Jump to content
Dogomania

Irys ma dom! Irysek z Radys 06.03.18 opuścił schron i na swój dom będzie oczekiwał w hoteliku PsiArek :).


Recommended Posts

26 minut temu, kiyoshi napisał:

Iza, bardzo bardzo Ci dziękuję <3. Treść OK :)

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonił wlaśnie pan spod Krakowa. Chciał Irysa jako kumpla dla suni ON, bo tamta jest smutna a oni nie za bardzo mają czas się nią zajmować. Oczywiście buda a jak zimno to w domu ale w domu to nie znaczy że  na salonach ale w kotłowni aczkolwiek w tę kotłownię to nie wierzę. Podziękowałam. Irys jest na tyle adopcyjny że znajdzie domek z kanapą.

Link to comment
Share on other sites

NO domek bardzo średnio brzmiący:( do mnie przez olx pisała jakaś Pani Ewa w sprawie Iryska, ale jakaś niespełna...(przynajmniej tak pisze np. że to jest kicia!! ) poprosiłam żeby kontaktowała się telefonicznie jeśli chce coś więcej wiedzieć

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Sara2011 napisał:

Zadzwonił wlaśnie pan spod Krakowa. Chciał Irysa jako kumpla dla suni ON, bo tamta jest smutna a oni nie za bardzo mają czas się nią zajmować. Oczywiście buda a jak zimno to w domu ale w domu to nie znaczy że  na salonach ale w kotłowni aczkolwiek w tę kotłownię to nie wierzę. Podziękowałam. Irys jest na tyle adopcyjny że znajdzie domek z kanapą.

Pewnie że smutna jak w budzie a zimą w kotłowni.

 

 

DSC_4602.jpg.83f743ce560bde1cfa88b3a74e411e2e.jpg

 

DSC_4600.jpg.25cbc7e0d8dd6275dc2b04c429bea7f0.jpg

 

DSC_4604.jpg.e4c16680581a7001c445da05a842f5ff.jpg

 

DSC_4608.jpg.9b621c553ad953e8033e688661d1d641.jpg

 

DSC_4614.jpg.011afe282d1c1cfce3d747b1be2a5f53.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Może Irysek zadziała jak terapeuta na naszą lękliwą Tigrę? :)

Tigrunia wobec Anecik i wobec psów nie jest lękliwa, wręcz przeciwnie.

Kocha głaski, przytulanie i zabawy.

Fajnie, że skumplowała się z Iryskiem.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Sara2011 napisał:

Zadzwonił wlaśnie pan spod Krakowa. Chciał Irysa jako kumpla dla suni ON, bo tamta jest smutna a oni nie za bardzo mają czas się nią zajmować. Oczywiście buda a jak zimno to w domu ale w domu to nie znaczy że  na salonach ale w kotłowni aczkolwiek w tę kotłownię to nie wierzę. Podziękowałam. Irys jest na tyle adopcyjny że znajdzie domek z kanapą.

Ja takie domy od razu odrzucam, nieważne, czy psiak jest bardzo, czy mało adopcyjny.

Każdy zasługuje na super dom.

Trzymam kciuki za najlepszy dom pod słońcem dla Iryska

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Sara2011 napisał:

Dziękuję Aneta za nowe fotki:).  Zastanawiam się czy Irys mieszkał wcześniej w domu, wydaje mi się ze zdjęć że w domu czuje się niepewnie.

Wszedł bez większego problemu, być może niekoniecznie miał w domu kanapę.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam telefon o Iryska, Pani podała nawet już dane do wizyty PA ale  po niedługiej chwili odwołała, jej  dziadek nagle trafił do szpitala w stanie krytycznym i Pani bedzie musiała się opiekować i musi przełożyć adopcję. Już sama nie wiem czy śmiać się czy płakać na te ludzkie wykręty. W ciągu 10-15 min od poprzedniej rozmowy nagle dziadek trafił do szpitala, eh.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Sara2011 napisał:

Dzisiaj miałam telefon o Iryska, Pani podała nawet już dane do wizyty PA ale  po niedługiej chwili odwołała, jej  dziadek nagle trafił do szpitala w stanie krytycznym i Pani bedzie musiała się opiekować i musi przełożyć adopcję. Już sama nie wiem czy śmiać się czy płakać na te ludzkie wykręty. W ciągu 10-15 min od poprzedniej rozmowy nagle dziadek trafił do szpitala, eh.

Czasem kontakt nagle się urywa, a czasem ludzie wymyślają na poczekaniu różne wymówki.

Jakby nie można było po prostu powiedzieć, że się jeszcze zastanowią, albo że rezygnują

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...