Jump to content
Dogomania

>>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<


Recommended Posts

16 minut temu, anecik napisał:

Murzynek czuje się jak ryba w wodzie. Wczoraj jeszcze była koo i spanie na legowisku. Jest jeszcze zaaferowany nowym miejsce - biega, podskakuje, wszędzie go pełno. Wczoraj go odrobaczyłam, dziś będzie wykąpany. Z psiakami nadal w porządku. Na razie nie jest jakoś specjalnie szczekliwy. Ciekawi go wszystko. Wczoraj łyknął jeszcze sporą porcję na kolację, dziś już je normalnie. Po domowemu mówimy mu Blekuś :) Wczoraj jeszcze dwa razy nalał w domu, dziś już się bardziej pilnujemy.

 

Dziękuję Dziewczyny za odwiedziny i dowózkę psiaka. Miło było poznać :)

 

P1130464.jpg.cf5c3fdc1cfc665ca7fff8946914d8fa.jpg

 

P1130465.jpg.081041f5964b2cfc8a4f542e35112cbe.jpg

 

 

Dziekujemy za gościnę :)

Imię Blekus:)cudowne

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

21 godzin temu, UlaFeta napisał:

(Jakos Murzynek nie przechodzi mi przez gardlo)

 

4 godziny temu, anecik napisał:

Po domowemu mówimy mu Blekuś :) 

No zobaczcie co robią ;) :( czy Wam też się Murzynek nie podoba? Ja juz sie przyzwyczaiłam, ale ja tu tylko sprzątam;), możemy zawsze zrobić bazarek imienny ;)

 

3 godziny temu, Onaa napisał:

Biedak, jest szczęśliwy bo myśli że ma nowy domek.

No to fakt, dlatego ja bym nigdy nie mogła być dt czy hotelem, bo już po pierwszym dniu bym zwierzaka nie oddała:(

 

Dziękuję za opiekę nad psiakiem, widać że zadowolony!

Dziękuję wszystkim za obecność!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki anecik za dobre wieści i fajne zdjęcia zadowolonego pycholca :) Za gościnę oczywiście też bardzo bardzo. Poznać fajnych życzliwych psiolubnych ludzi to zawsze dobre doświadczenie :)) I tyle zacnych psów! :D 

Fajnie, że już nie brudzi psiaczek, że noc minęła dobrze i że Szronik z nowym kolegą się zaprzyjaźnili. :) Super! 

Link to comment
Share on other sites

Szronik rzeczywiście rozruszał Murzynka? Blekusia?. Hasały pół dnia po dworze. Blekuś w domu dochodzi do człowieka, na dworze natomiast dobiega, wącha wyciągniętą dłoń i ucieka. Pogłaskać oczywiście się daje ...musimy popracować :)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, anecik napisał:

Szronik rzeczywiście rozruszał Murzynka? Blekusia?. Hasały pół dnia po dworze. Blekuś w domu dochodzi do człowieka, na dworze natomiast dobiega, wącha wyciągniętą dłoń i ucieka. Pogłaskać oczywiście się daje ...musimy popracować :)

Myślałam że Murzynek (faktycznie to imię może i pasuje do pieska ale jakoś tak nieszczególnie dobrze brzmi) to taki stateczny piesio jest , a tutaj dawał radę takiemu Szronikowi, no ho ho :D.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Onaa napisał:

Myślałam że Murzynek (faktycznie to imię może i pasuje do pieska ale jakoś tak nieszczególnie dobrze brzmi) to taki stateczny piesio jest , a tutaj dawał radę takiemu Szronikowi, no ho ho :D.

Tak, nieszczególnie :(

Jak to będzie brzmiało w ogłoszeniach:(

 

Link to comment
Share on other sites

Nocne odwiedziny

 wyczyniam

 z wszelkimi pooozdrowionkami dla czarnuleczka

 kazdenkie imionko ladne

 najwazniejsze aby ktos w oczenka popatrzal

 i pokochal

 zaraz

 na tysiac lat

 a niechby i imionko brzmialo demonicznie

 czemu nie ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...