Jump to content
Dogomania

Mala, mniejsza, najmniejsza. Kurdupelek już nie szuka domu. Brownie ma najlepszy dom na świecie.


Anecik

Recommended Posts

Malutką wypatrzyłam w schronisku skąd Ewu zabiera psiaki. Mała jest u mnie od środy - miała zając miejsce Dejzi ale na razie będą we dwie. Są malunie to myślę że długo na domy czekać nie będą. Waży ok.3, może 3,5 kg, jest wielkości Tycinki i mniejsza od kota. Cały czas się tuli, zawsze jest blisko człowieka. Troszkę płacze jak traci mnie z oczu ale później się uspokaja i dzielnie czeka aż wrócę. Z psami i kotem ok. Wg schroniska ma około 1 roku, ja podejrzewam że jednak troszkę mniej. Jutro się przekonamy bo idziemy do weta. Na razie ją odrobaczyłam, wykapałam i zakropiłam. Na razie Mała swoje potrzeby załatwia w domu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

rozliczenia

 

    - 78 - szczepienia + odrobaczenie

    - 48 - 1/2 worka karmy Brit Care Adult Small Breed

    - 18 - olx

------------------------------------------------------------------------

    - 144 - stan na 10.09

   + 144 - bazarek Poker  16.11.2017

------------------------------------------------------------------------

   0 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2017 o 14:50, Poker napisał:

Cudowna szkrabka. Zacałować można natychmiast.

anecik , ona jest u Ciebie w BDT?

 

Dnia 6.10.2017 o 15:12, Alaskan malamutte napisał:

I ja zaglądam do malutkiej czekoladki...Piękna z niej Pralinka :-))

 

22 godziny temu, b-b napisał:

Kurcze anecik...nie nadążam za Tobą :D

Kruszynka śliczna! 

Stadko Ci rośnie ;)

 

Witam Was serdecznie na wątku.

 

Alaskan zostałaś Chrzesną :) U weta jakieś imię musialam podać. I podałam Pralinka :D

 

Pralinka była bardzo grzeczna, waży 2,800 kg i ma max. 6 miesięcy.  Większa nie powinna urosnąć. Ja czułam że ona nie ma roczku - bo taki dzieciaczek z niej - trochę a nawet sporo popłakuje jak zostaje beze mnie.

Link to comment
Share on other sites

Przyleciałam na watek niuni z nadzieją na nowe zdjątka, a tu tylko te ze schronu. Ona będzie się rewelacyjnie prezentować na jasnym tle - niebieski, żółty, seledyn. . .

Taka słodzizna, że chce się ja tulić, tulić, tulić :)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, auraa napisał:

Sliczności. Może komuś zginęła?

 

14 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Anecik, przyprawiasz o zawrót głowy :) 
Pralinka jest cudowna! Trzymam za Was kciuki, powodzenia :)

 

14 godzin temu, ona03 napisał:

anecik, ale masz dzieciaczka psiego cudnego :)

Witajcie kochane :)

Być może komuś zaginęła ale schronisko ma umowy z gminami w całej Polsce to jak teraz odnaleźć właściciela. Miałam u siebie sunię z tego schroniska odłowioną w Polkowicach. 

Pralinka jest tak cudowna że gdybym nie miała Tycinki na wiecznym tymczasie z - mam nadzieję - opcją domu stałego to bym jej nie oddała :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Witajcie kochane :)

Być może komuś zaginęła ale schronisko ma umowy z gminami w całej Polsce to jak teraz odnaleźć właściciela. Miałam u siebie sunię z tego schroniska odłowioną w Polkowicach. 

Pralinka jest tak cudowna że gdybym nie miała Tycinki na wiecznym tymczasie z - mam nadzieję - opcją domu stałego to bym jej nie oddała :)

Sunia jest tak urocza, że wcale się nie dziwię :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...