Jump to content
Dogomania

SZANTA - teraz CZAJKA zamieszkała w Poznaniu :)))) - Zero deklaracji, pomocy :(Cudna wesoła Szanta już na wolności po 2 latach więzienia. Pomożesz jej rozpocząć nowe życie? Spójrz, jakie ma mądre i piękne oczy. Zbieramy na weta, hotelik.


Recommended Posts

12 godzin temu, agat21 napisał:

Bojé się, że w tym miesiãcu tego nie udźwignę, leczenie mojego psa tydzień temu pochłonęło 1100 zł :( Czy można sterylkę przełożyć?

Moge zglosic sunie do Akcji Sterylizacji to dostaniemy 50% zwrotu jak sie nie myle ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za obecność i sugestie. Postaram się coś wymyślić, na razie nie wiem nawet do której będę siedzieć w robocie dziś i jutro, a w środę wyjeżdżam na 5 dni. Mam teraz bardzo trudny czas "w domu i w zagrodzie" :( Przepraszam. 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Mazowszanka13 napisał:

Ja mogę zgłosić, bo jestem deklarowiczką, co oznacza  zwrot 100 %. Tylko potrzebuję info gdzie, kiedy i za ile.

Dzięki kochana, zapytam Szafirki i dam znać, na razie sterylka przesunięta na końcówkę kwietnia

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2019 o 20:45, agat21 napisał:

Serdecznie zapraszam w odwiedziny do suni, tym bardziej, że przez 2 następne dni jestem wyjechana i nie będę mogła tu zajrzeć tyle razy, ile bym chciała, i napisać na bieżąco o wszystkim. Kiyoshi, skrobnij jutro słówko o transporcie suni, jak już coś będziesz wiedzieć, proszę. 

ROZLICZENIE

WPŁYWY

elficzkowa 10 zł - 28 marca

Nesiowata 20 zł - 1 kwietnia

Havanka 20 zł - 1 kwietnia

Nesiowata 20 zł - 8 kwietnia

RAZEM 70 zł

 

WYDATKI
transport z Radys 380 zł - 27 III

trasport do szafirków i wizyta u weta 187 zł - 29 III

hotelowanie w marcu 48 zł - 3 IV

RAZEM 615 zł

 

STAN na 8 kwietnia  -545zł

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Ainana napisał:

Przypadkiem wpadłam na wątek Rudej;) Szanta promienieje. Piekna i jaka szczęśliwa:)) w końcu wolna :) Poproszę o nr konta a przeleje chociaż trochę dla suni. 

Dzięki kochana, to samo konto, co Zefirka i Blusi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...