Jump to content
Dogomania

Pomoc przyszła w samą porę :) Buba/Plamka ma DS u Moniki z Katowic. Dziękuję :) Najmniejszy okruszek w schronisku. Nie przeżyje bez pomocy :(


elik

Recommended Posts

14 godzin temu, Havanka napisał:

Tak, chcę już przygotować tekst i zacząć ogłaszanie. Zdjęcia są idealne. Wprawdzie sunia nie jest jeszcze wysterylizowana, ale zanim znajdzie sie odpowiedni dom, to na pewno minie trochę czasu i kruszynka zdąży sie "zagoić".

Masz rację :) Ogłaszać już możemy, a jeśli znajdzie się odpowiedni domek, który zakocha się w suni, to poczeka aż będzie gotowa do adopcji. Jak nie poczeka, to znaczy, że się nie zakochał, a takiego domku to my nie chcemy !

Wysłałam do Pani Ewy SMSa z prośbą o te informacje.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Masz rację :) Ogłaszać już możemy, a jeśli znajdzie się odpowiedni domek, który zakocha się w suni, to poczeka aż będzie gotowa do adopcji. Jak nie poczeka, to znaczy, że się nie zakochał, a takiego domku to my nie chcemy !

Wysłałam do Pani Ewy SMSa z prośbą o te informacje.

Dzięki Eluś. Myślę, ze do wieczora nadejdzie odpowiedź i wtedy spróbuję coś ładnego ułożyć.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Havanka napisał:

Dzięki Eluś. Myślę, ze do wieczora nadejdzie odpowiedź i wtedy spróbuję coś ładnego ułożyć.

Już rano miałam odpowiedź, ale mnie wstrętny net opuścił i nie miałam jak odpowiedzieć :(

Sunia ma około 6 lat, kota w hoteliku nie ma, ale jak widziała go na ulicy nie było z jej strony zainteresowania. Na smyczy już ładnie chodzi, co widać na załączonych zdjęciach :)

Zdj_cie0890.thumb.jpg.cf8f9c4661f12b8d21d6b30cb7c4ebe8.jpg

Zdj_cie0891.thumb.jpg.fb96c945c9cdb7ead9ba1bc4462f5cf8.jpg

No jednak słabo widać więc musimy uwierzyć Pani Ewie na słowo :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

No to mamy chyba Bubę ! Dziś juz nie dam rady, ale jutro postaram się napisać tekst i zrobić trochę ogłoszeń.

Tak, zwyciężyła Buba Aski7 :)   Z góry serdecznie dziękuję Elu za ogłoszenia     59cff40d18eca_gifDzikuj))).gif.8a8c29ea6f2fdaf13659c10ed5606a20.gif 

Jeśli mogę Cię prosić, to nie daj ogłoszenia na OLX. Tam zrobię sama i będę co tydzień odświeżać.

Imikonnik przyniósł suni górę kasy    gitarzysta.gif.cc7092711f80b717ad7df09fd2bbc496.gif 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Tak, zwyciężyła Buba Aski7 :)   Z góry serdecznie dziękuję Elu za ogłoszenia     59cff40d18eca_gifDzikuj))).gif.8a8c29ea6f2fdaf13659c10ed5606a20.gif 

Jeśli mogę Cię prosić, to nie daj ogłoszenia na OLX. Tam zrobię sama i będę co tydzień odświeżać.

Imikonnik przyniósł suni górę kasy    gitarzysta.gif.cc7092711f80b717ad7df09fd2bbc496.gif 

Ok. Zabiorę się za ogłoszenia dopiero wieczorem. Pojawił się niespodziewany problem z piecem do centralnego ogrzewania.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Havanka napisał:

Ok. Zabiorę się za ogłoszenia dopiero wieczorem. Pojawił się niespodziewany problem z piecem do centralnego ogrzewania.

Są sprawy ważne i ważniejsze, zrobisz kiedy będziesz mogła Elu. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Ponownie zapraszam na bazarek, gdzie m.in. Buba jest beneficjentem :)

Tych, którzy już byli informuję, iż na początku i na końcu bazarku dodano sporo nowych fajnych fantów. Warto ponownie zaglądnąć  :)

Może znowu wpadnie jakiś grosz :) Powoli Buba staje się milionerką ;)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, vicvictoria napisał:

 

 

Nie  odpowiadaj  temu  psycholowi ! To osoba  chora  psychicznie ,która  powinna  być  usunięta  z  forum. Popatrz  ile  ma  minusów  i  poczytaj  jej  posty. Ludziom  , którym  zaginął  pies  pisze , że  został  potrącony i  już  jest  za  tęczowym  mostem . To  jest  wredny  troll z którym  należy  zrobić  porządek!

Tak teraz dopiero zauważyłam.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Monika z Katowic napisał:

Buba otrzymała 200 złotych bezzwrotnej pomocy od Skarpety im. Talcott.

W tytule przelewu będzie napisane: "Skarpeta im. Talcott pomoc bezzwrotna dla suni Okruszka".

Łaaaaałłłł Moniczko bardzo, bardzo dziękujemy, ja i Buba :)

59d3c4a1a3d0c_kwiatki5.jpg.8165409b306ac199b3a903bfee8efe9f.jpg

Z Buby powoli robi się milionerka   59d3c50fb70d9_gifpuszczaoczko.gif.e1168dccdef074b6780b30783712f5d0.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2017 o 16:51, Figunia napisał:

Okruszku Bubulinkowy, najlepszego domku Ci życzę!!!

 

 

2 godziny temu, ewu napisał:

Jak ładnie to ujęłaś:) Ja też się dołączam:)

Jak to się stało, że umknął mi taki piękny post Figuni  59d5494bdeded_gifzmartwiony.gif.f287e8c06ffd7043c7327a2d3fddfd50.gifJuż bym go pewnie nie zauważyła, gdyby nie post Basi :)

Figuniu, pięknie dziękuję za tak wspaniałe życzenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...