Jump to content
Dogomania

18.12. sobota "Podaj łape" bedzie o bulowatych !!


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zobaczymy zoabaczymy :wink:

Ale szczerze mówiąc rzadko mówią dobrze niestety. Ostatnio widziałam jakiś program i była odpowiedz na pytanie "czy można trzymać bullteriera w bloku" i pani wet. wypowiedziała się w ten sposób, że można miniaturkę, ale trzeba koniecznie na smyczy i w kagańcu bo niestety są agresywne. :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

To pani weterynarz chyba nigdy nie miała kontaktu z bulikiem. W mojej lecznicy wszyscy bez wyjątku kochają rudzielca.

W mojej lecznicy tez ciągle spotykam bullowate bez kagańców, za to z śmiechem na mordzie ;)

Sama jestem ciekawa programu, chociaż do bullowatych to mi daleko 8)

Link to comment
Share on other sites

A ja tam jestem dobrej myśli . Nie znam zbyt dobrze formuły tego programu ale chyba na temat psów będą sie wypowiadać hodowcy a oni chyba nie będą sobie robić antyreklamy. Licze ze program będzie na + :wink:

Okaże sie dopiero w sobotę, musze sobie przypomnienie w komie ustawic :lol:

Link to comment
Share on other sites

ladnych pare lat temu (z 10 albo cos kolo tego) w "podaj lape" pokazywano relacje (podzielona na kilka programow) z wystawy gdzies w europie - moze ktos tez to pamieta?.

jeden program byl poswiecony grupie III, pokazywali tez wtedy (dosc dlugo) amstaffy, jako rase sporadycznie wystepujaca w polsce. komentarz pana kochanowskiego byl dosyc hmmm zabawny, cos w rodzaju "(...) prosze zwrocic uwage jacy specyficzni ludzie maja te psy (...)" (nie jest to doslowny cytat), po czym kamera wylowila kilku wytatuowanych ostro gosci we wdziankach w rodzaju hell's angels :wink: .

rasa jednak byla przedstawiona w pozytywnym swietle (z tego co pamietam).

zobaczymy, czy te 10 lub wiecej lat wplynelo na poglady autorow programu i czy nadal beda obiektywni w komentarzach n.t. bullowatych ras...

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe ciekawe... juz od dawna nie było w TV programu o bullowatych :D

Naprawdę jestem ciekawa, a w TV jak dotąd jak "coś" sie słyszy to albo jak mylą AST z Pitami albo bullami, raz było bodajrze w pytaniu na sniadanie kilka miesięcy temu nie wiem czy Ktos widział :wink: generalnie o psach i cos tam wspomnieli, jednym okiem oglądałam.

:wink:

Przydałoby sie cos żetelnego, ale poczekamy zobaczymy juz jutro sobota :)

Życzę Nam wszystkim przyjemnych wrażeń :wink:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam program z wypowiedzią właśnie tej pani weterynarz :-?

Wogóle cały ten program to jakaś porażka :x Ktoś zadaje poważne problematyczne pytanie a odpowiedź jest w jednym zdaniu :-? i to też ni w morde ni w oko.

Szkoda, że nie będę mogła obejrzeć tego programu bo jadę na uczelnię, ale pełna optymizmu nie jestem. :(

W przypadku odcinka na temat uciążliwości trzymania psa w bloku zupełnie lightowo potraktowano non stop drące morde i rzucające sie do nóg jamniory, natomiast w przypadku ASTów zalecano prowadzanie w kagańcu, gdyż te psy wzbudząją słuszne obawy mieszkańców :evil:

Wrrrrrr 0X

Link to comment
Share on other sites

Oj ...zaraz wpadną tu jacys jamikolubcy i nas.... pogryzą :wink:

Ale fat jak moją slodką Lilit napadają te krzykliwe bestie to najczęsciej wlaściciela nagle brak. Na moim osiedlu Lilit na szczęscie ma bardzo dobrą opinie i prawie wszyscy ją lubią także psy, ale jamniki i małe "kretopsy" to niestety już całkiem innna histroria....

Złosnica moze nie będziesz miała czego żałowć, patrząc na dotychczasowe komentarze w TV dotyczące bullowatych :cooldevi:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pewnie znowu usłyszymy: "agresywne, mordercze bestie" :(

Najgorsze jest to, że w takich programach często gesto mamy do czynienia z ludzmi, którzy nie mają pojęcia o rasie... ale swoje powiedzieć muszą... heh...

- na pewno nie usłyszymy tego z ust Adama Kochanowskiego(wysmienity kynolog ,znawca ras i wielki milosnik psów :D )- najwyzej i BARDZO DOBRZE ,ze: te rasy nie nadaja sie dla kazdego :-?

Program PODAJ ŁAPĘ jest programem TYPOWO KYNOLOGICZNYM był bardzo popularny w latach na przełomie 80/90 tych .Jednak w pewnym momencie (to chyba w 2000/2001) wycofano program z TV ,Pan Adam(mialam okazje poznac Go osobiscie :D ,mam Jego ksiazke z dedykacja i podpisem :) ) był bardzo zmartwiony tym iz uwazał,ze program wnosił mimo wszystko DUZO - niestety miał b.mała ogladalnosc :( - niestety mniejszy procent Polaków ,psa nie uwaza za ciekawego ,a tym bardziej nie interesowali sie rasami :-? .Teraz to zaczyna sie zmieniac i moze dlatego Program WRÓCIŁ DO ŁASK :D

W programie poruszane byly tematy przede wszystkim o rasach ,a zwłaszcza ZADKICH, wystawach europejskich ,swiatowych,konkursach ,szkoleniach .Prawie kynologicznym,hodowlanym,miotach,uzytkowosci psów itp.

Idea programu jest przedstawienie społecznosci WARTOSCI PSA , JEGO UZYTKOWOSCI ,RODOWODÓW a takze RELACJI PIES- CZŁOWIEK - autor jest NIEWIARYGODNIE KOMPETENTNY i ma OLBRZYMIA WIEDZE KYNOLOGICZNA :drinking:

Ps.Program o którym wspomnieliscie (Am;staffy z bodajze 96/97 roku) mam nagrany na kasecie VHS jeszcze :wink: - tam byl pokazany wybitny na tamte lata AST- importowany z USA Karon,s(zólty) i Woods Forest (czarny) !!

No i fakt "specyficzni" ludzie w dresach jeszcze wtedy 8) , migawki z poznanskiej wystawy :wink: - jak dobrze pamietam :roll: - ma sie rozumiec ,az chetnie siegne po tę kasete :)

Link to comment
Share on other sites

Staff-ka: moja wypowiedź tyczyła się wiekszości programów czy reportaży, w których niestety slyszy się mnóstwo złego na temat bullowatych.... faktycznie nie zwróciłam uwagi, że to bedzie akurat "Podaj łapę". Zakodowałam tylko, że 18.12, sobota, 10:50 :wink:

Pozdrawiam cieplutko

Link to comment
Share on other sites

Mi się też podobało,wreście powiedziano,że to psy które dla pana zrobią wszystko,ale może to być też wykorzystane przez złych ludzi,przypinanie im etykiety psów morderców to przesada,oby więcej było takich programów,ale media bazują na sensacji,żeby w wiadomościach można było coś nadać i zwiększa się oglądalność,wydaje mi się,że pogryzienia przez małe psy zdarzają się częściej,ale nikt o tym nie wspomina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...