Jump to content
Dogomania

Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa


Agnieszka P

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla tych żuromińskich powinien być osobny watek, bo tu się zagmatwamy totalnie!
A poza tym - gdzie w tej noweli ustawy jest o likwidacji "punktów przetrzymań"? Nasza gmina nawet rozważa powołanie w drodze przetargu takiego punktu! coś mi tu się tu nie podoba, może ten jeden nie spełnia norm (zdjecia.......) i muszą zlikwidować i szukają pomocy u kogo sie da z adopcjami?....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Po pierwsze: Jak to gmina Żuromin prowadzi prywatne przytulisko?
Po drugie: Kim jest ów pan Łukasz Drążewski?
Po trzecie: Dlaczego zgodnie z ustawą przytulisko ma zostać zlikwidowane? Czy to jest pseudo?[/QUOTE]
Mozliwe ze chodzi o miejsce przetrzyman.Panow spotkalam pod brama schroniska,chcieli rozmawiac z kierownikiem a on ich gdzies odeslal.
Prekazalam wszystko doklanie tak jak zostalo mi powiedziane. Nie wiem o co moglo chodzic.Nie wiem kim jest pan Lukasz Drazewski tak sie podpisal w mejlu do mnie.
Utworze oddzielny watek zeby nie namieszac !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula85']Mozliwe ze chodzi o miejsce przetrzyman.Panow spotkalam pod brama schroniska,chcieli rozmawiac z kierownikiem a on ich gdzies odeslal.
Prekazalam wszystko doklanie tak jak zostalo mi powiedziane. Nie wiem o co moglo chodzic.Nie wiem kim jest pan Lukasz Drazewski tak sie podpisal w mejlu do mnie.
Utworze oddzielny watek zeby nie namieszac ![/QUOTE]

Jak otworzysz wątek to daj link, wkleję stąd zdjęcia, te wkleiłam na życzenie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dajcie mi prosze znac na pw jak bedziecie sie wybieraly do Pawlowa. Postaram sie pomoc w miare swoich mozliwosci. Musze miec dwa dni na rozmowy z prezesem PUKu, bo to tez nie jest latwy czlowiek. Zrobie wszystki zebyscie mogly robic zdjecia i jezdzic w weekendy. Jak bede w w poblizu to chyba sie tez sama z aparatem wybiore.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mycha101']Dziewczyny, dajcie mi prosze znac na pw jak bedziecie sie wybieraly do Pawlowa. Postaram sie pomoc w miare swoich mozliwosci. Musze miec dwa dni na rozmowy z prezesem PUKu, bo to tez nie jest latwy czlowiek. Zrobie wszystki zebyscie mogly robic zdjecia i jezdzic w weekendy. Jak bede w w poblizu to chyba sie tez sama z aparatem wybiore.[/QUOTE]
Nie wiem czy w ten weekend , ale w następny będziemy chciały...
Odpisali do mnie z OTOZ ANIMALS w sprawie Pawłowa :
"Czy sytuacja w schronisku w Pawłowie uległa poprawie? Jeżeli nie, prosimy o maila z dokładnym opisem tego, co dzieje się w schronisku. Zwrócimy się z pismem do władz miasta w sprawie schroniska, jednak aby to uczynić potrzebne są aktualne i jak najbardziej szczegółowe informacje dotyczące tego miejsca. Jeżeli dysponujecie Państwo zdjęciami prosimy o ich dołączenie"

...

Edited by lula85
Link to comment
Share on other sites

Właśnie obejrzałam zdjęcia zamieszczone przez schronisko na stronie: [url]http://www.pukciechanow.pl/index.php?id=9[/url]
I to jest właśnie "super wizytówka" tego schroniska: na wszystkich zdjęciach te psiaczki są przerażone i smutne, przytrzymywane przez chwytak, po prostu żenada. Godziny otwarcia owego przybytku w dni powszednie: od 10.00 do 14.30. Bardzo wygodnie ktoś to sobie wszystko urządził za publiczne pieniądze :( Naprawdę aż żal patrzeć na te zwierzaki, które tak naprawdę skazuje się na dożywocie i śmierć w takim miejscu. Jeśli OTOZ Animals się pyta, czy jest lepiej, to niech obejrzy te zdjęcia, na których widać, że to miejsce nie jest przyjazne dla zwierząt, że nie ma wolontariatu, a adopcje są prawie uniemożliwione osobom, które pracują. Że kiedyś, w 2007 r. oglądając nieaktualizowaną stronkę, widać, że było lepiej, że wolontariusze bardzo się starali i ktoś to wszystko zaprzepaścił, zrobił wielki krok wstecz...
A czy w tym schronisku jest kociarnia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mycha101']Dziewczyny, dajcie mi prosze znac na pw jak bedziecie sie wybieraly do Pawlowa. Postaram sie pomoc w miare swoich mozliwosci. Musze miec dwa dni na rozmowy z prezesem PUKu, bo to tez nie jest latwy czlowiek. Zrobie wszystki zebyscie mogly robic zdjecia i jezdzic w weekendy. Jak bede w w poblizu to chyba sie tez sama z aparatem wybiore.[/QUOTE]
Mycha, witaj :) Dawno Cię nie było:) W Ciechanowie pomagała chyba jeszcze Plamka, czy jakoś, jest jeszcze z nami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Mycha, witaj :) Dawno Cię nie było:) W Ciechanowie pomagała chyba jeszcze Plamka, czy jakoś, jest jeszcze z nami?[/QUOTE]

ja dzwonilam do plamki w spr. suki Kostki zabranej z Pawłowa przez Kastora, ale nadal uważa, że tam jest wszystko OK, na dogo już nie bywa zdaje sie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaido']Właśnie obejrzałam zdjęcia zamieszczone przez schronisko na stronie: [url]http://www.pukciechanow.pl/index.php?id=9[/url]
I to jest właśnie "super wizytówka" tego schroniska: na wszystkich zdjęciach te psiaczki są przerażone i smutne, przytrzymywane przez chwytak, po prostu żenada. Godziny otwarcia owego przybytku w dni powszednie: od 10.00 do 14.30. Bardzo wygodnie ktoś to sobie wszystko urządził za publiczne pieniądze :( Naprawdę aż żal patrzeć na te zwierzaki, które tak naprawdę skazuje się na dożywocie i śmierć w takim miejscu. Jeśli OTOZ Animals się pyta, czy jest lepiej, to niech obejrzy te zdjęcia, na których widać, że to miejsce nie jest przyjazne dla zwierząt, że nie ma wolontariatu, a adopcje są prawie uniemożliwione osobom, które pracują. Że kiedyś, w 2007 r. oglądając nieaktualizowaną stronkę, widać, że było lepiej, że wolontariusze bardzo się starali i ktoś to wszystko zaprzepaścił, zrobił wielki krok wstecz...
A czy w tym schronisku jest kociarnia?[/QUOTE]
Zastanawiające jest to,że nigdy nie słyszałam nic o kotach..Szczeniaków też nie ma (oprócz 3 już wyrośniętych...) :(
A te zdjęcia to porażka , i stare jak świat bo ŻADNEGO z tych psów ze strony tam nie widziałam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mycha101']Dziewczyny, dajcie mi prosze znac na pw jak bedziecie sie wybieraly do Pawlowa. Postaram sie pomoc w miare swoich mozliwosci. Musze miec dwa dni na rozmowy z prezesem PUKu, bo to tez nie jest latwy czlowiek. Zrobie wszystki zebyscie mogly robic zdjecia i jezdzic w weekendy. Jak bede w w poblizu to chyba sie tez sama z aparatem wybiore.[/QUOTE]
Mycha, a Ty znasz tego prezesa? z tego wynika, że tak. Bywałaś w tym schronisku przez te kilka ostatnich lat? Pomagałaś psom? Myslisz, zę go przekonasz do współpracy?

Link to comment
Share on other sites

na stronie schroniska tej z 2007 r. na trzeciej stronie ze zdjęciami jest śliczna suczka o imieniu Astrid [url]http://www.maxlive.pl/pawlowo/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=26&Itemid=36&limit=6&limitstart=12[/url], ją też znalazłam na tych okropnych zdjęciach na stronie PUK. Ciekawe w takim razie, czy te zdjęcia też są wszystkie stare aż z 2007 roku, czy tyle czasu ta piękna suczka tam siedzi :( :(
to ciekawa sprawa z tymi kotami i szczeniaczkami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaido']na stronie schroniska tej z 2007 r. na trzeciej stronie ze zdjęciami jest śliczna suczka o imieniu Astrid [url]http://www.maxlive.pl/pawlowo/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=26&Itemid=36&limit=6&limitstart=12[/url], ją też znalazłam na tych okropnych zdjęciach na stronie PUK. Ciekawe w takim razie, czy te zdjęcia też są wszystkie stare aż z 2007 roku, czy tyle czasu ta piękna suczka tam siedzi :( :(
to ciekawa sprawa z tymi kotami i szczeniaczkami...[/QUOTE]
W sobotę Ania była w boksach za budynkiem ,zapytam ją czy widziała suńkę...
Ja nie kojarzę żadnego psa z tej strony :(

EDIT !!!

Kaido-dostalam info od Ani,ze sunia dalej jest w schronisku !!!

Edited by lula85
Link to comment
Share on other sites

straszne, w 2007 r. ta sunia Astrid miała 1,5 roku, więc i spore szanse na adopcję :(
kibicuję Wam dziewczyny ogromnie i trzymam kciuki, żeby udało się coś z tym miejscem pozytywnego zrobić,
szkoda, że mieszkam dość daleko, jakby co, to ewentualnie mogę pomóc w umieszczaniu ogłoszeń kilku psiaczków z Pawłowa na największych portalach, pewnie nie dam rady robić takich pakietów ogłoszeń jak niektóre osoby na forum, ale może na coś się na odległość przydam... Potrzebowałabym tylko fotki i teksty ogłoszeń. Może jak już ruszy wolontariat...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...