Jump to content
Dogomania

Sznaucery amerykańskie


Bartolomeusz

Recommended Posts

A poza tym masz czarnego stworka-one z tymi klakami na lapach sa inne-tzn. wlasnie maja taki typ posredni-nie sa tak bogato owlosione jak pieprzaki czy cz-sr, ale nalysa to Twoja sunia nie wyglada:))))

I tu się mylisz - mój czarny Uni ma więcej włosa na łapach niż niejeden super amerykański :D czsr czy p+s

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ale piszemy o sredniej nie o wyjatkach,a srednia jest jaka jest:)))ze malo jest czarnych z bujnym owlosieniem. No sama powiedz oprocz Twojego w takim razie, Skota Krysi i moze jeszcze kilku to wiekszosc ma mniej kudlow od pieprzakow np.:))

nawet w amerykanach moze sie trafic lysiolec:)))i to nawet czesto sie widzi na wystawkach:)))

Link to comment
Share on other sites

Nie jest prawda ze amerykaniec musi miec miekki wlos, owszem na lapach wlos jest specyficzny miekki i obfity natomiast na grzbiecie moze byc tak samo twardy jak u lini niemieckich, takich miniatur amerykanskich znam kilkanascie a jedna mam w domu:)

Napewno te dwie odmiany roznia sie charakterem amerykance sa mniej szczekliwe i bardziej przytulasne:)

Link to comment
Share on other sites

kaska: chcesz powiedziec ze masz 100% czystego amerykana i go nie musisz skubac nigdy w zyciu tylko golisz maszynka?????????????????????????????

ja tez chce takiego:((((((skad Ty go wytrzasnelas?

z

skasuje te wykrzykniki tzn. troche bo sie temat rozjechal znowu:))

Hehe, Judi Kaski na pewno nie jest robiona na grzbiecie maszynka, przynajmniej Kaska tak nie robi olbrzymow wiec i miniatury chyba tez nie (tak mi sie wydaje :wink: ) :D .

Link to comment
Share on other sites

juz myslalam,ze znalazlam takiego amerykana:((a tu czar prysl:((((

ja antine skubie raz na sezon a potem jej te klaczory tne maszynka i jest szorstka, ale jednak raz w roku ja skubnac musze:(((((a ja bym chciala takiego, gdzie nie trzeba tego robic:((((rolling coat tez mnie nie uzadza-takie samo rwanie wlosa, tylko nie do lysego

Link to comment
Share on other sites

A ja w ogole nie uzywam maszynki do grzbietu. Nawet u mojej olbrzymki, ktora ma wlos na grzbiecie jak drut, Ci co dotykali wiedza jaki twardzioch. Moglabym ja spokojnie maszynka robic, ale ja wole wyrwac ten wlos, szczegolnie, ze u niej sam wychodzi i mozna paluszkami wszystko ladnie zrobic :wink: .

Link to comment
Share on other sites

hahaha zaloze sie , ze uzywasz obrozek i smyczek:))))))))))a i jak dobrze poszukac to pewnie sie kaganczyk znajdzie z ciekawszych akcesoriow:))

tak moze jeszcze powiesz, ze ja uzywam obrozy elektrycznych co :eviltong: . Dla Twojej wiadomosci, to nie nie uzywam ani obrozy, ani smyczy, ani tym bardziej kaganca, tym bardziej, ze nie mam stolu, wiec moje psy rozkladaja sie przy trymowaniu jak chca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...