Jump to content
Dogomania

Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc


anhata

Recommended Posts

NA FB przydałoby się je umieścić. Może komuś się spodobają???
Domowe, kanapowe psy !!!
Zawsze to łatwiej niż wziąć psa ze schronu, "niepewnego".
Niektórzy boją się, że pies nie będzie potrafił zachowywać się w domu. A tu proszę, dwa "gotowce" do domku.

tula, nie znalazłam na gumtree ich ogłoszenia - daj tekst, to ukróci mi myślenia...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo na gumtree nie wiem dlaczego wyświetla mi że ogłoszenie będzie opóźnione, będzie widoczne dzisiaj.
Ja jak pisałam daję tekst napisany przez Lilith plus parę zdań:
[FONT=Tahoma][B]Po półtora roku nagle bach......zwrot z adopcji.......[/B][/FONT]
[B][FONT=Tahoma]Bracia na znalezienie nowego domu mają trzy tygodnie, a potem niech się dzieje co chce......[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Właścicielka umywa ręce i nawet nie chce pomóc finansowo........[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Pako i Astor byli maleńcy jak razem pojechali do nowego "cudnego i wspaniałego domku"......[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Dziś są dorosłymi średniakami (50 i 60 w kłębie) i już podobno Pani nie może ich mieć.......[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Kobieta która do tej pory była ich ukochaną panią nie ma żadnych skrupułów, jedyne co ma do powiedzenia to: "oddam je do schronu". Tej kobiecie nie jest nawet przykro, stwierdziła, że zmienia miejsce zamieszkania a psy chce oddać i tyle.[/FONT][/B]
[FONT=Tahoma][B]Te dwa psiaki nie mają pojęcia ze za kilkanaście dni ich życie całkiem się zmieni, a ich ukochanej pani ich los nic nie obchodzi..[/B][/FONT]
[B][FONT=Tahoma]Psy spały na kanapie, a teraz idzie zima, do budy ich wrzucić się nie da.......[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Nikt nie ma kasy na hotel dla dwóch sporych średniaków........[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Pozostał tylko płacz i zgrzytanie zębów......[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Czarna rozpacz i od wczoraj szok, z którego nie sposób się otrząsnąć..........[/FONT][/B]
[FONT=Tahoma][B]Potrzebne jest wszystko, nawet pomysłów brakuje co tu zrobić.......[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma][B]Gdyby znalazł się ktoś to mógłby dać dom tym dwóm łagodnym, młodym psiakom to zawieziemy je w każde, nawet najbardziej odległe miejsce. Ich ostatnie zdjęcia mamy z lipca.[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma][B]Kontakt sprawie adopcji:[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma][B]tel: 515 184 855[/B][/FONT]

[FONT=Tahoma]Anhata to na jakie miasto najlepiej mam dodawać ogłoszenia? To się jakos podzielimy z Monday.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi_winters']czego potrzeba? mogę coś pdoesłać jak tylko dostanę rpzelew żeby wspomóc transport lub hotelik! napozniej w poniedzialek to zrobie, ok? one sa przecudowne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

prześle jutro numer konta..dziękuję..

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam wiadomość na PW. Co za ludzie to są, co wyrzucają odchowane psy, naprawdę wściekłość i gniew ogarnia za taką bezmyślność. Ręce opadają.

Pomysł taki, może by rozwiesić ogłoszenia po okolicy z ich zdjęciami, tam gdzie mieszkają i ktoś by chciał je adoptować.

Będę jeszcze myśleć, od niedawna wchodzę na dogomanię, wiem, że możliwości jest dużo, nie znam wszystkich.

Mam krewnych w okolicy Piotrkowa, zapytam się ich o tę sprawę, może byliby zainteresowani, to dobrzy ludzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']Iljowa, a zrobisz profil na FB? Ja tam nawet nigdy nie byłam...wiec nie ma czasu na patrzenie co i jak.[/QUOTE]

Ja do tej pory zamieszczałam link do danego wątku i dawałam krótki wpis, wiem że można też zrobić wydarzenie ale tego jeszcze nie robiłam może spróbuje. Najpierw spróbuje zrobić wydarzenie, a jak nie wyjdzie to zrobię tak jak wcześniej robiłam.
Mam pytanie bo tworząc wydarzenie podaje się przypuszczalny czas trwania tego jaki miałabym podać od kiedy do kiedy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ja do tej pory zamieszczałam link do danego wątku i dawałam krótki wpis, wiem że można też zrobić wydarzenie ale tego jeszcze nie robiłam może spróbuje. Najpierw spróbuje zrobić wydarzenie, a jak nie wyjdzie to zrobię tak jak wcześniej robiłam.
Mam pytanie bo tworząc wydarzenie podaje się przypuszczalny czas trwania tego jaki miałabym podać od kiedy do kiedy?[/QUOTE]

nie rozumiem :/

Link to comment
Share on other sites

Tak ja pisałam do Ciebie w tej sprawie na FB Nie liczyłam na to, że się tu pojawisz nawet o tym nie pomyślałam :-) bardzo, bardzo Ci dziękuję!!! :-) cieszę się że jesteś. Ja próbowała cokolwiek zrobić ale nic z tego w komórce inaczej wyświetla stronę i nie da się.

Link to comment
Share on other sites

Bo ja jestem taki dobry Aniołek który na Dogo pojawiam sie tylko w nagłych przypadkach :) stąd ten nick :p (tak jak w tym gdzie te dwa psy ze schronu potrzebwały pomocy), bardziej udzielam się na Miau. Ale jak trzeba zawsze można mnie zawołać :razz: To ja czekam na jakies informacje żeby FB zrobić :razz: i zaczniemy promowanie.

Iljova wiesz gdzie mnie szukać:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CatAngel']Bo ja jestem taki dobry Aniołek który na Dogo pojawiam sie tylko w nagłych przypadkach :) stąd ten nick :p (tak jak w tym gdzie te dwa psy ze schronu potrzebwały pomocy), bardziej udzielam się na Miau. Ale jak trzeba zawsze można mnie zawołać :razz: To ja czekam na jakies informacje żeby FB zrobić :razz: i zaczniemy promowanie.

Iljova wiesz gdzie mnie szukać:razz:[/QUOTE]


Dzięki dziewxczytny za pomoc. Myślę,ze te wydarzenie można na już pisać. Głównie chodzi o pomoc finansową. Tekst bedzie gotowy na jutro, bo i tak chyba niewiele osob dzis juz siedzi na internecie (ostatki). Tekst sciagne z pierwszej strony, czyli slowa lilith.

[SIZE=4]Moja mama nie dodzwoniła sie do tej pani. Bedzie jutro probowac. Mam nadzieje, ze tym arzem odbierze telefon.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=black]CatAngel, najlepszy jest tekst lilith. Ja go jeszcze zmieniłam troszkę. On jeszcze ulegnie zmianie, więc narfazie nie wstawiaj na fc. Zdjęcia są na pierwszej stronie. Mozna wkleic jak byly male i jakie sa teraz.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=black]Proszę o rady, co tu zmienić. Głównie chodzi o pomoc finansową. Tego chyba nie mozna pisac na fc???? czy można ?[/COLOR][/SIZE][/B]


[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Po półtora roku nagle bach......zwrot z adopcji.......[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Właścicielka umywa ręce i nawet nie chce pomóc finansowo........[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Pako i Astor mieli trzy miesiące, jak razem pojechali do nowego "cudnego i wspaniałego domku". Przez ten okres pani chwaliła psiaki i przysyłala ich zdjęcia. Ostatnie fotki są z końca lipca. [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Dziś są dorosłymi średniakami (50 i 60 w kłębie) i już ich podobno Pani nie może mieć.......Zadzwoniła raz- zero smutku, rozpaczy, uczuć. Przekazała beznamiętnie informację.Nie chciała wyjaśnić, co się stało. Mówiła, że to jej osobiste problemy.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Wobec Adoptujacej kobiety zastosowała szantaż emocjonalny......pt: "jak pani nie przyjedzie, to oddam je do schronu". Zaznaczyła też, że trzeba je zabrać do połowy grudnia. [/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Teraz nawet nie zadzwoni i nie zapyta się, co zrobią z nimi osoby, od których je adoptowała. W tym momencie traktuje je jak rzeczy. [/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Psy spały na kanapie......a teraz idzie zima, do budy ich wrzucić się nie da.......[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Pozostał tylko płacz i zgrzytanie zębów......[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Czarna rozpacz i szok, z którego nie sposób się otrząsnąć..........[/COLOR][/SIZE][/B]


[SIZE=5][COLOR=black][B]Jedyną możliwościa jest hotel. Ale to koszt 800 złoty ( po zniżce).[/B][/COLOR][/SIZE]



Zaznaczam tekst do zmienienia jeszcze. Proszę o rady. Tutaj cos z tym hotelem trzeba dopisac. Nie wiem, jak to sie robi na fc. Dzis tez mama bedzie znowu probowala dzwonic do tej kobiety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']czy chłopaki maja iść razem do adopcji? bierzecie pod uwage domek w którym pies będzie na zewnątrz?[/QUOTE]

Nie chcę, zeby psiaki poszły razem do adopcji. Już nigdy nie dam nikomu dwóch lub więcej psiaków. Domek na zewnątzr dla nich to chyba ostateczność.

Iljova, co jeszcze powinnam umieścić w info na fc?

Link to comment
Share on other sites

Już ja tam wszystko zrobię jak należy :] nie martwcie się ;) mnie jest tylko potrzebna treść, kontakt i zdjęcia nic więcej :)

To niżej to ja już zrobię :)
[B]Te wydarzenia na FB które widziałam to była:
tekst opisówy
Trzeba podać termin od kiedy do kiedy na trwać
dobrze podać miejsce np. cała Polska, lub konkretne województwa itp[/B]

Można pisać o pomoc finansową, jeżeli to jest konto prywatne lepiej podawać na pw na FB ""ludzi życzliwych nie brakuje"" ;) co lubią zaszkodzić, jeżeli to będzie konto np: fundacji to można podać do treści ogłoszenia :)

Hmm chyba tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...