Jump to content
Dogomania

Sznaucery amerykańskie


Bartolomeusz

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='berenika']zmieniając temat
to czy coś ktoś wie o Dengim??????????????[/quote]
Niestety nic nie wiem , a nie chcę tez im przeszkadzać i denerwować ich dzwoniąc :( Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać, trzymać kciuki, i może jak Mek mówi poprosić św. Antoniego :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']śliczne zdjecia i z tego co widze to maluszek biega souszczony, grzecznie się słucha, nie ucieka? to super, że go od małego przyzwyczajacie:) a jak akceptuje już smycz?[/quote]

Generalnie słucha sie - przychodzi na zawołanie bez problemów, ale tylko do mnie :). Generalnie na smyczy chodzi tylko gdy pojawi sie jakiś pies co do którego mam wątpliwości. Smycz akceptuje, już mu chyba przeszło.
Jedyny problem to jak chyba u większości szczeniaków - to to że chciałby poznać wszystkich i wszystko, a takiego malucha każdy chce głaskać i zanim zdąże cokolwiek zrobić to on już jest głaskany. Wcześniej od razu w takiej sytuacji szedł za nowo poznaną osobą i miał mnie gdzieś, ale powoli sie to zmienia.

Link to comment
Share on other sites

no to super ze już tak ladnie słucha teraz na pewno ze spacerku na spacerku będzie lepiej:) a jak się do psów zachowuje też podbiega? bo denis własnie tak i dlatego nie spuszczam go jak sa psy bo wtedy poleci i ani nie patrzy gdzie jestem:)) czasem jak jest duzy pies to sie obwacha i wraca ale jak mały to chciałby sie bawic... takie sznuacerki juz chyba są - zawsze radosnei skore do zabawy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Generalnie podbiega do wszystkich psów które tylko na niego nie szczekają z daleka. Jeśli pies mu sie nie spodoba (zdarza sie to bardzo rzadko) - sporo większy i nie wykazujący chęci do zabawy to daje sie obwąchać grzecznie, aż tamten odejdzie, wtedy patrzy czy jestem obok i zaczyna go obszczekiwać z daleka.
Zazwyczaj jednak nowopoznany pies mu sie podoba, wtedy oczywiście chce sie bawić i nie daje mu spokoju, mnie oczywiście ma wtedy głeboko w 4ch literach.
Ostatnio odkrył jeszcze, że koty sie go boją i fajnie ucikają więc stara sie je troszke pogonić, ale chyba jednak z zamiarem zabawy, bo nie szczeka na nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...