Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

4 minuty temu, Radek napisał:

Jak na niedzielę, to dla mnie ciut za wcześnie;)

Moja psio-kocia rodzina nie pozwala dłużej spać, choć nieraz sobie odbijam i po ogarnięciu ich potrzeb, jeszcze walnę się do spania  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Na szczęście nasze czworołapy dają pospać.

Moja Masia donośnym szczekiem oznajmia, że dla niej noc już się skończyła i zamierza wyjść na spacer. Nie ważna jest godzina. Na szczęście nie za często jest to przed 7-mą, ale niestety zdarza się.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Nesiowata napisał:

To co ja mam powiedzieć jak czasem wstaję o 3? Fakt - w ciągu dnia nieraz pośpię. Ale 4 czy 5 rano to dla mnie niem jest wcześnie.  A budzi mnie każde szczeknięcie psów. One jakoś nie chcą zapoznać się z zegarem.

Jak wyprawiam męża do pracy, to wstaję o 5:20, bo na 7-mą mąż ma być w Krakowie. Nie zawsze kładę się jeszcze do spania. Często siadam do kompa i coś robię. Albo bazar, albo zakupy dla psiaków, albo aktualizację finansów psiaków.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Moja Masia donośnym szczekiem oznajmia, że dla niej noc już się skończyła i zamierza wyjść na spacer. Nie ważna jest godzina. Na szczęście nie za często jest to przed 7-mą, ale niestety zdarza się.

 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

A budzi mnie każde szczeknięcie psów. One jakoś nie chcą zapoznać się z zegarem.

Wygląda na to, że mam szczęście z naszymi psiakami:)

Link to comment
Share on other sites

Dziś jest super dzień dla naszych seniorów ich skarbonkę zasiliły wpłaty:

  •      20,00 zł  od Jolanta08  deklaracja VIII  – 19.08.  
  •      30,00 zł  od Anny G-R  deklaracja VIII  – 20.08.
  •    435,00 zł  od omi z bazarku elik  –  23.08.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

978329574_dzikuj1.jpg.4fd04a11aef17adf218383c0318c6090.jpg      1506279393_dlaWaslove.jpg.56dfe4b1d62558374e1731e389fa57a5.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kikou napisał:

Aruś ma coraz większy problem z lewym bioderkiem, jak ma gorszy dzień to i posiusia pod siebie ale bierze swój syropek na stawy i jak się trochę rozchodzi to już potem dzielnie tupta.

IMG_20200823_131138.thumb.jpg.260e18d0a8d3a40e9bfdc7ece08266b6.jpg

IMG_20200823_131053.thumb.jpg.23196e1123b8434e9a0fd4c451588021.jpg

Kochany staruszeczek  Fotolia_983807_Sa.jpg.d71cfa9cd20652c3cbfb981f1dc58ceb.jpg    Może jest coś mocniejszego, albo dodatkowego na te jego stawy, żeby nie bolały całkiem?     Jak zawsze piękna szuba  :)

Dzięki za zdjęcia chłopaczka.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

...

Może jest coś mocniejszego, albo dodatkowego na te jego stawy, żeby nie bolały całkiem?    

 

Medycy chętnie sięgają po niesterydowe przeciwzapalne ale to przy Arka trzustce kiepski pomysł. 

Może kwas hialuronowy?

Macie jakieś doświadczenia?

Link to comment
Share on other sites

Ja swoim psiakom też kupiłam po buteleczce tego specyfiku co dla Sarci i Arusia i dostają codziennie po 25 ml, ale prawdę powiedziawszy nie widzę, żeby im się lepiej chodziło.

Niemal nie ma skutków ubocznych, czyli jednak jakieś ma. Jakie?

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, kikou napisał:

Na Amazonie

Wpisałam tą nazwę w ich wyszukiwarkę, bo moja Masia miała zapalenie trzustki i przydałby się jej taki preparat, ale nic z tego. Nie mają takiego produktu. Pomijam fakt, że firma działa także w Polsce, ich strona jest w kilku językach, ale nie ma polskiego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A próbowałaś MSM z wit. C/dziką różą? Można stosować je stale, choć raczej większosć znajomych stosuje je naprzemiennie z czymś innym.
Niektórzy stosują też doraźnie czarci pazur, stosować go regularnie nie można, maksymalnie przez 2tygodnie i przerwa, ale na chwile kryzysu działa. Ponoć, bo sama czarciego pazuru nie testowałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...