Jump to content
Dogomania

Misio odszedł[*]:( ....W DS:).Misio,malutki psiaczek przez kilka lat bezdomny,teraz ma tylko Was.Pomózmy odzyskac Misiowi zdrowie i wiare w ludzi.


DORA1020

Recommended Posts

Misio wciąż dosłownie ciągnie mnie do boksu. Pomyślałam, że pozwolę mu pobiegać luzem, bez smyczy, skoro tak do tego boksu ciągnie. Będzie sobie wchodził i wychodził kiedy mu się zachce. 

I wiecie co? Ten gagatek jak tylko poczuł wolność to mi się zwinął na drugi koniec ogrodu i coś tam majstrował przy ogrodzeniu:) Niewiele by tam nadziałał, ale stwierdziłam, że jednak wolę go mieć na smyczy:)

Plus tego doświadczenia jest taki, że Misio bez problemu podszedł od mnie i pozwolił się zapiąć na smycz.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Misio wciąż dosłownie ciągnie mnie do boksu. Pomyślałam, że pozwolę mu pobiegać luzem, bez smyczy, skoro tak do tego boksu ciągnie. Będzie sobie wchodził i wychodził kiedy mu się zachce. 

I wiecie co? Ten gagatek jak tylko poczuł wolność to mi się zwinął na drugi koniec ogrodu i coś tam majstrował przy ogrodzeniu:) Niewiele by tam nadziałał, ale stwierdziłam, że jednak wolę go mieć na smyczy:)

Plus tego doświadczenia jest taki, że Misio bez problemu podszedł od mnie i pozwolił się zapiąć na smycz.

Misio jest bardzo mądrym psiaczkiem:)

Ale wydaje mi się,ze skłonnośc do wolności już mu zostanie

Link to comment
Share on other sites

Jest odzew na ogłoszenie /prawdopodobnie terry,bo pani pytała o Miszę,ja go ogłaszam jako Misiaczka/

Do adopcji raczej nie dojdzie,ale najważniejsze,ze jest zaiteresownaie

pani dzwoniła ze wsi Krzykaczki kolo Krakowa

ma dużego psiaka ,za ogodzeniem /nie wiem co to za ogrodzenie/

4 koty wychodzące

poseja duza,jedak  w jednym miejscu jest ogrodzenie nieszczelne,a psiak mały,ktory był wcześniej miał skłonności do ucieczki,ciągle jej uciekał i w końcu wpadł pod samochód.

Nie chciałabym,żeby taki los spotkał Misia

Mowiłam jej musiałaby uszczelic ogrodzenie,a w pierwszym tygodniu po adopcji wyprowadzać psiak na spacery na szelkach

i bardzo go pilnowac

pani powiedziala,ze na razie nie ma urlopu,dopiero mogłaby w lipcu....i ze sie nad tym zastanowi....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...