Jump to content
Dogomania

Ciekawostka przyrodnicza....


Dolphine

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No dobra dzieci... :D

SH, fotki dotarły, jak widzisz niżej. Zrób proszę opis psiaków sama, bo Ty więcej możesz napisac przecież. Instrukcje jutro, dziś już koniec pisania, brzuch mnie boli... :evil: przez... zgadnijcie, kogo ?...

Wojtas, ja Ci chyba mogę dać link na stronę (klikniesz w to, to Ci sie ta strona pojawi), skąd mógłbyś zainstalować tego Outlooka, ale nie dziś... Dalsze instrukcje też potem.

A oto zdjęcia:

Beni:

beni.jpg

Vanilla:

vanilla.jpg

Vanilla po raz drugi:

vanilla-portret.jpg

Wolf:

wolf.jpg

Snoopy:

snoopy.jpg

Snoopy po raz drugi:

snoopy-portret.jpg

I Wolf ze Snoopym na treningu:

wolf_i_snoopy-na_treningu.jpg

No, i to już wsio. Nie ma Flasha, bo SH nie ma "żadnej sensownej fotki FLASHa". :D

P.S. Modemowcy mnie zabiją...

P.S. Podziękowania przyjmuję jutro po południu... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Musze podziękować już teraz, bo jutro wracają moje cudowne dzieciaki i mogę mieć utrudniony ( czytaj ŻADEN :lol: :lol: :lol: ) dostęp do komputera!

Jeszcze raz wielkie dzięki Moniko ! :modla:

PS. strasznie miło zobaczyć swoje psiska na ekranie w "publicznym" miejscu :)

Link to comment
Share on other sites

Piękne psiaki, z resztą znane mi osobiście :D

Powracając do tematu "ciekawostek przyrodniczych".... Ostatnio jeden klient zauważywszy, że Ceik ma różne oczy, zapytał mnie czy pies dobrze słyszy :o :lol: . Jemu mówiono, że jak husky ma prawe oko brązowe to nie słyszy na lewe ucho i odwrotnie :o :o :o

Czego ci ludzie jeszcze nie wymyślą

Link to comment
Share on other sites

Oj mają ludziska wyobraźnię :shock:

Mój znajomy, który miał różnookiego husky jeeszcze w połowie lat '90 ( piękne czasy kiedy husky wzbudzał sensację wśród przechodniów) mając już dość głupich pytań w stylu: co się pieskowi stało, że ma tekie niebieskie oczko? wykombinował świetną odpowiedź:

bo tym niebieskim widzi w nocy a brązowym w dzień :lol: :lol: :lol:

Może to jakaś mutacja tego pomysłu?

Link to comment
Share on other sites

Jacek, Ty łobuzie... :nono:

Witam wszystkich dziś ! Widzę, że zdjęcia się podobają ! Mnie też !

Ja wiem, że obiecałam różne takie różności dzisiaj, SH nauczyć czegoś, Wojtasa nauczyć czegoś i pomóc w czymś, ale słuchajcie - NIE MOGĘ ! :niewiem: Sorki... :(

A to dlatego, że muszę się do wywiadu przygotować, hi, hi, hi... Będę propagować aktywne życie z Huskimi w Bełchatowie... :wink: Trzeba się z teorii przygotować, co by głupoty nie powiedzieć, no nie ? Całe szczęście, że to reporterka - koleżanka przychodzi, więc trema mnie chyba nie zje... No i zdjęcia nam porobi... :D

Ach, musiałam się pochwalić !...

Link to comment
Share on other sites

No to Manu, dziękuję Ci bardzo :x olałaś mnie sikiem prostym :wink: A gdzie niby ja mam się czegoś nauczyć :oops: ? Staram się i nic z tego, jestem jełop komputerowy :wink: Na przykłąd chciałbym napisać do kogoś na priva, a tu guzik, skąd mam wiedzieć jak? A co do zdjęć są extra, SH jest gościówa, że juz ma swoje zdjęcia na forum, a ja dalej w lesie... :x Dziś byłem w Gliwicach po grzejniki, miałem oddać filmy, no i oczywiście zapomniałem. Poza tym ten jeleń od skanowania na urlop se pojechał :x . Głąb ze mnie przedni, poza tym miałem zabrać zdjęcia do Ustronia na weekend, ale nie chyba mnie to przerasta :oops: . SH, Ty to chyba zadowolona, jesteś, nie? Jak dzieci będą spały, to napieraj do Nas pogadamy. Jak czytałem dziś w pracy te ciekawostki, co do Naszych piesków położyłem się ze śmiechu :D !!! Ludzie to są UFA, nie? Ten numer ze słuchem jest kosmiczny :D , nie sądzicie? Manu, ale w Bełchatowie, to tylko Ty masz husky :o ? To jest jakieś kosmiczne miasto :wink: Czasem ludzie pytają o Timura, czy to jest wilk, ale widocznie nigdy nie widzieli wilka, bo jednak wilk jest inaczej zbudowany, a poza tym jedyną moją ciekawostką był pies "bezobsługowy".

Link to comment
Share on other sites

No, już za późno :( , ale wspominałam o znajomych z internetu. Jutro zobaczę, jak to będzie wyglądać i ewentualnie coś poprawię - bo to taki "autorski" artykuł... 8)

Jutro też będę miała zdjęcia. Ale zdjęcia zaprzęgu nie było, bo wystarczyło 10 minut i mi na osiedlu ukradli dwie linki (łączeniówkę i "ogonówkę") :evil: :evil: :evil:

Siedzę teraz i robię nowe, może jutro...

Wojtas, w Bełchatowie Ci u nas Huskich dostatek, tylko to dziwne jakies Husky, bo nie wiedzą, co to znaczy ciągnąć. Dlatego może ten artykuł coś pomoże... :P

Link to comment
Share on other sites

Manu, napewno pomoże! Wielu ludzi poprostu nie wie, że husky musi ciągnąć a nie tylko biegać po ogrodzie itp. Tego typu ciekawostki jak tu opisane biorą się właśnie z ludzkiej niewiedzy, niestety. Na szczęście są tacy ludzie jak Ty i niektórych oświecą. :)

Wojtas, kiedy wybierasz się do Ustronia??? Nieśmiało zaproponuje spotkanie nad Wisłą albo gdzieś w spokojniejszym miejscu. Jeżeli oczywiście masz ochotę... :wink:

Link to comment
Share on other sites

No to może trochę nudna będę , ale jeszcze raz muszę Ci podziękować Moniko! Zwłaszcza, że niechcący "skrzywdziłyśmy" Wojtasa :(

Mam nadzieję, że już za parę dni pojawią się na forum fotki Timura i jego rodziny.

Moje dzieciaki jednak skutecznie odizolowały mnie od komputera. Dobrze, że siedziały długo w nocy to teraz śpią a ja mogę troszkę zaszaleć :D

Gratuluję wywiadu, może będą jakieś pozytywne efekty i ludziska przejmą się nudą swoich psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

Nikt nikogo nie krzywdził,a przynajmniej ja się taki nie czuję. Bardzo się cieszę, że SH ma już swoje zdjęcia na forum, ja też do tego powoli dojdę, nie ma pośpiechu. Co do spotkania Baius w Ustroniu to nie zdołam się wyrwać spod kurateli dzieci, a poza tym będą też tam teraz moi rodzice i wszelkie wyjścia będą typowo rodzinne. Ja, pies, żona mama tatuś i dzieci :oops: Ciężko będzie... Bardzo dziękuję za tę propozycję, ale jestem bez szans :cry: Wczoraj wieczorem nikogo z Was nie było, nie miałem z kim pogadać poza Wiosną i Agnieszką. Byłem zawiedziony....Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Wielu ludzi poprostu nie wie, że husky musi ciągnąć a nie tylko biegać po ogrodzie itp

dlatego szlag mnie trafia jak ktoś mówi, że husky musi mieć dom z ogrodem a do bloku się nie nadaje.

Tym ludziom z ogródkiem często się potem wydaje, że pies jest szczęsliwy, bo ma ogród :evil: i już nigdzie z nim nie wychodzą, nie bawią się a jeszcze często mają do zwierzaka pretensje, że kopie dziury.

A co jest innego do roboty w ogrodzie???

Tacy z bloków są zmuszeni gdzieś z psem bywać, poświęcić mu swój czas, intensywnie się poruszać aby psiak był spokojny kiedy wróci do tych 4 ścian.

Zresztą to nie wielkość "budy" jest ważna tylko ilość czasu, który możesz spędzac ze swoim psem i to co z nim wtedy robisz!

Link to comment
Share on other sites

SH lejesz balsam na moje biedne skołatane serce :D

Całe chmary ludzi przekonywały mnie, że husky nie do bloku!

Przekonał mnie widok haszczaków Marty Barańskiej w bloku i świetnej formie. A teraz Twoje poglady wspierają że moje postanowienie było OK.

Link to comment
Share on other sites

Asiu, tak jak napisała SH najważniejszy jest czas poświęcony psiakowi, a nie wielkość "budy"

Też mieszkam w bloku z dwójką haszczaków. :lol:

Większość czasu w mieszkaniu śpią i praktycznie od szczeniaka nic mi nie zdemolowały (poza jednym małym epizodem :wink: ).

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

zgodze sie z wami bo ja przez ponad rok mieszkalem z 4 husky w szeregowcu i zapewnialem im odpowiednio duzo ruchu...a teraz sie wyprowadzilem z 7 haszczakami na glowie na wies i tam po prostu jest super.... duzo miejsca do treningow spacerow itp. ;)

***mam nadzieje ze nie odbiegam od tematu

Link to comment
Share on other sites

To, co pisze SH, April i Grzes, to świeta prawda !!! I mnie też sie to sprawdza, psy są grzecznie, nie demolują, nie wyją... :D

Bo sa wybiegane...

Inne mieszkają w kojcu 4x4 metry, czy jakoś tak i co, ktos mówi, że im gorzej ? Po prostu dla psów wazne jest to, co mamy im do "zaoferowania" poza ich miejscem zamieszkania.

Link to comment
Share on other sites

zwykle lepiej mieć dwa psy w bloku, niż jednego

Otóż to!!!

Husky "umierają" w samotności, a nie każdy ma niepracującą mamę.

a teraz sie wyprowadzilem z 7 haszczakami na glowie na wies i tam po prostu jest super.... duzo miejsca do treningow spacerow itp.

spełnione marzenia...może mi też się kiedyś uda... :roll:

Póki co w mieście trzyma mnie praca :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...