Jump to content
Dogomania

TOSKA po 3 latach odsiadki wyjechała z Radys- a teraz ma już DS w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Bardzo dobre wieści. Mam nadzieje, że Toska szybko zaufa swojemu Panu :) skoro juz spała na łóżku to chyba źle nie jest;)

W razie czego zdjęcia mozna wstawić przez zapodaj

 

Czy sugerujesz, żeby Ci zapodać? ;)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, agat21 napisał:

Jestem po rozmowie wieczornej. Tosia zjadła trochę suchej karmy, wypiła znowu miskę wody, a potem porwała ze stołu kanapkę pana :D Był spacerek, Toska była bardzo grzeczna, pilnowała się blisko pana. W ogóle chodzi za nim krok w krok. A jak dzwoniłam, to Tosia już spała na łóżku pana zmęczona długim dniem pełnym wrażeń. Pan z radošcią poonformował mnie, że ogonek dwa razy (!) delikatnie już zamerdał. :D 

Cieszy mnie i ta jego radość z Tosi.

Wspaniałe wiadomości;-) Tosia szybko się przyzwyczai - to bardzo kochana sunia;-)

2 godziny temu, agat21 napisał:

Kasiu, poproszę o rozliczenie za hotelowanie Toski za marzec

Agat Tosia była równy miesiąc czyli 300 zł. 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, agat21 napisał:

Czy sugerujesz, żeby Ci zapodać? ;)

jasne:) ślij przez fb ;)

 

13 minut temu, kasiainat napisał:

Wspaniałe wiadomości;-) Tosia szybko się przyzwyczai - to bardzo kochana sunia;-)

Agat Tosia była równy miesiąc czyli 300 zł. 

Dziekujemy Kasiu z całego serduszka za opieke nad sunią :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, kasiainat napisał:

Wspaniałe wiadomości;-) Tosia szybko się przyzwyczai - to bardzo kochana sunia;-)

Agat Tosia była równy miesiąc czyli 300 zł. 

Dzięki wielkie Kasiu, dołączam się do podziękowań :) <3 <3 <3

Przelew wyślę jutro rano. 

Link to comment
Share on other sites

Mam pierwsze skromne zdjęcia Tosi...widac po mince że zmęczona droga i chyba nie rozumie bidusia czemu znowu te zmiany...ale od dziś będzie się spokojnie aklimatyzowac. I następnym razem będą usmiechy:)
Tutaj Tosia w drodze:

56618735_756733288060108_8303686399089967104_n.jpg.9df9b3308ae75bc707a59a7ac9255e16.jpg

a tutaj po przekroczeniu progu

56161656_619472401862250_1123758363134394368_n.thumb.jpg.1fa3b396ff39ce8677c413b4c4afd932.jpg

 

Powodzenia śliczna czekoladko

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Mam pierwsze skromne zdjęcia Tosi...widac po mince że zmęczona droga i chyba nie rozumie bidusia czemu znowu te zmiany...ale od dziś będzie się spokojnie aklimatyzowac. I następnym razem będą usmiechy:)
Tutaj Tosia w drodze:

56618735_756733288060108_8303686399089967104_n.jpg.9df9b3308ae75bc707a59a7ac9255e16.jpg

a tutaj po przekroczeniu progu

56161656_619472401862250_1123758363134394368_n.thumb.jpg.1fa3b396ff39ce8677c413b4c4afd932.jpg

 

Powodzenia śliczna czekoladko

Tak, była zmęczona došć. Ale bardzo spokojna i łagodna. To naprawdę kochana sunia. Spędziłam z nią ok. 2 godzin i już mi serce skradła..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Jestem po rozmowie wieczornej. Tosia zjadła trochę suchej karmy, wypiła znowu miskę wody, a potem porwała ze stołu kanapkę pana :D Był spacerek, Toska była bardzo grzeczna, pilnowała się blisko pana. W ogóle chodzi za nim krok w krok. A jak dzwoniłam, to Tosia już spała na łóżku pana zmęczona długim dniem pełnym wrażeń. Pan z radošcią poonformował mnie, że ogonek dwa razy (!) delikatnie już zamerdał. :D 

Cieszy mnie i ta jego radość z Tosi.

Nawet nie pomyślałam, że już dzusiaj Tosienka wyjedzie. Powodzenia mądra psinko, masz dobrego Pana, swojego Pana... niekończącej się miłości i zdrowia dla Ciebie i Twojego Człowieka. Cieszę się, Tosiula wyjechała na swoje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie musiałam dzisiaj ja dzwonić - pan Leszek sam zadzwonił zdać mi relację z całego dnia :) Dawno nie widziałam kogoś tak bardzo szczęśliwego z powodu przyjęcia psa pod dach :) 

Została mi wciąż karma od Madie po Zefirku, zawiozę jej trochę, a może więcej niż trochę dla Toski. Chyba się przyda..

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Nie musiałam dzisiaj ja dzwonić - pan Leszek sam zadzwonił zdać mi relację z całego dnia :) Dawno nie widziałam kogoś tak bardzo szczęśliwego z powodu przyjęcia psa pod dach :) 

Została mi wciąż karma od Madie po Zefirku, zawiozę jej trochę, a może więcej niż trochę dla Toski. Chyba się przyda..

Widać dobry z niego człowiek, Tosia wniosla wiele radości, super. A z karmy, to bez wątpienia Pan Leszek się ucieszy, a przede wszystkim doceni gest:)) 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj karmę panu Leszkowi zawiozły moje dzieci, bo ja transportowałam małą suńkę z Tomaszowa do hotelu. Do karmy po Zefirku dorzuciłam parę puszek do dosmaczania, chociaż z relacji pana Leszka sunia ma całkiem dobry apetyt :)

Tosia już zadomowiona na amen, dzisiaj nawet pierwszy raz zawarczała na gościa, który przyszedł w odwiedziny - broni domu! :)

Jest wspaniała i idealna, ma za sobą pierwszą podróż autobusem z panem Leszkiem do biblioteki. Była bardzo grzeczna, bez problemu dała sobie założyć kagańczyk na czas podróży. Najpierw plan był taki, że miała zostać w domu sama, ale urządziła ogromny lament, i pan Leszek wrócił po nią i pojechali razem. W bibliotece skradła serca wszystkich obecnych i została wygłaskana na amen ;) 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Agatko, z bazarku którego Toska była beneficjentką uzbierało się dla Was 217 zł, także rozlicz sobie tutaj i minus się sporo zmniejszy ;)

zaraz przelewam na Twoje konto, jak wrócisz z wyjazdu to potwierdz proszę na watku bazarku, że doszło

https://www.dogomania.com/forum/topic/349637-koniec-rozliczam-różności-i-make-upy-dla-radysianek/?page=6

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, kiyoshi napisał:

Agatko, z bazarku którego Toska była beneficjentką uzbierało się dla Was 217 zł, także rozlicz sobie tutaj i minus się sporo zmniejszy ;)

zaraz przelewam na Twoje konto, jak wrócisz z wyjazdu to potwierdz proszę na watku bazarku, że doszło

https://www.dogomania.com/forum/topic/349637-koniec-rozliczam-różności-i-make-upy-dla-radysianek/?page=6

 

Dziękuję kochana, pieniądze dziś wpłynęły image.png.2d69d83d601cd39b4e03634bad238708.png

Link to comment
Share on other sites

Z najnowszych wieści z Tosiowego domu: sunia jest bardzo mądra, bardzo grzeczna i kulturalna - w nocy nie rozpycha się zanadto na łóżku i zostawia panu wystarczająco dużo miejsca, żeby też mógł spać ;))) Apetyt jej dopisuje, ale chyba stara się sprawiać wrażenie kobiety przebywającej na diecie, bo najchętniej podjada w nocy. Zeskakuje z łóżka, bierze z miseczki parę suchych chrupków, wraca na łóżku i po kryjomu tam je chrupie. Sytuacja może się powtórzyć kilkakrotnie w ciągu nocy :)) 

Bardzo ładnie pilnuje się na spacerach, grzecznie jeździ autobusem - słowem światowa i miejska kobieta z niej się zrobiła :D

Po świętach spróbuję podjechać z jakimś jedzonkiem dla niej, to zrobię aktualne zdjęcia. 

A tymczasem życzymy dobrych słonecznych pięknych świąt :)

image.png.c47bbced2c5c47c372c702aeec543020.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam nadzieję, że niedługo uda mi się podjechać do pana Leszka i do Toski, dam znać co u nich.

Tymczasem śpieszę zawiadomić, że kochana Mazowszanka podarowała mi mnóstwo pysznych słoiczków ze swoimi przetworami, aby je spieniężyć na Tosiowe cele. Tak więc przez ostatnie tygodnie sprzedawałam je w pracy i wśród rodziny i znajomych, sprzedałam już prawie wszystkie, więc pora się rozliczyć. 

Ze sprzedaży wyszło 916 zł !!

Małgosiu, z całego serca dziękuję za pomoc, dzięki Tobie Toska wychodzi na zero, a jeszcza parę groszy zostaje na pozostałe bidy :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, agat21 napisał:

Ze sprzedaży wyszło 916 zł !!

Małgosiu, z całego serca dziękuję za pomoc, dzięki Tobie Toska wychodzi na zero, a jeszcza parę groszy zostaje na pozostałe bidy :)

WOW!!!!!!! ale super :) :) Mazowszanko- jesteś cuuudowna! <3

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Tymczasem śpieszę zawiadomić, że kochana Mazowszanka podarowała mi mnóstwo pysznych słoiczków ze swoimi przetworami, aby je spieniężyć na Tosiowe cele. Tak więc przez ostatnie tygodnie sprzedawałam je w pracy i wśród rodziny i znajomych, 

Jeśli chcesz - też mogę Ci trochę podrzucić. Może uda się sprzedać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Poznajecie tę dumną damę? Chciała mnie zmrozić wzrokiem, bo zakłóciłam niedzielną popołudniową drzemkę.. I co z tego, że z puszkami przyszłam? Mogłam zostawić pod drzwiami i odejść cichcem nie przeszkadzając, prawda? 

image.png.87ec687497d2fe2a21f560d22fe5ef86.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

No dobrze, gadają i gadają, że jestem grzeczna, pilnuję się, lubię spacery, jazdę autobusem, mam apetyt, przytyłam (przytyłam!?), nie lubię zostawać sama - o tym, że rozszarpałam pół obicia drzwi wejściowych to nie słyszałam, to potwarz jakaś! - że znajomi pana Leszka mnie lubią i rozpieszczają smakołykami... itp itd, chyba się jednak zdrzemnę, bo nie wiem ile to potrwa...

image.png.a963f9588c84723e1fb28338ff291741.png

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A tak mniej zabawnie, to powiem Wam, że pan Leszek znalazł na Tosce masę śladów po pogryzieniach -  na łepku, na łapkach, na pyszczku, brak zębów z jedej strony.. :( Biedna ta Tosia była, strach się bać co ona przeżyła :(

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, agat21 napisał:

A tak mniej zabawnie, to powiem Wam, że pan Leszek znalazł na Tosce masę śladów po pogryzieniach -  na łepku, na łapkach, na pyszczku, brak zębów z jedej strony.. :( Biedna ta Tosia była, strach się bać co ona przeżyła :(

oj przezyła :( pól życia była w "więzieniu " czy raczej piekle na ziemi...teraz jest wreszcie czyimś oczkiem w głowie. Widać że jej dobrze na tym kocyku, w cieple, spokoju :)

<3

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...