Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Nadrabiam zaległości! troszkę mnie nie było... ale i tak zawsze sercem jestem tutaj z wami!serducho.gif aleeee Fotorelacja!  czy widziecie jak Roxi się pięknie uśmiecha ? jest szczęśliwa! to widać!  słychać!   i czuć! serduszka2.gif

 

100_4777.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dlaczego tak się dzieje, że obok miłości, przyjaźni przechodzimy nie zauważając ich, ot tak, pomimo ... ?
Zastanawiam się, czy natrętny kult młodości, ideału bycia zawsze pięknym i zachwycającym, że starości lepiej nie dostrzegać dla własnej wygody nie przenosi się na postrzeganie zwierząt ?
 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Ja bardzo przepraszam, pogubiłam sie w swoich deklaracjach i zapomiałam o Roksi. Mam zaległość wpłat od lutego poproszę  o nr konta gdyby to bylo możliwe to jeszcze dziś to zrobię wpłatę.  Jutro rano wyjeżdżam i nie będzie mnie chwilę na Dogo. 

Już zrobiłam przelew za luty, marzec, kwiecień, maj i czerwiec. Jeszcze raz przepraszam. Jak wróce z urlopu to muszę się ogarnąć, spisać swoje deklaracje żeby już o żadnej nie zapomnieć.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowałam rozliczenie na stronie pierwszej, zajrzyjcie proszę :)

Bardzo dziękuję, że jesteście z Roxi. NIestety, na razie faktycznie wygrywa kult młodości, bo Roxi nikogo nie rozczuliła... mimo, że niedawno dorobiłam jej jeszcze jednego olx-a... prezentuje się na nim jako Sonia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...