Jump to content
Dogomania

TOSKA po 3 latach odsiadki wyjechała z Radys- a teraz ma już DS w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

21 godzin temu, Ainana napisał:

Mam pytanie, czy dwie osoby (inne konta na olx) mogą wklejać taką samą treść ogłoszenia do danego psiaka?

gdzies mi zginęło pytanie ;)

Potwierdzam dla Tysią. Trzeba zmieniać, inaczej olx wywali oba podobne ogłoszenia a w najgorszym wypadku zablokuje konto/konta :(

(już jedno konto na olx tak straciłam)

 

Ainana- zrobiłam olx dla Tosi z Twoim super tekstem, ale już 2 godziny mi olx muli i nie chce zatwierdzić:(

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

gdzies mi zginęło pytanie ;)

Potwierdzam dla Tysią. Trzeba zmieniać, inaczej olx wywali oba podobne ogłoszenia a w najgorszym wypadku zablokuje konto/konta :(

(już jedno konto na olx tak straciłam)

 

Ainana- zrobiłam olx dla Tosi z Twoim super tekstem, ale już 2 godziny mi olx muli i nie chce zatwierdzić:(

Tobie tez dziekuje za odpowiedź ;) Myślałam, ze dwie osoby (z różnych kont) mogą mieć jedno ogłoszenie, tzn. treść, ehh..

Mi OLX też czesto muli...

Właśnie wysłałam Ci kiyoshi drugi tekst dla Tosi. Jak masz jakieś sugestie to śmiało zmieniaj ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ainana napisał:

Tobie tez dziekuje za odpowiedź ;) Myślałam, ze dwie osoby (z różnych kont) mogą mieć jedno ogłoszenie, tzn. treść, ehh..

Mi OLX też czesto muli...

Właśnie wysłałam Ci kiyoshi drugi tekst dla Tosi. Jak masz jakieś sugestie to śmiało zmieniaj ;)

ok, dziękuje. Na razie tamto pierwsze ogłoszenie nie przechodzi. Nie wiem czy ktoś już nie robił jakiegos ogłoszenia?? bo zdjęć nie przycinałam...

Zarzz przeczytam drugi tekst:)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, agat21 napisał:

Wielkie kciuki! Będzie dobrze :) 

Agatko mam nadzieje ze nie bedziesz miec za zle ale poprosilamtez o zachipowanie suni przy okazji

Postaram sie w przyszlym tygodniu zrobic jakis bazarek bo widze ze finanse kiepsko stoja

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Tosia jest wlasnie u weta

Kasia ja zwazyla- jest 12,7 kg ! 

Trzymamy kciuki za zebaki zeby juz byly ladne a sunia wybudzona

Co? 12,7 kg??? ... ja Tosi dawalam spokojnie 15, nawet 17... szok!

A kciuki trzymam, trzymam.

Link to comment
Share on other sites

Ze zdjęć często trudno wywnioskować jak duży jest psiak. Zefirek wydawał mi się dużo większy na zdjęciach, a przyjechał mały  kurczak :)

Kiyoshi, dobrze, że poprosiłaś o zaczipowanie Toski. 

Nad finansami tez postaram się pomyśleć mocniej w tym tygodniu, powoli dopiero wracam do w miarę normalnego życia, strasznie byłam rozbita po tych ostatnich wyjazdach, w domu wciąż mam sajgon i na wpół rozpakowaną walizę ;))

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, agat21 napisał:

Ciekawe jak zabieg ząbkowy. Czy Kasia da znać po wszystkim? 

Kasia wysłała mi sms o 16:30, że Tosia już w domu, kieł usuniety, reszta zabków wyczyszczona :)

Może Kasia zajrzy tu później i coś dopisze? czekamy oczywiście na zdjęcie uśmiechu cudnego :)

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, kiyoshi napisał:

Kasia wysłała mi sms o 16:30, że Tosia już w domu, kieł usuniety, reszta zabków wyczyszczona :)

Może Kasia zajrzy tu później i coś dopisze? czekamy oczywiście na zdjęcie uśmiechu cudnego :)

 

Dziękujemy za wieści i czekamy na zdjęcie: )

P.S. widziałam ogłoszenie Tosi  :)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Ainana napisał:

Co? 12,7 kg??? ... ja Tosi dawalam spokojnie 15, nawet 17... szok!

A kciuki trzymam, trzymam.

Tosia powinna ważyć 15-17 kg , jest chudziutka. Od wczoraj zdecydowanie lepiej je - musiał ją bardzo boleć ten kieł. Myślę, że szybko nabierze teraz ciała:-)

Dzisiaj pytałam o sterylkę i wetka mówi, że Tosia bardzo dobrze zniosła narkozę więc spokojnie można ją sterylizować za ok 2 tygodnie.

Zapłaciłam 230 zł za zęby i 38 za czip.

IMG_8171.JPG

IMG_8205.JPG

IMG_8206.JPG

IMG_8211.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...