Jump to content
Dogomania

>>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<


Recommended Posts

Wpłaty na Murzynka jakie mam do tej pory:

 - Nadziejka - 16zł - 05.06

- Milagros19853201 - 5zł - 06.06

- Selenga - 30zł - 06.06

- Helli - 130zł - 07.06

- Nadziejka bazarek - 65,85zł - 13.06

- Janka@ - 10zł - 19.06

- Olena84 - 30zł - 19.06

- Nadziejka - 8zł - umownie 19.06

 

Dziekuję serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

To może ja napiszę :)

Blekuś ma około 10,11 lat, waży 10,400. Wet przepisał lek na oczko (16 zł) bo ma zaczerwienione. Świetnie dogaduje się ze Szronikiem, hasają po wybiegu lub się bawią. Nie widać że ma te 10 lat. Dziś nawet w tej zabawie straciła się obróżka Blekusia - no cóż ale Szronik tak ma. Wcześniej też wykończył kilka obróżek Kajtusiowi w zabawie. Nie niszczy w domu, już nie obsikuje> Z psiakami żyje w zgodzie, jak jest coś nie halo to woli ustąpić. Apertyt ma, na smyczy chodzi dobrze. Zdjęcia wstawię jutro.

 

Natomiast nie mam zaświadczenia o szczepieniu p/ko wściekliźnie - mam tylko umowę. Nie wiesz Olu czy i kiedy miał szczepienie? I czy szczepić na wirusówki. Taniej wyszlaby szczepionka 2w1 niż pojedynczo No chyba że miał p/ko wściekliźnie - tylko potrzebowałabym zaświadczenie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

 

Natomiast nie mam zaświadczenia o szczepieniu p/ko wściekliźnie - mam tylko umowę. Nie wiesz Olu czy i kiedy miał szczepienie? I czy szczepić na wirusówki. Taniej wyszlaby szczepionka 2w1 niż pojedynczo No chyba że miał p/ko wściekliźnie - tylko potrzebowałabym zaświadczenie.

ok zapytam na fb i dam odpowiedz, tutaj bo nie mam telefonu nadal

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Radek napisał:

Deklaracja dla Murzynka/Blekusia już w drodze. Przelałem na to samo konto, które otrzymałem na deklarację dla Torresa. Czy tak może być?

super dziękuję!

5 godzin temu, anecik napisał:

Dzisiaj jedziemy na szczepienie. A badanie krwi też mam zrobić?

tylko szczepinie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...