Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

Dnia 27.06.2019 o 12:32, NikaEla napisał:

szkoda, że się nie zgadałyśmy. ja po 7 lipca będę wolniejsza i mogę robić bazarki 

 

dziś poślę 50zł z bazarku, który powoli bardzo rozliczam (reszta jak dojdą pozostałe wpłaty)

raczej myślałam o tym ,żeby zrobić jakiś ,kolejny bazarek ,jeśli mogła byś w połowie lipca np?

Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz

                                                                            Serdecznie tulinkam za Anuski za Lakunia

                                                                                           za ulv z lapenkami

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Lakuś śliczny!! Podmieniłam zdjęcia w ogłoszeniu. Figuniu, proszę pzeczytaj treść, może coś dopisać? 

U mnie Lakuś ma ogłoszeni na Opole (już dosyć długo...). Proszę o sugestię, na jakie miasto zmienić

https://www.olx.pl/oferta/piekny-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDzPEye.html

Dziękuję!

Pomyślę o tym, co można by jeszcze ciekawego do ogłoszenia dodać, bo dziś już padam na dziób. .. Ale jedną  sprawę zgłaszam juz teraz: Lakus nie ma jeszcze skonczonych 7 lat, bo jest z listopada 2012 roku.

Jak przybył do mnie, miał 6 lat i pięć miesiecy. Ale ten czas pędzi nieubłaganie... 

Link to comment
Share on other sites

Ciociu, działasz błyskawicznie.

Jeszcze nie ukazał się mój wpis (przynajmniej ja bo nie widzialam), a już napisałaś odpowiedź. ..:)

Co do miasta, to moze poczekajmy na Anice, bo Ania czuwa nad ogłoszeniami i będzie lepiej wiedziała, gdzie jeszcze uderzac... 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Zmieniam

A ja nic interesującego, wartego dodania do ogłoszenia nie wymyśliłam. Że jest mądry, posłuszny, kochany, to wszystko juz jest. Prędzej może wymyslilabym coś nowego, od podstaw, ale i tego nie jestem pewna, bo chyba jakaś tępota umyslowa mnie dopadła...przepraszam.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Figunia napisał:

A ja nic interesującego, wartego dodania do ogłoszenia nie wymyśliłam. Że jest mądry, posłuszny, kochany, to wszystko juz jest. Prędzej może wymyslilabym coś nowego, od podstaw, ale i tego nie jestem pewna, bo chyba jakaś tępota umyslowa mnie dopadła...przepraszam.

Figuniu, nie bądź dla siebie taka surowa...Ja tez czasami mam tak, że jakieś ogłoszenia pisze mi się tak lekko..a czasami to sensownego zdania nie wyskrobię.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Szkoda,że chłopak jeszcze nie skradł niczyjego serducha:(

Bogduniu, on podoba się ludziom, a jak jeszcze mówię, jaki ma charakter, to juz w ogóle  są  zachwyceni.

Jednak to duży pies, niemlody...I niestety, prawdą jest, ze "duże mają  gorzej".

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Nadziejka napisał:

 Szczescia mnostwo zdrowenka Ciociu dla Lakunia misiunia 

              alez przecudowny mis miso

 marzymy o domku kochajacym na zawsze

            ponad wszystko

Podobny obraz

Oj tak Nadziejko, marzymy o dobrym, kochającym domku dla Piesia. 

Zaczynam się bardzo martwić, co z Nim będzie , jak tego domu nie znajdzie do jesieni. Hotelik? Oczywiście, jest to jakieś wyjście. Tylko, wydaje mi sie, ze dla niego to będzie tak, jakby oddać Go do schronu, porzucić...

Już na samą myśl o tym czuje się podle. On mi tak ufa, jest taki kochany, właściwie bezproblemowy. Jak mu spojrzeć w oczy planując coś takiego...?

Link to comment
Share on other sites

Moze w ogłsozeniu dodać jakąs smutną historie? takich jak laki jest setki psów, musi sie czymś wyrózniać. Oczywiście nic nie wymyślać, ale np podać że dzieciństwo spędził niemal w izolacji, jako szczeniak nie było mu dane poznać zabawy, biegania, a przede wszystkim nie miał kochanego pana/pani.  pożniej trafił jako stróż do firmy gdzie równiez nie miał swobody jaką każdy pies powinien mieć, nie miał swojego pana, swojego miejsca, swojej kanapy. Szuka TEGO kogoś na stałe, szuka swojej kanapy na stałe, swojej miski - Laki chciałby w końcu gdzieś zapuścił korzenie - taki zarys mi przyszedł do głowy

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...