Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, ale zmiana:) pięknie.

Jeszcze trochę i sierść odrośnie, i Roxi będzie zachwycać.

Też tak uważam! Roxi to naprawdę ładna dziewczynka, bez tych guzów ma większe szanse!... niby mówią... nie szata zdobi człowieka!...allleeeoczko.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Też tak uważam! Roxi to naprawdę ładna dziewczynka, bez tych guzów ma większe szanse!... niby mówią... nie szata zdobi człowieka!...allleeeoczko.gif

Nie tylko ładna szata ma znaczenie...nieliczne chore zwierzęta znajdują domki. Po co adoptować suczkę z guzami...zabieg kosztuje wyjazdy do lecznicy zajmują czas...ludziska wybierają zdrowe.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 ludzie głownie szukają młodych, zdrowych psów, najchetniej w typie znanej rasy

gdyby napisać ogłoszenie że szuka domu zdrowy szczeniak  np york albo labrador/ za darmo -  toby nawet wyróżniać ogłoszenia nie trzeba było, ani nawet zdjęć wstawiać, ani pisać o charakterze psa

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patmol napisał:

 ludzie głownie szukają młodych, zdrowych psów, najchetniej w typie znanej rasy

gdyby napisać ogłoszenie że szuka domu zdrowy szczeniak  np york albo labrador/ za darmo -  toby nawet wyróżniać ogłoszenia nie trzeba było, ani nawet zdjęć wstawiać, ani pisać o charakterze psa

 

Dokładnie...widzę w lecznicy same yorki, buldożki, shih tzu, pudelki, labradory...sporadycznie kundelki (:

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Patmol napisał:

 ludzie głownie szukają młodych, zdrowych psów, najchetniej w typie znanej rasy

gdyby napisać ogłoszenie że szuka domu zdrowy szczeniak  np york albo labrador/ za darmo -  toby nawet wyróżniać ogłoszenia nie trzeba było, ani nawet zdjęć wstawiać, ani pisać o charakterze psa

 

... dobrze że nie wszyscy! na szczęście dla naszych bid! powiem szczerze ,że rozumiem, zwłaszcza jeśli jest osoba pracująca.. albo wszyscy domownicy pracują!  mnie opieka nad moją chorą Jasią w którymś momencie przerosła :(    .... chyba dopóki będę pracowała chyba już się nie odważę na adopcję jakiejś chorej staruszki!  zresztą mój kochany małżonek szybciutko , bardzo szybciutko znalazł Taksunię, podsłuchałam jak mówił do kolegi... tylko patrzeć jak by znowu w domu była jakaś staruszka! a tak ma już do kochania swoje futerko!... no i kocham całym serduchemok2.gif

Link to comment
Share on other sites

No cóż... od zawsze zwierzęta ładne, ras małych miały łatwiej. Rasowe kojarzą się ze stanem, z bogactwem i "dobrem". Po prostu.  Ludzka mentalność tak szybko się nie zmienia... Wystarczy czasem napisać, że pies ma charakter niczym (i tu podać rasę), a ludzie nie czytają ogłoszenia, że tylko charakter, że wygląd totalnie inny, że to kundelek... i dzownią, że oni po tego rasowca... ehhh.... 

Roxi jest ładna, ale ma urodę... kundelka, a i lata też swoje ma. Po prostu. Teraz faktycznie zyskała na wyglądzie, a i zdrowie podreperowane, więc jej szanse rosną. Nie ma co się podawać, nie spocznę dopóki nie znajdzie domu. :) Ważne, że jest zaopiekowana, a nie wróciła do zamojskiego schroniska (z którego była adoptowana - takie info ostatnio dostałam: że pan ją faktycznie adoptował ze schroniska; sam był młodym człowiekiem, niewiele starszym ode mnie: niestety, życie nie jest sprawiedliwie, pana zabrakło na tym świecie). Ważne, że Roxi teraz ma ciepło, wygodnie, bezpiecznie. Ma większe szanse niż te psiaki, podobne do niej, które siedzą zapomniane latami w schronisku.... Czekamy na domek cierpliwie, ogłaszamy, podziwiamy, wspieramy Roxi... i kiedyś telefon zadzwoni... na razie nie dzwoni w ogóle, ale w końcu zadzwoni :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Obiecałam, że wyróżnię ogłoszenie. Niestety kiedy przychodzi do płacenia to czekam, czekam i czekam ... i nic, kółeczko tylko się kręci. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy problem i dziś uda mi się ogłoszenie wyróżnić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elficzkowa napisał:

Obiecałam, że wyróżnię ogłoszenie. Niestety kiedy przychodzi do płacenia to czekam, czekam i czekam ... i nic, kółeczko tylko się kręci. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy problem i dziś uda mi się ogłoszenie wyróżnić.

Bardzo Ci dziękuję. Jak ogłoszenie zostanie wyróżnione to od razu podziękuję na wątku :)))

3 godziny temu, anica napisał:

Pięknie zaczynamy Nowy tydzień! słoneczko świeci, może zaświeci dla Roxi?  slonko.gif Dobrego tygodnia wszystkim życzę :)

... Fajnie by było, gdyby trafiła do nas! oczko.gif

Miejmy nadzieję, że i słoneczko zaświeci dla Roxi.
Ojjj, fajnie by było. Na razie dla Warszawy Roxulka jest niewidzialna.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo Ci dziękuję. Jak ogłoszenie zostanie wyróżnione to od razu podziękuję na wątku :))

Chyba nic z tego nie będzie. Dzisiaj mam to samo. Jestem zalogowana na olx, klikam zamawiam i płacę i znowu to samo... od prawie pół godziny tylko kręci się kółeczko...

Tyś(ka), czy mogę wysłać do Ciebie na konto pieniądze na wyróżnienie i Ty to zrobisz ? Nie wiem co się dzieje ? Płaciłam wcześniej za inne ogłoszenia i było ok.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elficzkowa napisał:

Chyba nic z tego nie będzie. Dzisiaj mam to samo. Jestem zalogowana na olx, klikam zamawiam i płacę i znowu to samo... od prawie pół godziny tylko kręci się kółeczko...

Tyś(ka), czy mogę wysłać do Ciebie na konto pieniądze na wyróżnienie i Ty to zrobisz ? Nie wiem co się dzieje ? Płaciłam wcześniej za inne ogłoszenia i było ok.

Mogę spróbować... :) może u mnie pójdzie.... tylko ile to będzie kosztować?
Mój nr konta masz :)))

19 godzin temu, Aldrumka napisał:

3.04 stan konta 534,25 zł

wpłaty: shoto 20 zł

Gosia B. 180 zł (kwiecień, maj, czerwiec)

wydatek - hotelik 250 zł

9.04 stan konta 484,25 zł

Ciocie, bardzo dziękuję za pamięć <3 i za to, że jesteście z Roxi. Sunia może wygląd ma kundelkowaty, a i jej wiek mało adopcyjny... ale dziękuję, że jesteście. To dzięki WAM sunia wyszła na wolność i obecnie jest na poduchach u Moli@, a nie w schroniskowej budzie... DZIĘKUJĘ :) Ja wiem, że być może powinnam więcej dać od siebie dla Roxi... mam wyrzuty sumienia, że sama nie mogę dołożyć cegiełki pomocy dla Roxi, ale uwierzcie mi że, marzę o domku dla Roxi.

DZIĘKUJĘ, że jesteście z suczynką.

pies-z-bukietem-kwiaty-w-z-66049529.thumb.jpg.9b83f53dd1fd9762b87784839ce81bf1.jpg

Bardzo chciałabym, aby sunia miała dom. Nie mam pomysłów, jak ją rozreklamować, ale wierzę, że ktoś ją wypatrzy...

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Mogę spróbować... :) może u mnie pójdzie.... tylko ile to będzie kosztować?
Mój nr konta masz :)))

Ciocie, bardzo dziękuję za pamięć <3 i za to, że jesteście z Roxi. Sunia może wygląd ma kundelkowaty, a i jej wiek mało adopcyjny... ale dziękuję, że jesteście. To dzięki WAM sunia wyszła na wolność i obecnie jest na poduchach u [email protected], a nie w schroniskowej budzie... DZIĘKUJĘ :) Ja wiem, że być może powinnam więcej dać od siebie dla Roxi... mam wyrzuty sumienia, że sama nie mogę dołożyć cegiełki pomocy dla Roxi, ale uwierzcie mi że, marzę o domku dla Roxi.

DZIĘKUJĘ, że jesteście z suczynką.

pies-z-bukietem-kwiaty-w-z-66049529.thumb.jpg.9b83f53dd1fd9762b87784839ce81bf1.jpg

Bardzo chciałabym, aby sunia miała dom. Nie mam pomysłów, jak ją rozreklamować, ale wierzę, że ktoś ją wypatrzy...

Tysiu, żeby tylko co niektórzy ludzie pomagali ,połowę tego co Ty!  każda forma pomocy jest na wagę złota! i każdy pomaga jak może!  uważam że nie ma to znaczenia czy to jest pomoc własną pracą?  czy finansowa? ...Twój talent - BEZCENNY! :extra:

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wyślę 25 zł, wybierz ten środkowy pakiet i 3 dodatkowe opcje z wyróżnieniem na 30 dni. Dziękuję.

Chyba jest promocja, bo zrobiłam zgodnie z Twoim życzeniem (MIDI + 30 dni wyróżnienia) :))) i zapłaciłam 10,48zł.

https://www.olx.pl/oferta/poczciwa-sympatyczna-sunka-dla-calej-rodziny-CID103-IDtouwR.html

 

Mogę Ci odesłać pieniążki, które zostały albo skorzystać z promocji i wyróżnić jeszcze jedno ogłoszenie Roxi.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Chyba jest promocja, bo zrobiłam zgodnie z Twoim życzeniem (MIDI + 30 dni wyróżnienia) :))) i zapłaciłam 10,48zł.

https://www.olx.pl/oferta/poczciwa-sympatyczna-sunka-dla-calej-rodziny-CID103-IDtouwR.html

 

Mogę Ci odesłać pieniążki, które zostały albo skorzystać z promocji i wyróżnić jeszcze jedno ogłoszenie Roxi.

 

Bardzo Ci dziękuję. Oczywiście pieniążki zostaw i wyróżnij naszą Roxi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...