Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Puk puk :) Zniknęłam jeszcze w lecie, a już mamy jesień :) Ileż się działo na wątku jak mnie nie było! Ile pięknych zdjęć mnie ominęło :))

Szok :)) Zdjęcia skradły moje serce, więc już "natentychmiast" dodaję do ogłoszeń :)

Witamy, witamy :)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do naszej następnej, słodkiej sunieczki, po dłuższej nieobecności...  naprawdę miałam cichutką, malutką, taką maleńką nadzieję!...bezradny.gif niestety jeszcze ,widocznie nie jej pora...

... nadrabiam zaległości :)

Dnia 4.09.2018 o 22:36, Tyś(ka) napisał:

Ciocie, nie pogniewacie się jak pojadę na urlop i będę pisać z doskoku? Jadę do rodziców... i dziadków też. I na badania różne różniaste. Bardzo potrzebuję tego, takiego oddechu dla siebie. Uspokajam na wstępie martwiących się czy to nie utrudni ze mną kontakt - jedynie internetowo. Bo pod telefonem będę bardziej niż teraz, jak pracowałam na tyle zmian i to łapiąc się dwóch prac jednocześnie. ;) Troszkę mnie do urlopu zmotywowała Aldrumka, więc co złego to nie ja. :))

...czasem trzeba doładować baterie!.. Tysiu , jesteś jedną z najbardziej zaangażowanych osób na dogo! naprawdę bardzo dużo pomagasz! jak weźmiesz na siebie więcej niż możesz udźwignąć... możesz się wypalić a tego byśmy nie chciały! o nie! boisie.gif  mam nadzieję ,że odpoczęłaś :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, anica napisał:

jak weźmiesz na siebie więcej niż możesz udźwignąć... możesz się wypalić a tego byśmy nie chciały! o nie! boisie.gif  

I wróciłam z założeniem, że na razie przystopuję z pomaganiem, przynajmniej do czasu aż Roxi czy Mimi nie znajdą domów. Niestety, spotkałam się z takim dramatem, któy opisuję w kilku ostatnich postach:
http://www.dogomania.com/forum/topic/340582-nie-daj-im-zamarznąć-gdzie-wrony-nawet-zawracają-fantafaza-i-kawakaja-uratowane-już-dzięki-dogomaniakom/?page=33


i znowu serce walczy z rozumem... :( 

Bardzo dziękuję za słowa przywitania i te budujące. Będę na nowo pokazywać Roxi, może tym razem... :(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...