Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Zrobiłam też zbiórkę dla zamojskich staruszków, wystawiłam na dłuższy okres, będziemy cierpliwie zbierać, a uzyskane pieniądze podzielimy równo na wszystkie psy.

Jeśli trzeba będzie zrobić zbiórkę oddzielnie dla Łatusia, to usunę go z tej zbiorowej zbiórki.

Proszę o rozsyłanie linku znajomym, udostępnianie, bo to szansa na dodatkowe pieniądze.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/zamojskiestaruszki

 

Może ktoś inny tytuł podsunie?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

   20,00 od  jankamałpa  deklaracja  XI-XII   -  21.11.
  100,00 od  Rodziny Aleksa   deklaracja  XI  -  28.11.
 
      Bardzo serdecznie dziękujemy

               kwiatki_11.gif.cf37a833770dad8bd38f4fa7fbcf6187.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konto Fado wzbogaciło się o poniższe kwoty:

    30,00 zł od markofix1  deklaracja  XII  -  2.12.
  100,00 zł od MALWA 
deklaracja  XII  -  5.12.
    20,00 zł od Aldrumka 
deklaracja  XI  -  6.12.
    30,00 zł od siostry elficzkowa 
deklaracja  XII  -  9.12.
 

Bardzo serdecznie dziękujemy

bukiet.jpg.9f4193b309b32d2d8cbd58590d988b70.jpg

    oraz
    40,00 zł od elik 
deklaracja  XII  -  7.12.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki dla Was pamiętających o Fado. 🍀🍀🍀

Pojechałabym do niego w odwiedziny gdyby nie fakt, że wszelkie nowe osoby wzbudzają w nim jeszcze gorszy lęk i stres. Do dziś pamiętam moją wizytę w hotelu i przerażenie Fado na dźwięk ludzkich głosów i paniczną próbę ucieczki. Na oślep 😔

Elu, kilka postów wyżej napisałaś o wpłatach dla Agata. Chyba rozliczałaś obu w tym samym czasie 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2022 o 00:44, agat21 napisał:

Elu, kilka postów wyżej napisałaś o wpłatach dla Agata. Chyba rozliczałaś obu w tym samym czasie 😉

Masz rację Agatko  🙂 Tak to jest, jak w księgowanie bawi się człek po północy  🙂
Zawsze aktualizuję wszystkie psiaki, bo jak już wleze do banku, to ściągam wpłaty i wypłaty na wszystkich kontach. Widocznie wtedy przed Fado robiłam aktualizację Agata i z rozpędu na wątku Fado napisałam to samo imię, co na poprzednim wątku.  Poprawiłam  🙂

Dzięki za czujność  ❤️   🌷   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2022 o 00:44, agat21 napisał:

Pojechałabym do niego w odwiedziny gdyby nie fakt, że wszelkie nowe osoby wzbudzają w nim jeszcze gorszy lęk i stres. Do dziś pamiętam moją wizytę w hotelu i przerażenie Fado na dźwięk ludzkich głosów i paniczną próbę ucieczki. Na oślep 😔

Biedny jest ten nasz Faduś  😥  Widocznie głos człowieka kojarzy mu się z bardzo bolesnymi wspomnieniami.  Jest mi go strasznie żal  😞  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...