Jump to content
Dogomania

Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


doddy

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='JustynaJK']hodowca ŚP:placz:[/quote]
no wlasnie.:placz: .naprawde nieodzalowana strata podobnie jak u nas sp.Turkiewicz czy sp.Szymankiewicz.takcy ludzie sa nie do zastapienia.ja w takich sytuacjach szczegolnie wspominam dr.Beck'a[haus beck].boziu jaki to byl czlowiek....:-( .schwarzen zwingery na zawsze maja szczegolne miejsce w moim serduchu za kunszt swojego hodowcy laczenia charakteru z wygladem.

Link to comment
Share on other sites

myślę,że niestety mój pies nie został całkowicie wykorzystany jeżeli chodzi o różnorakie szkolenie

moja to wina i brak czasu

ale codziennie coś sobie na spacerkach ćwiczymy ,żeby nie zapomniał co to posłuszeństwo!

on jest po prostu szczęśliwy jak ma jakieś zadanie do wykonania:lol:

Link to comment
Share on other sites

bo mieszkanie w kojcu niczego nie tlumaczy.i to ze pies byl w kojcu to nie daje mu metki-niezsocjalizowany.a wiem ze niektorzy hodowcy daja sobie taki luzik -ooo bo on/ona z kojca.a co ma piernik do wiatraka?jak sie ma szczeniaki to trzeba z nimi pracowac.odkad oczka otworza.

Link to comment
Share on other sites

noooo to nie moja opinia.:cool1: .ja tam lubie mocne suki.
potem wyrastaja roche z tego ale jak sa gnojowate to lubiem bardzo takie miski.
to moja katje[ando altenberger land-nadja po yasko farbenspiel]
[img]http://img241.imageshack.us/img241/8669/katje2006xc9.jpg[/img]
to moja falch[dux della valcuvia-nadja po yasko]
[img]http://img409.imageshack.us/img409/9043/falch12miestu9.jpg[/img]
to moja leentje[pirol altenberger land-alme po jeck noricum],matka uial
[img]http://img413.imageshack.us/img413/6278/leentjeusk9od6.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']No a Ayshe nie chce pokazac ich na polskich wystawach, no :loveu: :mad:[/quote]bo to robole som.ciagle upaprane ,w blocie......durnowate takie.....skopia dookola ringu caly grunt i zanudza sie na smierc.
a tak na serio to uwazam ze na wystawach niech sobie biegaja lepsze psy .ja mam sredniaste[wlasna koncepcja i upor mula:oops: ].zreszta nie ma kto z nimi biegac:eviltong: jak chcialam w niemczech wystawiac.w polandzie jakos po lekturze jacentusa nie mam ochoty byc zaszczuta i wogole ten swiat raczej mnie nie interesuje.:shake: .mnie tam dobrze pod moim kamyczkiem i wypelzac nie zamierzam.hoduje szczenieta do pracy nie na wystawy to i mamuski na ringach blyszczec nie musza:roll: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']bo to robole som.ciagle upaprane ,w blocie......durnowate takie.....skopia dookola ringu caly grunt i zanudza sie na smierc.
a tak na serio to uwazam ze na wystawach niech sobie biegaja lepsze psy .ja mam sredniaste[wlasna koncepcja i upor mula:oops: ].zreszta nie ma kto z nimi biegac:eviltong: jak chcialam w niemczech wystawiac.w polandzie jakos po lekturze jacentusa nie mam ochoty byc zaszczuta i wogole ten swiat raczej mnie nie interesuje.:shake: .mnie tam dobrze pod moim kamyczkiem i wypelzac nie zamierzam.hoduje szczenieta do pracy nie na wystawy to i mamuski na ringach blyszczec nie musza:roll: :evil_lol: .[/quote]

nie dziwie ci się:cool1: to kiepski światek:cool1: generalnie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...