Jump to content
Dogomania

18.12. sobota "Podaj łape" bedzie o bulowatych !!


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mógłby któs tak w skrócie przybliżyć program? Niestety przegapiłam.. :(

Matisse, sądzę, ze Ty byś się z tego programu nic nowego nie dowiedziała ;)

Przedstawiono rasy bullowate, opisano każdą pokrótce, odrobinkę historii tu i ówdzie, pokazano ładne pieski i mówiono o nich wyłącznie dobrze, jakie są miłe, jakie oddane właścicielowi itd. 8)

A swoją drogą, program mógłby trwać trochę dłużej... Bo naprawdę, trudno powiedzieć coś naprawdę treściwego w takiej skromnej formule... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo milutko pieski były opisane, ale co z tego? Wy widzieliście, ja widziałem, a ci co wypisują głupoty i tak dalej będą je pisać bo to jest poczytne. By zmienić przekonania niektórych ludzi trzeba by emitować ten odcinek raz w tygodniu przez parę miesięcy by im się utrwaliło. Przeciętnemu zjadaczowi chleba jednym uchem (okiem) wleciało, drugim wyleciało. No może jakby program prowadził któryś z członków Komisji Śledczej to by im zostało na dłużej :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam program z wypowiedzią właśnie tej pani weterynarz :-?

Wogóle cały ten program to jakaś porażka :x Ktoś zadaje poważne problematyczne pytanie a odpowiedź jest w jednym zdaniu :-? i to też ni w morde ni w oko.

Też to świństwo oglądałam i sie troszke wkurzyłam, bo ta babka chyba nie ma pojęcia o psach, jak slyszałam wypowiedz o suchej karmie to mnie krew zalała bo matka pokazała mi że ja mam nie pokolei w głowie, że ona ma racje, ze psa sie samą suchą karmą nie karmi :evil: A wypowiedz o bullach wcale mnie nie rozśmieszyła..takie coś doprowadza mnie do rozpaczy!! :cry: i ten program nazywa się Zwierzyniec czy jakos tak :x

A co do dzisiejszego programu był okej, ale za krótki :P

Link to comment
Share on other sites

Pieski były pokazane z JAK NAJLEPSZEJ STRONY tzn.ICH CHARAKTER - generalnie standard - pan Andrzej ZAWSZE ciepło mówi o bullowatych ,z reszta swobodnie biegal sobie Jego Portland Sasquehanna :wink: !!

A poza tym wystapily Oliver Black Florida,Blue Lary Ewimark,Electra Kan Trace i zdaje sie tez Merlin Monroe Florida ,a takze Staffik - Mad Dynastia Bulli ,mini bullka - Sera De Bullcok El Cornijal i standard Revolution Matrix Buteo :wink:

PREZENTACJA wszystkich bullowatych (zarejestrowanych w FCI) przez bardzo kompetentna osobę :angel:

Link to comment
Share on other sites

Fajnie zostały przedstawione te psiaki :wink: Powtórka będzie, ale pewnie za dwa tygodnie- TV Polonia ma małe opóźnienie, więc nic straconego :wink:

Ale za to w powtorce dzis poza CP byly te Twoje corgi :D Przedstawione jako niedobre psy nieodpowiednie dla poczatkujacych psiarzy :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Fajnie zostały przedstawione te psiaki :wink: Powtórka będzie, ale pewnie za dwa tygodnie- TV Polonia ma małe opóźnienie, więc nic straconego :wink:

Ale za to w powtorce dzis poza CP byly te Twoje corgi :D Przedstawione jako niedobre psy nieodpowiednie dla poczatkujacych psiarzy :lol: :wink:

No, bo to zazwyczaj wściekłe lisy :evilbat:

A Wy to macie po prostu potulne owieczki :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...