Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Na konto Fado wpłynęły poniższe wpłaty:

    30.00 zł od markofix1   IX  -  4.09. 
    20,00 zł od Aldrumka IX  -  6.09.  
    30.00 zł od Siostry elficzkowa   IX  -  8.09. 
    30,00 zł od P. Małgorzaty K/B  IX  -  11.09.
    50,00 zł od ania75  IX  -  11.09.

Bardzo serdecznie dziękujemy 

piekne-kwiaty1.jpg.be07c63ed3d6e35a83c3ab87d6a62e2c.jpg

    oraz

    40.00 zł od agat21   IX  -  4.09.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pamięć o Fado. Jutro psiak jedzie do weta na przegląd, ponieważ Jamor zauważył jakąś zmianę w okolicy odbytu, a oczywiście obejrzeć tego dokładnie nie jest w stanie. Trzeba będzie zapodać jakiś uspokajacz Fado i zawieźć go do weta. Przy okazji będzie też przegląd zębów, bo coraz trudniej Fado zjadać karmę suchą, daje radę bez problemu mokrej. Trzymajcie kciuki, bo cała operacja nie będzie łatwa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.09.2023 o 15:00, kado napisał:

Ja też,bo to będzie prawdziwe wyzwanie...tylko nie wiem dla kogo większe,dla Fadunia czy dla Pań wetek...

Myślę, że jednak niestety dla Fado... 

Nie widzieć co się dzieje, zwłaszcza gdy ktoś go łapie i gdzieś wiezie, a potem wokół będą same nowe zapachy i ludzie ...

Nawet po zastosowaniu jakiegoś środka i tak będzie mu ciężko, ale cóż zrobić, to dla jego dobra. 

Mocno trzymam kciuki za chłopaka.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2023 o 12:42, agat21 napisał:

Fado jest u weta. Przy odbycie wyraźny żylak oraz spory kamień na zębach. Właśnie trwa zabieg. Za jednym zamachem będzie usunięcie i żylaka i kamienia nazębnego.

Kciuki na pokład plissss    kciuki1.jpg.4c52f03116fa3944017c4a64032a1710.jpg

Link to comment
Share on other sites

Agatko wczoraj dostałam paragon za zabieg, ale bez numeru konta, a termin płatności był na dzień wystawienia paragonu. Wysłałam zwrotnego e-maila z prośbą o numer konta, ale nie dostałam odpowiedzi. Czy mogłabyś skontaktować się z Jamorem i poprosić o interwencję w tej sprawie?

EDIT

Dzięki  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...