Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

ja przeczytałam Twój post i nawet nie zauważyłam, jeszcze za wcześnie na myślenie!

Ja też nie :) 

Rzadko daję głos, ale wiem co w trawie, znaczy sie u Grzesia piszczy, bo dostaję e-mailem powiadomienie o każdym poście

Trzymaj się Grzesiu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś już dnia nie mylę - do środy dotarliśmy, za oknem mrozek ale psom to nie przeszkadzało  w wyjściu z domu. Nawet trochę, jak już dawno nie było, poganiały.

Grzesiu - trzymaj się ciepło i choć trochę poganiaj z kumplami. Chociażby dla rozgrzewki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przywitam się z czekoladowym księciuniem już w promykach słońca. Rano znalazłam sobie zajęcie i jakoś czas szybko zleciał.

Grzesiu - baw się dobrze z kumplami - oni dadzą sobie radę z samopilnowaniem,   a Ty przy okazji znajdziesz trochę  przyjemności z życia. I pamiętaj masz być zdrowy!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Nesiowata napisał:

 I pamiętaj masz być zdrowy!

Zdrowie najważniejsze.

13 godzin temu, Olena84 napisał:

Grześ wyróżniony znowu, ale nie mówcie mu, bo mu tam dobrze!

Może Grześ odprawia jakieś tajemne rytuały żeby nikt nie dzwonił?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nesiowata napisał:

I dziś jestem! Zdążyłam nawet załatwić trochę rzeczy z samego rana. Udanej zabawy Grzesiu, zaczyna się (u mnie) jakoś tak słonecznie ten dzień. Może tak zostanie?

ale zimniej, ale i tak w sumie nie ma co narzekać, niż jakby miały być mrozu, fajnie jakby był śnieg i 10 stopni na plusie, ale nie da się :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...