Jump to content
Dogomania

TERAZ ALBO NIGDY - zmieniamy prawo! Zasypmy poslow mailami!


shin

Recommended Posts

[quote name='Bamboo ®']:p:p:p


[COLOR=silver]-----------------------[/COLOR]
[SIZE=1][COLOR=silver]A jeśli chodzi o Twoją niedawną propozycję, niceravik, to chyba sama widzisz, że na chwilę obecną nie ma sensu nic wprowadzać, bo...nie bardzo jest kogo 'dzielić', nad czym bardzo ubolewam...[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=silver]:roll:[/COLOR][/SIZE][/quote]
Znam to.
[SIZE=1][COLOR=silver]Popatrz na mój podpis, z tym też tak jest, dużo zachodu, krzyku, a potem cisza, i nikogo to nie obchodzi...:shake:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#c0c0c0]Ale damy rade...[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niceravik']
[SIZE=1][COLOR=silver]Popatrz na mój podpis[/COLOR][/SIZE][/quote]
[COLOR=Black]
[/COLOR] [SIZE=1][COLOR=Black]Widziałam ten filmik i jeszcze jeden, podobny:-(
Koszmar!
I jeszcze to głaskanie piesia na pocieszenie przez "kochającego" właściciela..zupełnie jak jakiś 'pocałunek Judaszowy'...żal...[/COLOR][/SIZE]

[quote][SIZE=1][COLOR=silver]z tym też tak jest, dużo zachodu, krzyku, a potem cisza, i nikogo to nie obchodzi...:shake:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#c0c0c0]Ale damy rade...[/COLOR][/SIZE][/quote][SIZE=1]
[/SIZE][SIZE=1][COLOR=Silver]Ehh...ja mam załamkę małą już[/COLOR][/SIZE][SIZE=1] :roll:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Więc tak to odpowiedź którą dostałam:

"Szanowna Pani,
Z upoważnienia przewodniczącego Klubu Poselskiego Lewica, posła Wojciecha

OLEJNICZAKA, w odpowiedzi na Pani pismo, pragnę poinformować, że ze
względu
na istotną wagę poruszonych w nim kwestii,
z jego treścią pozwoliłem sobie zapoznać parlamentarzystów Klubu
Poselskiego
Lewica, którym problematyka ochrony zwierząt jest szczególnie bliska, i
którzy koordynują w naszym Klubie prace legislacyjne w tym zakresie.


Z poważaniem

Jarosław OLSZEWSKI

Dyrektor Biura KP Lewica "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']
[SIZE=1][COLOR=black]Widziałam ten filmik i jeszcze jeden, podobny:-([/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black]Koszmar![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black]I jeszcze to głaskanie piesia na pocieszenie przez "kochającego" właściciela..zupełnie jak jakiś 'pocałunek Judaszowy'...żal...[/COLOR][/SIZE]


[SIZE=1][COLOR=silver]Ehh...ja mam załamkę małą już[/COLOR][/SIZE][SIZE=1] :roll:[/SIZE]
[/quote]
A zatem co robić?
Róbmy swoje!
Niejedną jeszcze przetrzymać przyjdzie paranoje...

Róbmy swoje...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']A zatem co robić?
Róbmy swoje!
[/quote]


[B]Ja robię swoje[/B] (dziś kolejny zmasowany atak na posłów i prezydenta przypuściłam:diabloti: oczywiście z innego adresu:diabloti: i z innym tytułem:diabloti:)
[B]i mogę nawet 'nie swoje' robić[/B]:cool3: (tu przypomnę swoją wciąż aktualną 'ofertę':p):


[quote name='Bamboo ®']
Jeśli ktoś chciałby wesprzeć naszą akcję, a nie ma czasu/ochoty/możliwości/cierpliwości/whatever na wysyłanie tylu maili, to ja mogę to zrobić za niego:cool3: tylko proszę o podanie swoich danych (oczywiście na PW lub maila), które muszą się znaleźć na końcu listu;)
[/quote]

[SIZE=4][COLOR=Blue][B]
NIE ZAPOMINAJCIE O LIŚCIE DO PREZYDENTA![/B][/COLOR][/SIZE] :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tiara']Mam pomysł nie ograniczajmy naszego ataku wyłącznie do parlamentu zajmijmy też media :cool3::cool3::cool3:(np.Expres reporterów)ktoś ma do nich adres?[/quote]

Atak na media? :diabloti: Jeśli o mnie chodzi, to bardzo chętnie, tylko co konkretnie byśmy mieli mediom przekazać?:razz: Wysłać im ten list wraz z opisem naszej akcji i prośbą o jakieś wzmianki w TV/necie/prasie?
Czy po prostu tak ogólnie apelować do mediów o poruszanie spraw bezdomności zwierząt, robienie kampanii informacyjnych itp?


A w ogóle jakiś czas temu była mowa o liście otwartym do Gazety Wyborczej::razz:

[quote name='evl']
słuchajcie, [B]na innym wątku[/B] pojawiła się propozycja, żeby wysłać list otwarty do Wyborczej, może wykorzystamy to, co stworzyliśmy tutaj, choćby częściowo?[/quote]

[quote name='shin']
Do wykorzystania w liscie otwartym + bombardowanie tym poslow w mailach? :evil_lol:[/quote]

Tylko na którym wątku to było mówione, to już nie pamiętam :oops:
No i nie wiem, czy to aktualne nadal z tym listem otwartym.
Ale może warto byłoby powrócić do tego tematu, jak sądzicie?
Więcej osób by się mogło przyłączyć do naszej akcji, jak kiedyś w sprawie Ozzy'ego.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f25/pis-grzmi-sterylizacja-jest-okaleczeniem-zwierzecia-132068/[/URL] o przerobieniu naszego listu na list otwarty byla mowa w tym watku. Konkretnego posta juz nie znajde, sprawa stanela w miejscu - ja sie nie znam na takich akcjach, nie wiem jak taki list otwarty powinien wygladac ani jak go wrzucic do gazety :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shin'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f25/pis-grzmi-sterylizacja-jest-okaleczeniem-zwierzecia-132068/[/URL] o przerobieniu naszego listu na list otwarty byla mowa w tym watku. Konkretnego posta juz nie znajde, sprawa stanela w miejscu[/quote]

[quote name='Kalina']Mam pomysł.

Działam bardziej na miau niż tutaj ale myślę, że skoro przy głosowaniu w krakvecie możemy zjednoczyć siły to w tak waznej sprawie jak kastracja również, a może PRZEDE WSZYTSKIM.

[B]Napiszmy wspólny LIST OTWARTY do wszystkich parlamentarzystów i opublikujmy go w Wyborczej.
Jeśli trzeba będzie zapłacić za miejsce na stronie - zrzucimy się po parę groszy ( jest nas kilkanascie tysięcy czynnie działających)[/B]
(...)
Co Wy na to?[/quote]

[quote name='shin'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f25/pis-grzmi-sterylizacja-jest-okaleczeniem-zwierzecia-132068/"][/URL]ja sie nie znam na takich akcjach, nie wiem jak taki list otwarty powinien wygladac ani jak go wrzucic do gazety :eviltong:[/quote]

To tak jak ja :eviltong:

Ale od czego mamy net:diabloti:
www listotwarty pl
[URL="http://macdac.blox.pl/2007/10/List-otwarty-do-prezydenta.html"]przykładowy list1 [/URL]
[URL="http://www.listotwarty.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=83&Itemid=58"]przykładowy list2[/URL]
[URL="http://www.listotwarty.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=78&Itemid=58"]przykładowy list3[/URL]


[quote name='Soema']A taki list otwarty to nie jest drogi interes?:oops:
[SIZE=1] jak się kiedyś, kogoś:roll: pytałam to mówił mi, że to nie takie proste.. Bo to spora suma, a i gazety nie są zbyt chętne.[/SIZE][/quote]

Ktoś się orientuje, jaki to koszt?
Jakiego rzędu chociaż?
Bo jeśli to jakaś zawrotna suma, to pomysł odpada w przedbiegach.

Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam na temat ceny:roll:


Kolejna sprawa-czy pod takim listem każdy się musi osobno podpisywać, czy możemy np dać jakiś ogólny podpis, typu "miłośnicy zwierząt", "społeczność portalu Dogomania.pl" itp.?
Bo jeśli ogólny podpis wystarczy, to właściwie wszystko już mamy gotowe:p
Jakoś nie bardzo widzę zbieranie tych setek (a może nawet tysięcy) podpisów-to zajmie wieczność:roll:

Dobrze, gdyby wypowiedział się ktoś, kto ma jakiś kontakt z mediami.
Znacie kogoś takiego na dogo?


[quote name='Ada-jeje']Moze warto by bylo sprobowac do Rzecznika praw obywatelskich ten list wyslac ktory w tej chwili wysylamy do poslow, oni sami zainteresowali sie sprawa schroniska w Olkuszu i zostalam o tym poinformowana.[/quote]

To może tego się chwyćmy?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Chyba trzeba znać cenę strony w danej gazecie..:roll: a to raczej nie są male sumy. Ale wy myślicie nie wiem o Gazecie Wyborczej? Czy jakiejś lokalnej?:roll: im większy zasięg tym większa cena.. No i pytanie, czy cena jest taka jak za reklamę, czy to się rządzi swoimi prawami... Zadzwonię potem do taty i spytam, bo oni kiedyś chcieli wykupic stronę w GW..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ale wy myślicie nie wiem o Gazecie Wyborczej? Czy jakiejś lokalnej?:roll: im większy zasięg tym większa cena.. [/quote]

Tak, o Wyborczej, bo to chyba 1 z najbardziej poczytnych gazet.
Może ewentualnie Polityka lub Newsweek?:roll:
Chyba, że ceny nas zwalą z nóg:evil_lol:


[quote]No i pytanie, czy cena jest taka jak za reklamę, czy to się rządzi swoimi prawami... Zadzwonię potem do taty i spytam, bo oni kiedyś chcieli wykupic stronę w GW..[/quote]znalazłam takie [URL="http://wyborcza.pl/reklamagw/0,0.html"]cenniki reklam i ogłoszeń w Wyborczej[/URL]
ale wszystko w formacie pdf, więc ja na razie nie mam jak tego otworzyć.
O liście otwartym nic tam nie widzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']

znalazłam takie [URL="http://wyborcza.pl/reklamagw/0,0.html"]cenniki reklam i ogłoszeń w Wyborczej[/URL]
ale wszystko w formacie pdf, więc ja na razie nie mam jak tego otworzyć.
O liście otwartym nic tam nie widzę.[/quote]
Też to widziałam, ale strony się nie otwierają...:shake:
Kurde widziałam kiedyś spis tych najlepiej sprzedających się i ceny.. za cholerę nie mogę sobie przypomnieć.:oops: Muszę czekać do wieczora, może dostanę to ;)

Link to comment
Share on other sites

Tylko wiecie... nasz list ma kilka stron... nawet na taki duzy format jak Wyborcza to sie chyba na cala strone nie zmiesci... .........i reklama na cala strone to jakies... 100k zl. Chyba nie mamy szans na cos takiego bez duzej ilosci blagania, mocnego okrojenia listu i w ogole...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']Jesteś pewien, że ceny są AŻ TAK wygórowane?:diabloti: :evil_lol:[/quote]To z linku, ktory podalas... wiec tak, niestety, ale jestem pewien. Za calostronnicowa reklame nawet na piatej stronie cena jest ok. 90k

Link to comment
Share on other sites

łooo geez! :mdleje::grab:
To z czym my, biedni dogomaniacy, do ludzi!:huh::scared:
Dobra, to reklama odpada.
Ale nadal nie znamy cen listu otwartego. Chociaż pewnie też będą kosmiczne:roll:

To co, zostaje nam wysłanie do Rzecznika praw obywatelskich?





[COLOR=Red][B]EDIT:[/B][/COLOR] Może ktoś z mapy pomocy będzie zorientowany, jakie są jeszcze możliwości. :roll:

[URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=53"]kontakty z mediami[/URL]
[URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=24"]ogłoszenia w mediach, prasa, radio, telewizja[/URL]

Link to comment
Share on other sites

TVS, to regionalna telewizja w Katowicach, ale jak sie dowiedzieli o Olkuszu to dwa razy nagrali krotki program ale bardzo rzeczowy. Sa wyczuleni jak widac na krzywde zwierzat bo zaczeli nadawac audycje probujac poprzez swoj program edukowac spoleczenstwo. Na podstawie ich nagrania z nami, otrzymalismy ta informacje od Rzecznika praw obywatelskich. Postaram sie w tym tygodniu skontaktowac z nimi i popytac czy i jak mogli by pomoc w ataku na poslow. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, a może z tą Gazetą Wyborczą jeszcze coś się da załatwić?:razz:

Może p. G. Lindenberg mógłby nam jakoś pomóc w tej sprawie, bo:
-jest dogomaniakiem:cool3:
-jest 1 z założycieli Koalicji dla Zwierząt ([URL="http://www.koalicja.org.pl/koalicjanci.php"]Koalicja dla Zwierz�t[/URL])
-jest założycielem wątku na dogo poświęconego pracom koalicji
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/koalicja-dla-zmiany-prawa-o-zwierzetach-domowych-106639/[/URL]
-"jest jednym ze współzałożycieli [I]"Gazety Wyborczej"[/I] oraz założycielem i pierwszym redaktorem naczelnym [I]"Super Expressu" (źródło: wikipedia)

[/I]Może jeszcze nie wszystko przepadło?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']Może jeszcze nie wszystko przepadło?[/quote]Jak zapewne juz zauwazylas, ja jestem pesymista... pewnie chetnie by i pomogl, bo w koncu idziemy w ta sama strone, ale... kasa czyni 'cuda'. Podejrzewam, ze nawet jakby byl red-naczem w Wyborczej, to bylby problem z zalatwieniem czegos takiego, bo by zarzad sie plul, ze omg tyle kasy, jakiez to straty... :shake:
No ale sprobowac nie zaszkodzi :evil_lol: Odezwiesz sie w tej sprawie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...