Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

10 godzin temu, Moli@ napisał:

:)

100_1495.JPG

 

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Piękna niunia :) Rozanielona taka, śpiąca. :)

EDIT: Gdzie jej domek się podziewa...?

 

Jak widać jej nic więcej do szczęścia nie potrzeba ;)

Ma osobę, która o nią dba i ją kocha :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Jak widać jej nic więcej do szczęścia nie potrzeba ;)

Ma osobę, która o nią dba i ją kocha :)

Masz rację, psiaki żyją tu i teraz, nie wiedzą że nie mają domku. Od jakiegoś czasu dostrzegam na zdjęciach zmianę w spojrzeniu Roxi: tak, jakby stała się ufna i całą-sobą ciesząca się z życia, jakby uwierzyła że nikt już jej nie skrzywdzi. Niemniej jednak może gdzieś tam jest jej człowiek, ten na wyłączność :) Ludzie chętnie wchodzą na ogłoszenia Roxanki, więc może i zajrzy JEJ człowiek.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

 Ludzie chętnie wchodzą na ogłoszenia Roxanki, więc może i zajrzy JEJ człowiek.

Zawsze trzeba wierzyć ,że kiedyś wejdzie właśnie TEN człowiek.

Mówią ,że nie ma jak swój własny domek :) Mała ma się dobrze i oby tylko zdrówko dopisywało! to reszta sama kiedyś przyjdzie ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jestem pod wrażeniem, jaką opieką otaczasz naszą iskiereczkę :) Bardzo Ci dziękuję, Moli@. Nie dziwię się, że suni nie spieszy się do domku... bo jak znaleźć tu nie gorszy, a lepszy dom? Moli@, czy doliczasz tran do utrzymania Roxi?

Tyś(ka), nie doliczam..., nawet nie pamiętam ile kosztował ,)

Jesienią urwisom podawałam, zostało opakowanie na przedwiosenną aurę :)

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Aldrumka napisał:

Moli nie wiem czy czytałaś dyskusję na poprzedniej stronie. Wobec watpliwości potwierdź , ze dla Roxi ma być Immunoactiv NTS (nie balans jak jest zapisane na papierze z lecznicy)

 

NTS Immunactiv Premium

papier z lecznicy wypisał technik ,), dla Roxi zalecono ochronnie przed nowotworem silniej działający preparat.

Żeby nie było wątpliwości staram się zawsze wstawiać zdjęcia zakupionych leków itp

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Biedna Buba... ,)

Buba doskonale sobie radziła z istniejącą rzeczywistością (do której należała szczotka), a bokiem wypączkowywała warianty, takie chyba są labradory, jeśli kto obserwuje. Jak coś sobie umyśliła, to koniec, pół roku odzwyczajania. Raz mnie naszło wytrzeć jej mokre łapy przed wejściem do mieszkania... potem byle kapuśniaczek padał i za cholerę nie weszła, stała na klatce, jak potępieniec. Ale nie za to oberwała  :D

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

 

NTS Immunactiv Premium

papier z lecznicy wypisał technik ,), dla Roxi zalecono ochronnie przed nowotworem silniej działający preparat.

Żeby nie było wątpliwości staram się zawsze wstawiać zdjęcia zakupionych leków itp

dziękuję, wiem, ze jest zdjęcie dlatego dziewczyny zauważyły rozbieżność )

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2019 o 17:08, Moli@ napisał:

Tak sobie słodko podsypia po spacerku :)

Na udku już widać zwiastun wiosny...zaczyna linieć. Pozostałe sierściuchy też ,)

100_1528.JPG

I jeszcze raz powiem.... Dziub się sam ,uśmiecha! jak widzę takie fotyserduszka2.gif

15 godzin temu, Moli@ napisał:

Zmiana miejscówki ,)

100_1548.JPG

100_1550.JPG

Tyś(ka) masz rację!... w spojrzeniu jest zmiana! ona jest .. szczęśliwa! spokojna i szczęśliwa!serduszka2.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

 

Tyś(ka) masz rację!... w spojrzeniu jest zmiana! ona jest .. szczęśliwa! spokojna i szczęśliwa!serduszka2.gif

Pisałam gdzieś wyżej ,że jej do szczęścia nic nie potrzeba. Ma ciepełko, jedzonko i kochającego ludzi :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...