Jump to content
Dogomania

Bożonarodzeniowy cud- kudełek WIWAT urwał się z łańcucha!! i prosto z BDT u anecik powędrował do DS w Bytomiu.


kiyoshi

Recommended Posts

51 minut temu, kiyoshi napisał:

Tak Anetko, bardzo podobny i obroża, ale Wiwatek ma długie łapki, dużo wyższe niż ten piesek, ale dobrze że jesteś czujna...

A bo te zdjęcia  robione z perspektywy to dlatego. Jestem zwarta i czujna :)

 

23 minuty temu, Gabi79 napisał:

A co to za piesek na tych fotkach?

Zaginął w tamtym roku i do dziś go poszukują.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

pewnie jakiś zaginiony....

Wiwat mógł komuś uciec/ zaginąć, ktoś tutaj na wiosce mógł go przykuć na łańcuch...wszystko jest możliwe, dlatego jesteśmy czujne i w tą strone

O rany, zaginiony, tyle wszędzie psiego nieszczęścia.

Jak Wiwatek uciekł z łańcuchem, to sobie pomyślałam, że może kiedyś miał dobry dom, ale się komuś znudził i ten ktoś oddał go na łańcuch.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

O rany, zaginiony, tyle wszędzie psiego nieszczęścia.

Jak Wiwatek uciekł z łańcuchem, to sobie pomyślałam, że może kiedyś miał dobry dom, ale się komuś znudził i ten ktoś oddał go na łańcuch.

to jest możliwe Gabrysiu...mamy jeden taki dom w okolicy, labrador na łańcuchu...jz domu- rodzina oddała go pod opieke sąsiadce a sami wyjechali za granice. Sąsiadka więc się opiekuje...nie ma nawet jak psu pomóc:( prowadzimy pertraktacje od miesięcy:(

7 minut temu, anecik napisał:

 

Zaginął w tamtym roku i do dziś go poszukują.

kurcze....no to mógłby być on....na pewno nie on>>>?

Link to comment
Share on other sites

Ten ze zdjęć podobno był wykastrowany. Ale podobieństwo niesamowite. A może tak napisali w ogłoszeniu ,żeby go ktoś nie chciał zatrzymać na rozpłodek?

Jednak raczej to nie ten sam pies.Ten poszukiwany ma jedno ucho stojące ,a drugie klapnięte. Wiwat oba ma klapnięte .

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anecik napisał:

Wiek też mniej więcej pasuje..... Może zadzwonię tam jutro? Kurcze ....

Tak lekko wtrącę się w rozmowę- jeśli pozwolicie :)

Mnie się wydaje, że ten piesek z ogłoszenia ma bardziej szorstką sierść niż Wiwatek.

Ale dla spokoju ducha zadzwoniłabym.

Link to comment
Share on other sites

Anetko a gdzie tamten piesejk zaginą??

co do sierści to jest trochę inna rzeczywiście, ale jeśli pies mieszkał na łańcuchu na zewnątrz to mogła się zagęścić i zmienić...Wszystko jest możliwe, lepiej zadzwonić, niż żałować. Pewnie po 1 zdjęciu rozpoznają...

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, kiyoshi napisał:

Anetko a gdzie tamten piesejk zaginą??

co do sierści to jest trochę inna rzeczywiście, ale jeśli pies mieszkał na łańcuchu na zewnątrz to mogła się zagęścić i zmienić...Wszystko jest możliwe, lepiej zadzwonić, niż żałować. Pewnie po 1 zdjęciu rozpoznają...

Zaginął w Hrubieszowie (koło Zamościa) 03.01.2017 roku

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, kiyoshi napisał:

Anetko czy jutrzejsza adopcja aktualna? Przeslalam Ci przez fb umowe

Umowę mam. Dziękuję. Rozmawiałam z Panią - wszystko aktualne, nie mogą się go doczekać. Szwy zdjęte, wszystko ładnie zagojone.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, anecik napisał:

Umowę mam. Dziękuję. Rozmawiałam z Panią - wszystko aktualne, nie mogą się go doczekać. Szwy zdjęte, wszystko ładnie zagojone.


Anetko, to zrób zdjęcie na pożegnanie proszę. I poproś Panią, żeby UWAŻALI baaardzo. Wyślij mi też zdjęcie umowy to zarejetsrujemy jutro od razu Żelka i Wiwata chip. Mam nadzieje, że Sara mi pomoże...chociaż wiem, że ma teraz inne smutki na głowie w związku z Malwinką...eh...jedne wątki takie radosne, inne znów smutne.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...