na kilka dni może starczy.

Link to comment
Share on other sites

Kto dał to zdjęcie do ogłoszenia???

Proszę, zmieńcie to zaraz!!!! To jest fotografia rodowodowej suki ratowniczej - zdjęcie sprzed 9 lat, ale sunia jest znana w środowisku ratowników, rozpoznawalna!!!  zaraz zaczną sie zdumione pytania do właścicielki!!!!

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Ogłoszenie suni - Gaja na Warszawę https://www.olx.pl/oferta/gaja-cudna-sunia-CID103-IDzUJpO.html

 

Jeśli nikt nie zrobi na Olsztyn to jutro postaram się zrobić tylko nie wiem czy mi nie usuną.

 

 

Usuń to pierwsze zdjęcie, proszę! to nie Gaja, tylko poglądowe zdjęcie suczki udostępnione tylko do porównania!

Link to comment
Share on other sites

rki

3 godziny temu, Isiak napisał:

Malagos, ja nie robiłam żadnych ogłoszeń...

Cieszę się, że paka już u Ciebie. Na kilka dni może starczy.

Przepraszam, z tych nerwów napisałam do Ciebie, nie do b-b.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...