Jump to content
Dogomania

Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa


Agnieszka P

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na razie dzisiaj zabrane 2 szczeniaki ! Juz odrobaczone i odkarmione ! W sobote jada do DT w Warszawie.
Nastepnie w srode do DT rowniez w Warszawie zabierany jest pies w depresji,dzisiaj podobno juz z betonu sie nie podnosil :(
Psiaki ktore dzisiaj wyszly,mega zarobaczone i strasznie odwodnione...
;(

Link to comment
Share on other sites

A czy ten czarnulek doczeka do środy? Uda mu się cokolwiek zjeść w towarzystwie innych dominujących współtowarzyszy :-( , Boże aż strach myśleć ile takich zdominowanych biedaków jest w tych mordowniach o których nikt nie wie, umierają z głodu i wycieńczenia bez pomocy......... Co za podły ten świat.....

Link to comment
Share on other sites

Jeśli okaże się to konieczne , to mamy kogoś kto przetrzyma czarnulka do środy do czasu jego docelowego DT. Mamy taką znajomą ,która ratuje nas awaryjnie w takich sytuacjach. W tej chwili trzymamy u niej miejsce dla wynędzniałego szkieleta z łańcucha, którego poniekąd musimy wykraść z podwórza w niedzielę. Droga interwencyjna zdecydowanie za długa a pies był w takim stanie ,że nie wiadomo czy jeszcze żyje :(. Mój tel. 693-833-350 Agata

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Luli, że w jednej z ościennych gmin nieopodal Ciechanowa - gminie Pokrzywnica, trwają konsultacje nad uchwałą o opiece nad bezdomnymi zwierzętami na terenie gminy. na stronie [url]http://www.pokrzywnica.pl/Aktualnosci.aspx[/url] znajduje się też proponowany tekst uchwały, do dyskusji do dnia 13 marca. Jako beneficjenta i jednocześnie sprawującego opiekę nad psami wytypowano schronisko w Pawłowie i pytanie - czy oni są świadomi, jak wygląda stan tego schroniska, czy też jest im wszystko jedno? A może dałoby się jednak coś z tym zrobić, aby pieniędzy nie topić ....w błoto???
Ja mam w tej gminie działkę i śledzę tę stronę i tak mi się to rzuciło w oczy.
Może by "w kupie" zabrać głos w konsultacjach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zefirek2']Jeśli okaże się to konieczne , to mamy kogoś kto przetrzyma czarnulka do środy do czasu jego docelowego DT. Mamy taką znajomą ,która ratuje nas awaryjnie w takich sytuacjach. W tej chwili trzymamy u niej miejsce dla wynędzniałego szkieleta z łańcucha, którego poniekąd musimy wykraść z podwórza w niedzielę. Droga interwencyjna zdecydowanie za długa a pies był w takim stanie ,że nie wiadomo czy jeszcze żyje :(. Mój tel. 693-833-350 Agata[/QUOTE]
Agato,bede dzwonic do Ciebie dzisiaj jak juz bede miala pewnosc,ze czarny jest zyje i jedzie do WWA !
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223949-Czarnulek-z-DEPRESJ%C4%84-umiera-w-Paw%C5%82owie%21%21-DT-na-CITO%21-Uratujmy-go"]http://www.dogomania.pl/threads/223949-Czarnulek-z-DEPRESJĄ-umiera-w-Pawłowie!!-DT-na-CITO!-Uratujmy-go[/URL]
EDIT
Pies jest żyje ale na CITO jedzie do weta,podobno w kiepskiej formie.
Trzymajcie kciuki proszę !!!

Edited by lula85
Link to comment
Share on other sites

Czarnulek uratowany ! Mam foty ale nie umiem wstawic,moze moglabym przeslac do kogos kto by je tu wrzucil?
Pies zaniednany, wyglodnialy,oslabiony.
Od tygodnia jest juz z nami,regeneruje sie i nabiera sil w DT.Jest czysty, wykapany, teraz na antybiotyku za tydzien bedzie mial robione badania.
Pies pol swojego zycia (5 lat) przesiedzial zabiedzony w schronisku...Mamy jego zdjecia z 2007 roku, byl mlody i piekny... :(
Z dobrych wiadomosci, 2 psiaki zabrane z Pawlolwa (Terierka i 1 ze szczeniakow) maja DS :)
Planujemy odwiedzic w ciagu najblzszych dni schronisko, zobaczymy jak sie sprawy maja, jak psiaki i ktory najpilniej potrzebuje pomocy
Po 20.03 mamy tez spotkanie z jedna z fundacji,ktora byc moze pomoze nam w sprawie Pawlowa...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki lula85 za dobre wieści :) Widziałam wątek Czarnulka na fb, wygląda już znacznie lepiej niż na zdjęciach ze schronu. Cieszę się baaardzo że się udało ;)
Niestety w zamieszczeniu zdjęć nie pomogę, też jeszcze nie rozszyfrowałam a jaki psosób można je wstawić... Może ktoś inny chętny do pomocy? ;)
Czekamy na wieści ze schronu. Szczerze to już się tego obawiam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...