Jump to content
Dogomania

Wszystkie maluszki już w DS! Worek, a w nim pięć 3-miesięcznych szczeniąt - te miały szczęście i ktoś je znalazł


Ewa Marta

Recommended Posts

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Basia właśnie dostała informację, że do schroniska jadą dwa szczeniorki:(  Usiłuje znaleźć im miejsce, żeby tem nie jechały:(

Oby się udało.Nie potrzebna kosztowna walka z parwirozą.Morze tym razem uda się ominąć to siedlisko zarazy.Trzymam mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaczki umieściłam na tydzień u mojej sąsiadki. To siostra i brat. Nie wiem jak przeżyły w lesie,potwornie chude , zakleszczone:

Z sunią byłam ponad dwie godziny w lecznicy. Mała się przewraca, jest potwornie słaba i ma coś z łapką.

Dostała kroplówkę, karmimy co dwie godziny.Proszę o dobre myśli dla okruszków. Być może to reakcja po Sedalinie, oby nic gorszego.

Szykuje się domek dla Majeczki. Sprawdzam wszystko i w piątek mała powinna pojechać.

Nie chcę zapeszać.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, ewu napisał:

Szczeniaczki umieściłam na tydzień u mojej sąsiadki. To siostra i brat. Nie wiem jak przeżyły w lesie,potwornie chude , zakleszczone:

Z sunią byłam ponad dwie godziny w lecznicy. Mała się przewraca, jest potwornie słaba i ma coś z łapką.

Dostała kroplówkę, karmimy co dwie godziny.Proszę o dobre myśli dla okruszków. Być może to reakcja po Sedalinie, oby nic gorszego.

Szykuje się domek dla Majeczki. Sprawdzam wszystko i w piątek mała powinna pojechać.

Nie chcę zapeszać.

Trzymam kciuki Basiu! Wyślesz jakieś zdjęcia? Wgrałabym tu na wątek. Może dołączymy te dwa maluszki do naszej piątki na wątku? Może trafi się jakas dobra dusza i wesprze ich ratowanie?

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Trzymam kciuki Basiu! Wyślesz jakieś zdjęcia? Wgrałabym tu na wątek. Może dołączymy te dwa maluszki do naszej piątki na wątku? Może trafi się jakas dobra dusza i wesprze ich ratowanie?

 

 

Posałałam sunię. One ważą po 5 kg. Wczoraj dostały surowicę zapobiegawczo (tfu, tfu). Isia nie staje na łapkę.

Cały czas ją dogrzewamy. Termofor i woreczki z ryżem. Dzisiaj zaraz idę do weta. Oby było lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Maluszki pojechały do dt w Tarnowskich Gorach. Dałam im surowicę. Strasznie się o nie martwię.. Łapka Isi wymaga diagnostyki i być może poważnej operacji. Na razie dostaje leki p. bólowe i p.zapalne.

Na szczęście temperatura ciała już jest w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do ds w Tychach pojechała Maja.

Bardzo fajna Rodzina. Państwo sami ją zaszczepią.

Zapłaciłam Pani Karolinie 50 zł za hotelowanie,  dodatkowo 20 zł za czip i 15 zł za tabletki na odrobaczanie.

Razem 85 zł. Te 50 zł to naprawdę symboliczne:)

Jestem bardzo wdzięczna:)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, ewu napisał:

Dzisiaj do ds w Tychach pojechała Maja.

Bardzo fajna Rodzina. Państwo sami ją zaszczepią.

Zapłaciłam Pani Karolinie 50 zł za hotelowanie,  dodatkowo 20 zł za czip i 15 zł za tabletki na odrobaczanie.

Razem 85 zł. Te 50 zł to naprawdę symboliczne:)

Jestem bardzo wdzięczna:)

Basiu, czy to juz wszystkie koszty maleństw? Przyznam, że Pani Karolina okazała im ogromne serce i opłaty wzięła naprawde symboliczne. jeśli Ty już wszystko opłaciłaś, to zaraz robię Ci przelew na cała kwotę. 

Ponieważ maluszkom pozostało na koncie 16 zl, pozwolę sobie tę niewielka kwote dorzucic do przelewu basi, która zjeździła mase kilometrów robiąc wizyty przed adopcyjne. Choć ten grosik dorzucimy... Tym samym maluchy maja stan o na koncie.

 

Podziękuj proszę od nas Pani Karolinie za jej wielkie serce! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...