Jump to content
Dogomania

Lunka teraz Lusia juz w swoim domu :-)


auraa

Recommended Posts

Dnia 3.07.2017 o 21:26, Marysia O. napisał:

Ostatnio rzadko piszę coś na dogo ale czytam z doskoku więc zaglądam do czarne Lunki. Niestety absolutnie nie mam jak pomóc, sama ledwo wyrabiam na zakrętach z czterema nadprogramowymi szczeniętami na pokładzie...

Ale będę trzymać kciuki za miejsce dla malutkiej.

A co to za historia z tymi szczeniakami ? Mają wątek ?

Link to comment
Share on other sites

Marzena pojechała w piątek do Warszawy a przyjechała Druga koleżanka. Mała została na podwórku ,śpi w budzie i pilnuje się podwórka. Koleżanka ma ją karmić i wychodzić z nią na spacery. Nie jest to idealne rozwiazanie ale innego nie było. Dziś wybieramy sie na działkę wtedy wszystko sama sprawdzę. Oby nie padało,,,:(

Link to comment
Share on other sites

Jestem jeszcze na działce. Nie mam zasięgu.  Sunia cudo! To taka malutka urocza wiewioreczka.  Radosna, chętna do zabawy, posluszna. Na zdjęciach wychodzi na trzy razy większą parowke. Ona jest wielkości Kulki a może nawet Meli. Nie mam pojęcia jak jej zrobić dobre zdjęcia,  bo z tymi nikt nie zwróci na nia uwagi. SUNIA JEST WSPANIAŁA.

Jak wrócę si domu postaram się wstawić zdjęcia na których chociaż widać jej wielkość.  Z powodu koloru jej sierści wszystkie są rozmazane.

Link to comment
Share on other sites

Sunia prawdopodobnie będzie miała dom. Pani już jest w zasadzie zdecydowana. Całe życie miała psy a rok temu odeszła jej ukochana bokserka. To znajoma p. Ani u której była Czika na tymczasie. Sunia była już w Warszawie i Pani miała okazję obejrzeć ją w parku Skaryszewskim.Mała skradła jej serce. Zresztą nie mogło być inaczej. Maleńka jest tak urocza, że koleżanka, która teraz się nią opiekuje, na wieść o tym, ze wkrótce się z nią rozstanie po prostu się popłakała. Niestety nie może małą zajmować się w roku szkolnym, bo za długo pracuje. Mała będzie miała na imię Lusia i jesli nic się nie zmieni to za tydzień pojedzie do swojego domu. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...