Jump to content
Dogomania
Havanka

ZAKOŃCZONY. Rozliczony. Kwiaty dla Mysi. Do 23.01, godz. 20.00

Recommended Posts

Witam Was na kolejnym bazarku.

Tym razem zbieramy fundusze na pokrycie kosztów usunięcia guza z listwy mlecznej oraz badania histopatologicznego u Mysi, małej suni z zamojskiego schronu, która przebywa teraz w hoteliku u Jaagi. Koszt operacji wyniósł 200 zł a badanie histopatologiczne będzie kosztować 150 zł. Zbiórka na " ratujemy zwierzaki" idzie bardzo kiepsko: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/mysiazguzami. Mysia nie ma też ani jednej deklaracji stałej.

Dlatego z całego serca prosimy o pomoc dla niej. Potrzebujemy 350 zł.

Oto ona; mała, bezbronna istota, która liczy tylko na naszą pomoc:

DSC05360.JPG.723f9bcc773fec34e89bdfa3f4aad82f.JPG

20190116_202713.jpg.c93250353e982cf480d64f97bbe75169.jpg

watek suni

Bazarek potrwa do 23 stycznia, do godziny 20.00 

Wysyłka nasion preferowana jest listem poleconym. Koszt wysyłki - 5,20 zł.

Na wyraźne życzenie kupującego, przedstawione na wątku, mogę wysłać listem ekonomicznym (nierejestrowanym) - 2,60 zł

lub priorytetem - 3,20 zł.

Kolejny raz proszę Was o pomoc. Wiem, że z Wami wszystko się uda !

Na bazarku będzie można kupić prawdziwe nasiona "kogucich grzebieni", które dostałam w 2017 r i przetestowałam w 2018 r. Zobaczcie, jak pięknie zakwitły !

P1020695.JPG

P1020701.JPG

Nasionka są mniejsze od nasion maku. Cena KT - 3 zł za ok 200 nasionek.

Jeżeli nie masz ogrodu, możesz wspomóc Mysię, kupując wirtualne kwiaty:

A_sunflower-Edited.png  5 zł  (słonecznik)

kwiat_sztuczny_mak.jpg  10 zł (maki)

thumb.php.jpg  15 zł  (magnolia)

3217_1.jpg  20 zł  (amarylis)

Havanka - kwiat_sztuczny_mak.jpg  A_sunflower-Edited.png  A_sunflower-Edited.png    = 20 zł

Nesiowata - 3217_1.jpg  + celozja = 23 zł + 2,60 zł = 25,60 zł, 26 zł

B-b  - celozja  (10 zł)+ 2,60 przesyłka zwykła = 12,60 zł, 14 zł

Ona03 - celozja +   kwiat_sztuczny_mak.jpg  = 32,60zł, 35 zł

Mila-ada - celozja + A_sunflower-Edited.png= 8 zł + 2,60 zł (zwykły list)= 10,60 zł, 15 zł

Tola - kwiat_sztuczny_mak.jpg  A_sunflower-Edited.png A_sunflower-Edited.png= 20 zł

Bogusik - celozja +   thumb.php.jpg  33 zł + 2,60 = 35,60 zł, 36 zł

Majowa - thumb.php.jpg 3217_1.jpg+ celozja = 35 zł+ 3 zł+ 5,20zł= 43,20 zł, 45 zł

Alex260503 - 2 zestawy celozji + kwiat_sztuczny_mak.jpg  = 16 zł + 2,60 zł= 18,60 zł, 20 zł

Isiak - kwiat_sztuczny_mak.jpg  = 10 zł

Mimiś - 20 zł

Jo37 - thumb.php.jpg   = 15 zł

Mariusz pp - 1 zestaw celozji + kwiat_sztuczny_mak.jpg  = 13 zł + 2,60 zł= 15,60 zł, 20 zł

Sonia71 - thumb.php.jpgthumb.php.jpg=  30 zł

Koja 3217_1.jpg  = 20 zł

Jolanta08 -  kwiat_sztuczny_mak.jpg  = 10 zł

Beataczl - A_sunflower-Edited.png  + celozja + 2,6 zł = 10,60 zł

MikAga - kwiat_sztuczny_mak.jpgkwiat_sztuczny_mak.jpgkwiat_sztuczny_mak.jpg= 30 zł

Pani Ania G.R.  = 30 zł

Wraz z nadpłatami, na bazarku udało się zebrać 396 zł ! Dołożę 4 zł i wpłacę 400 zł na konto skarbnika Myszki.

Potwierdzenie przekazania 400 zł - str. 5

10 godzin temu, b-b napisał:

Kogucich grzebieni za 10zł poproszę :)

Wysyłkę zwykłym listem poproszę :)

Witaj Boguniu ! Dziękuję za zakup. Dziś wieczorem podrzucę numerek do wpłaty, ale przesyłkę wyślę w przyszłym tygodniu.

10 godzin temu, ona03 napisał:

Oooooo,  ja też kcem kogucie grzebyczki :)

Poproszę 2 porcje za dychu i dwa maczki :)

Dzień dobry Oneczko ! Zdążyłam zauważyć, ze też jesteś fanką kwiatów.  Warto mieć w swojej kolekcji tą piękną roślinę, popularnie zwaną kogucimi grzebieniami. Właściwa nazwa, to celozja grzebieniasta. Jaką przesyłkę sobie życzysz?

8 godzin temu, mila-ada napisał:

Poproszę paczuszkę  grzebieni i słonecznik

Witaj Mila-ada ! Z najwiekszą przyjemnością spełnię Twoje życzenie. Proszę, napisz jeszcze jaką przesyłkę sobie życzysz?

46 minut temu, Havanka napisał:

Dzień dobry Oneczko ! Zdążyłam zauważyć, ze też jesteś fanką kwiatów.  Warto mieć w swojej kolekcji tą piękną roślinę, popularnie zwaną kogucimi grzebieniami. Właściwa nazwa, to celozja grzebieniasta. Jaką przesyłkę sobie życzysz?

Dzień dobry :)

Przesyłkę najzwyklejszą poproszę :)

Kiedyś posiałam te kolorowe celozje, ale strasznie mikrusie wyrosły, Twoje takie dorodne są :)

2 godziny temu, ona03 napisał:

Dzień dobry :)

Przesyłkę najzwyklejszą poproszę :)

Kiedyś posiałam te kolorowe celozje, ale strasznie mikrusie wyrosły, Twoje takie dorodne są :)

Swoje celozje posadziłam z rozsady w różnych miejscach ogrodu i zauważyłam, ze nie wszędzie były tak okazałe jak przed domem. Moim zdaniem różnica zależy od zasobności podłoża. Te na zdjeciu rosną na miejscu, gdzie rok wcześniej dałam trochę dobrze rozłożonego obornika i igliwia spod świerków. Rok uprawy był bardzo suchy. Rzadko je podlewałam i świetnie sobie radziły.

29 minut temu, Tola napisał:

Elu  - jestem ogromnie wdzięczna za bazarek, bo Mysia w wielkiej potrzebie...

Dziękuję Ci  kochanadziekuje-ruchomy-obrazek-0035

Poproszę moje ukochane maki  i 2 słoneczniki

Tolu, nie wiem, czy sie uda zebrać całą kasę, ale spróbujemy. Pięknie dziekuję za zakup !

36 minut temu, Isiak napisał:

O mateńko! Jakie WIEEELKIE celozje!

Witaj Isiaczku ! Może sie skusisz? Jeżeli nie masz ogrodu a masz balkon, to można je uprawiać w donicy. U mnie rosły na tarasie i też były okazałe.

11 minut temu, Bogusik napisał:

Dzień dobry :) Poproszę 1op celozji i 2x magnolia.List ekonomiczny nie rejestrowany,a adres do syna podam na pw Elu :)

Bogusia moja przyszła ! Witaj kochana ! Dziękuję serdecznie za zakupy. Dziś wieczorem roześlę numerki do wpłat i poproszę o adresy do wysyłki. Buziaczki !

21 minut temu, majowa napisał:

poprosze jedna magnolie i jednego amarylisa :)

Mysia jest przeurocza więc jako miłośnik myszy wszelkich rozmiarów i kształtów nie moge sie nie dorzucić

Witam serdecznie NOWEGO GOŚCIA na moim bazarku !

Tylko wyjątkowi ludzie są miłośnikami wszelkich żyjacych rozmiarów i kształtów. Dziękuję Ci z całego serca za tak wielką pomoc ! Mysia ma wielkie szczęście, ze znalazła się w polu widzenia Dogomaniaków. Oby to szczęście jej nigdy nie opuściło. Pozdrawiam serdecznie !

11 godzin temu, Havanka napisał:

Witaj Boguniu ! Dziękuję za zakup. Dziś wieczorem podrzucę numerek do wpłaty, ale przesyłkę wyślę w przyszłym tygodniu.

Witaj Mila-ada ! Z najwiekszą przyjemnością spełnię Twoje życzenie. Proszę, napisz jeszcze jaką przesyłkę sobie życzysz?

Poproszę w zwykłą kopertę, skoro to takie malutkie nasionka i jeżeli można, to jakąś podpowiedź jak uprawiać. Czy najpierw w domu na rozsadę, czy do gruntu i kiedy siać.