Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, Havanka napisał:

. . .

Kicia zaś, jest cudowna ! To pewnie z gorąca tak rozkosznie rozciąga swoje ciałko gdzie popadnie. Elu, na wszelkie i trudno gojące ranki, polecam Balsam Szostakowskiego. Mój Misiaczek wylizał sobie w łapie sporą ranę. Po kilkukrotnym posmarowaniu, bardzo ładnie zaczęła sie goić. Moze w przypadku jej podrażnionych uszek też pomoże?

Eluniu dziękuję  1883472997_serce9bijce.gif.a2081863e61ede460c64ae4cd632defd.gif  Jutro zaraz lecę do apteki, bo ta maść antybiotykowa, którą smaruję uszko, nic jej nie pomaga :( To uszko wygląda bardzo biedniutko :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Serce się raduje kiedy widzi się Benitkę uśmiechniętą i w innej pozycji niż zwinięte ciałko :D

Oby tak dalej maleńka!
 

Oby :) Myślę, że teraz będzie już z górki :)

 

Cytat

Kicia niesamowita :D

Elu czyżby przybył Ci domownik? ;)

6-go maja ktoś podrzucił mi koteczkę. Niektórzy przynoszą, a niektórzy nie mają odwagi i podrzucają.  Tu na działce mam stałe dzikuski, które karmię cały rok, a dodatkowo prawie co rok, żeby pojawia się jakaś kociczka. Zazwyczaj jest to kociczka w ciąży, albo z maluszkami. Co roku mam dodatkowe zajęcia i wydatki :)

Jak tylko odkarmię (była potwornie chuda) i całkowicie wyleczę kociczkę, będę ja ogłaszać i szukać jej domu. Jest niesamowicie miziasta i łagodna. Nawet jak broni się przed zakrapianiem uszek i łapie łapeczkami, to chowa pazurki, a jak gryzie to tak, że nie wbija ząbków, tylko chwyta i trzyma :) Ciężko będzie się z nią rozstać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Poza tym ona jest słodka jak miód :). Od kilku dni śpi z nami i psami. Dzisiaj w nocy zbudziłam się i czuję, że coś leży mi na piersi. To była kocia :)  Jak ją dotknęłam zaczęła lizać mnie po twarzy :) Niesamowita. Lubi leżeć maksymalnie  rozciągnięta i nie ma znaczenia gdzie. Na podłodze, na sprzętach, gdzie popadnie  :)

imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf0220180531_170921.thumb.jpg.d5ce6b198eb7b4c8d730297aa1ff0b37.jpg    20180531_180703.thumb.jpg.acdb0673eb22a25c4da24a36bba0c73a.jpg

20180531_140541.jpg.6e43e850c033e77a49d48bffcb51f04b.jpg

 

 

Śliczna kicia  :)

Coś mi się zdaje, ze sama do Kraka nie wrócisz, tylko z kicią. Trudno bedzie się z nią rozstać jak to taka przylepa.....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Na dobry wieczór mam dobre wiadomości i zdjęcie :)

Benia już nie hałasuje w nocy!!!!   hurra.gif.15ed336f0f50b378613588d762b81c07.gif

Popatrzcie na jej minkę :) :) :)

   MmsCamera_2018-05-31-15-09-07.thumb.jpg.df793fa8c1c10f244f1ff9bc8a3f867d.jpg  

 

O, Benia na łapkach i z uśmiechem na pysiu  :)

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

Śliczna kicia  :)

Coś mi się zdaje, ze sama do Kraka nie wrócisz, tylko z kicią. Trudno bedzie się z nią rozstać jak to taka przylepa.....

Podoba mi się ten post.  Eliczku,... ? happy.gif

Kicia jest cudna. happy.gif Trzeba jej wybrać piękne imię.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MALWA napisał:

Śliczna kicia  :)

Coś mi się zdaje, ze sama do Kraka nie wrócisz, tylko z kicią. Trudno bedzie się z nią rozstać jak to taka przylepa.....

Sama nie, z mężem hi hi hi :)

A poważnie, Agnieszko nie mogę jej zatrzymać. Nie piszę o tym, ale jej obecność u nas jest bardzo uciążliwa i stresująca. Trzeba bardzo uważać, żeby nie wydostała się z domu. Cały czas musimy pamiętać o tym, żeby wszystko było pozamykane, łącznie z oknami, bo kicia tylko czeka na taką sposobność i zwiewa. Gonić kota w moim wieku, to kuriozum ;)  Razaz czmychnęła wejściem dla dzikusków i teraz muszę pamiętać, żeby rano zabarykadować okienko, bo po wyjściu z pokoju natychmiast biegnie do tego okienka.  Najbardziej cierpią na tym psiaki.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, elik napisał:

Sama nie, z mężem hi hi hi :)

A poważnie, Agnieszko nie mogę jej zatrzymać. Nie piszę o tym, ale jej obecność u nas jest bardzo uciążliwa i stresująca. Trzeba bardzo uważać, żeby nie wydostała się z domu. Cały czas musimy pamiętać o tym, żeby wszystko było pozamykane, łącznie z oknami, bo kicia tylko czeka na taką sposobność i zwiewa. Gonić kota w moim wieku, to kuriozum ;)  Razaz czmychnęła wejściem dla dzikusków i teraz muszę pamiętać, żeby rano zabarykadować okienko, bo po wyjściu z pokoju natychmiast biegnie do tego okienka.  Najbardziej cierpią na tym psiaki.

Z mezem jasne, przeciez nie zostanie sam :)

Ale co bedzie z Kicia ?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, MALWA napisał:

Z mezem jasne, przeciez nie zostanie sam :)

Ale co bedzie z Kicia ?

Za każdym razem jak musimy pojechać do kraka, zabieramy z sobą cały zwierzyniec. Przecież nie może być inaczej, ale kici szukam domu. Niestety nie mogę jej zatrzymać :(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Elisabeta napisał:

Podoba mi się ten post.  Eliczku,... ? happy.gif

Kicia jest cudna. happy.gif Trzeba jej wybrać piękne imię.

Och gdybym tylko mogła, zatrzymałabym prawie wszystkie moje tymczasy, bo z każdym połączyła mnie silna i szczególna więź.  Mąż powiedział kiedyś, że gdy trafi główną wygrana w totka, to dla mnie zbuduje od podstaw schronisko dla zwierząt, które w pełni będzie zasługiwało na swoją nazwę. Niestety, jak dotąd nie trafił takiej wygranej :(

Kocia reaguje już na Micia :) Ale jest pojętna, jak pojawi się jakaś odpowiednia propozycja, kto wie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mamy nowe zdjęcia Beni i informację, że Benia ma nową koleżankę :)PART_1527586951495.jpeg.ae76ad28479649474eab40bd7a6735ec.jpeg

PART_1527784398446.jpeg.fa37e483f960c94dac3c56c2d29f84e3.jpeg

PART_1527859486174.jpeg.950f496ccd3c62318842021d8c42fec8.jpeg

Nowa koleżanka :)

MmsCamera_2018-06-01-16-14-02.thumb.jpg.5bd7b70a3dbe01f320d00d617d3e4bf1.jpg

Muszę jakoś po swojemu oznakować wszystkie dotychczasowe zdjęcia, bo wklejam je do jednego katalogu i zaczynam się już gubić w tym, które już wklejałam na wątek Beni, a których jeszcze nie. Zrobiło się ich już trochu, a nie wiem czemu nowe nie wklejają się na koniec, ale pomiędzy już istniejące zdjęcia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Może koleżanka sprawi,ze Benitka poczuje się lepiej, wróci jej utracona odwaga?

No i najważniejsze,że zgodzą się panienki między sobą :)

 

Pozdrowienia dla FK oczywiście zostawiam :)

PS Wiem,że jak będziesz szukać domku dla kici to tego najlepszego:)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Jak to dobrze, że Benita ma towarzystwo. Teraz już strachy będą mniej straszne, koleżanka trochę weźmie na siebie,  a zabawa będzie miała inny wymiar i jakość. Państwo myślący, koleżanka  gabarytowo podobna to i życie przyjemniejsze. A Benia dzielna.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Faneczki przepraszam bardzo za wprowadzenie w błąd. Benia nie ma koleżanki w sensie, że Pani Agnieszka adoptowała drugiego pieska. Faktycznie niezbyt przejrzyście się wyraziłam. Ta koleżanka to sunia Rodziców Pani Agnieszki, u których Benia jest w odwiedzinach. Ale fakt sunie pięknie sie dogadują.

Ja bardzo prfzepraszam za  to, że mało mnie na wątku, ale zjechali do nas goście i do niedzielio muszę pełnić rolę gospodyni. Nadrobiuę to od poniedziałku :)

Miłej niedzieli dla Wszystkich :)

1941573207_naniedziel4.jpg.4f704e74e68ad0c358530f72e77175cf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam Faneczki cieplutko w ten chłodny, pochmurny niedzielny poranek. Po wczorajszej burzy znacznie się ochłodziło, no i bardzo dobrze :)

Też myślę, że Benia czułaby się pewniej w towarzystwie drugiego psiaczka, ale będzie dobrze tak, jak jest :)

Mamy nowe zdjęcia księżniczki :)

PART_1527935721736.jpeg.0a287b27600b20a0fa1430de161da9a7.jpeg

PART_1527937821888.jpeg.35ab0d7f6a6183860c27e43aaa6f86e4.jpeg

PART_1527958249645.jpeg.8bc1d0d13154afe769dc42e6b452ac69.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...