Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Ustaliłam z Anettką,że ustalę maluchowi badania Rtg i usg j brzusznej,obgadam to wszystko jutro z moim wetem,czy sam to zrobi i postawi wstępną diagnozę czy mam szukać specjalistów od razu.

Czy Czesterek miał wykonane jakieś analizy moczu,krwi? Musiałyby kopie do mnie dotrzeć dla ew.porównania.Anecik sory ! zapomniałam spytać :(

Męczy mnie ciągle to posikiwanie,czy to też w wyniku wrodzonego uszkodzenia ? czy w wyniku  nadkażenia ? zostawić tego bez odpowiedzi nie możemy.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bgra napisał:

Ustaliłam z Anettką,że ustalę maluchowi badania Rtg i usg j brzusznej,obgadam to wszystko jutro z moim wetem,czy sam to zrobi i postawi wstępną diagnozę czy mam szukać specjalistów od razu.

Czy Czesterek miał wykonane jakieś analizy moczu,krwi? Musiałyby kopie do mnie dotrzeć dla ew.porównania.Anecik sory ! zapomniałam spytać :(

Męczy mnie ciągle to posikiwanie,czy to też w wyniku wrodzonego uszkodzenia ? czy w wyniku  nadkażenia ? zostawić tego bez odpowiedzi nie możemy.

 

Aneta pisała,że zostało zrobione badanie krwi ale badania moczu nie było.Przynajmniej tak zrozumiałam.Wynik z badania krwi przed kastracją wyszedł dobry.Dobrze by było tu wstawić wyniki.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Aneta pisała,że zostało zrobione badanie krwi ale badania moczu nie było.Przynajmniej tak zrozumiałam.Wynik z badania krwi przed kastracją wyszedł dobry.Dobrze by było tu wstawić wyniki.

Anecik ma problem,nie ma czym zrobić zdjęcia,miał podwyższone leukocyty,reszta ok.

 

 

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Bgra napisał:

Anecik ma problem,nie ma czym zrobić zdjęcia,miał podwyższone leukocyty,reszta ok.

 

 

Leukocyty to jakiś stan zapalny.Może był lekko zaziębiony bo w przechowalni był w boksie.Trzeba by było złapać mocz i zanieść do analizy.

Nadeszła wpłata 26.10.17 od Skarpety Plaskatków.Bardzo dziękuję.Na FB potwierdziłam.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Anula napisał:

Leukocyty to jakiś stan zapalny.Może był lekko zaziębiony bo w przechowalni był w boksie.Trzeba by było złapać mocz i zanieść do analizy.

Nadeszła wpłata 26.10.17 od Skarpety Plaskatków.Bardzo dziękuję.Na FB potwierdziłam.

Dziękuję za potwierdzenie :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Czester może mieć nawracające infekcje dróg moczowych , bo on chyba nie opróżnia pęcherza do końca. Trzeba by weta spytać i ewentualnie na próbę wycisnąć pęcherz.

Jutro rano dzwonię do mojego weta,mam też umówiony termin na 7 listopada u dr Zacharewicz w Chorzowie,jest urologiem i nefrologiem.

Anettka mówi,że mocz ciągle z niego kapie,bez przerwy.Jeżeli ten brak kości krzyżowej to wrodzone,jeżeli to nietrzymanie stolca związane jest z dysfunkcją mięśni zwieracza odbytu to niewykluczone,że podobnie jest z pęcherzem :( i tego się obawiam najbardziej :(

Oczywiście o wszystko wypytam,otwarta jestem na wszystkie sugestie,dziękuję Poker :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie ma kości krzyżowej , to jest dysfunkcja układu nerwowego. Ale temu może dodatkowo towarzyszyć infekcja dróg moczowych , bo kapanie może wynikać

z  nietrzymania moczu albo z zalegania i wtedy jak pęcherz jest przepełniony , to  mocz  bezwiednie kapie. Objawy są te same ,ale przyczyny różne. Leczenie t i postępowanie też inne.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Podniosę chociaż...

Bożenko nie przejmuj się.Ja z Bogusią przyzwyczaiłyśmy się,że np. u naszych psiaków wątek świeci pustkami.A z drugiej strony o czym tu pisać.

Mamy trochę zajęcia i kłopotu związanego z uciekinierką Likunią.I jeszcze doszła druga sprawa wyadoptowanego psiaka.Dom nie odzywa się,milczy.Musimy podjąć szersze kroki aby sprawdzić co się dzieje.I to nam zabiera myśli.

Czesterek jest zaopiekowany,anecik na bank dba o malucha.Może wejdzie na wątek i napisze kilka słów o naszej ślicznotce.

Czy są zrobione ogłoszenia Czesterka? Jest napisany jakiś tekst fajny aby chwycił za serduszko?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Bożenko nie przejmuj się.Ja z Bogusią przyzwyczaiłyśmy się np.,że u naszych psiaków wątek świeci pustkami.A z drugiej strony o czym tu pisać.

Czy są zrobione ogłoszenia Czesterka? Jest napisany jakiś tekst fajny aby chwycił za serduszko?

Ogłoszenia w trakcie,zrobiłam dopiero co wydarzenie maluchowi.Przejmuję się bo ja właśnie z tych przejmujących ;) Dzisiaj  nie wbiłam się pomiędzy operatywę mojego weta,trudno i tak mam transport dopiero na piątek.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, b-b napisał:

Przyznaję się bez bicia,że choć nic nie piszę - no bo co ja mogę doradzić - to cały czas czytam co piszecie.

Słońce wiem ile masz pracy z bazarkami :) ja tak plotę widzisz trzy po trzy mając nadzieję,że wątek Cezesterka nie spadnie za bardzo...

Link to comment
Share on other sites

Aż się lżej zrobiło :) szczylkami się już nie martwię bo za chwilę pójdą do domków,już na szczęście wybrane :)

Zimno u nas potwornie,czy raczej ja taka jakaś niedogrzana ostatnio ;) wieje na zmianę z deszczem brrr

No to pijemy kawkę :) Miłego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

Oj tam, teraz to już nie kawę, przede mną spory kielich nalewki z czarnej porzeczki stoi, na przekór tej wstrętnej pogodzie. Od wczoraj próbuję dojechać na cmentarz z kwiatami i nic, może jutro się wstrzelę między deszcz a deszcz ;)  wino-ruchomy-obrazek-0007.gif

I głaskanko dla szalonego Czesterka. Wierzcie mi, u mnie to był szalony pies. Jak przekazywałam Anetce szaleńca to jej mówiłam, że pewnie moje koty teraz balangują w domu z radości ;), z kotami z pewnością imprezował też Yoshi, bo czas pobytu u nas Czesterka w większości przesiedział na parapecie, jak nie pies ;)

Dobrej nocy spanie-i-sen-ruchomy-obrazek-0028.gif

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anula napisał:

Anecik nam gdzieś wsiąkła.Zero informacji o Czesterku.Czy Czester jakąś karmę zaakceptował?Co u maluszka słychać,chyba nie przepadł gdzieś?

Przelałam za pobyt Czesterka za XI.

Anulko malec je Brita  z puszkami Animondy,nawet nieźle mu wchodziło :) Anecik ma problem z telefonem,coś wspominała,jutro postaram się ją złapać  :)

Martwiłam się,że nikt do Czesterka nie zagląda i jest mi od razu lżej na sercu jak widzę wpisy :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bgra napisał:

Anulko Onaa poprosiła o nr konta,chce wpłacić dla Czesterka  jak pisze "małą kwotę po dwupaku " :) już nie chciałam odsyłać do Ciebie słońce więc podałam namiary na Ciebie :)

Onaa  ściskam mocno :)

 

 

Fajnie,dziękuję.

A u Czesterka cisza bo anecik nie wchodzi na wątek.Gdybyśmy czytali o Czesterku to by i wątek żył.Można by było podyskutować a może i nacieszyć oko nowymi fotkami.Wcześniej wchodziło się z wielką przyjemnością na wątki do anecikowych tymczasowiczów.

Czy wizyta u weta zaplanowana na 7.11 jest aktualna? Bożenko trzeba wziąć paragon albo fakturę za wizytę i wstawić na wątek.Zapewne będzie koszt wizyty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...