Jump to content
Dogomania

>>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<


Recommended Posts

Dnia 18.09.2018 o 15:44, Anecik napisał:

To ta Pani z Jaworzna? 

Tak to ta pani

Dnia 18.09.2018 o 19:57, agat21 napisał:

Oj, oj, oj! Czyżby Blekunio zapadł jej w serducho? Zupełnie się nie dziwię ;)

 

Dnia 18.09.2018 o 21:21, Radek napisał:

Z lekkim niepokojem zaciskam kciuki:)

 

Dnia 19.09.2018 o 08:57, Nadziejka napisał:

sciskuniamy calun czas

 

Dnia 19.09.2018 o 21:00, Onaa napisał:

Blekusiu oby to był ten właściwy domek dla Ciebie.

 

Niestety nie wiem co z tego będzie. Napisałam pani informację o wizycie przedadopcyjnej, napisałam czemu musi być, że chodzi o to by zobaczyć gdzie psiak trafi, żeby porozmawiać itd. Podałam numer do Anecik, bo myślę że lepiej zadzwonić. Ale pani się chyba tej wizyty przestraszyła, mam wrażenie, że to starsza pani.... odpisała, że obawia się wizyty obcych bo nie wie z kim pisze itd. i że numer zapisała. No zobaczymy, jeśli nie zadzwoni , to znaczy ze nie chce wizyty. Myślę że nie ma niczego do ukrycia, ale no nie wydamy psiaka bez takiej wizyty:(. Pani pisała, że ma już dwa psiaki i chyba kota, bo pytała, jak Blekuś do kotów - ale nie wiemy ile jest tych zwierząt, czy da sobie radę np na spacerach z kolejnym psem, czy ją stać na trzeciego psa itd., no musimy sprawdzić warunki:(

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że na wątku Blekusia zapytam a swojej prywatnej sprawie, ale zagląda tu dużo ludzi i może ktoś mi pomoże. Czy ktoś dysponuje klatką łapką  okolice  Łodzi. Będę musiała pożyczyć taką klatkę aby złapać sunie i w pierwszej koleejności zawieść ją do weterynarza, a w drugiej kolejności w inne miejsce. Sunia jest mała do 10 kg.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, jankamałpa napisał:

Przepraszam, że na wątku Blekusia zapytam a swojej prywatnej sprawie, ale zagląda tu dużo ludzi i może ktoś mi pomoże. Czy ktoś dysponuje klatką łapką  okolice  Łodzi. Będę musiała pożyczyć taką klatkę aby złapać sunie i w pierwszej koleejności zawieść ją do weterynarza, a w drugiej kolejności w inne miejsce. Sunia jest mała do 10 kg.

janeczko

 moze pisz do hop!

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Nadziejka napisał:

Olaskuuu Olasku

 gdzie Jestes

 a juz wiem

 juz domyslam

 Olasik skalda zyczonka swojemu Mikoolajowi .. :

:

Podobny obraz
 
 

 

hehe Ewciu jest jeszcze podobno dzień chłopaka 10.03 po dniu kobiet, wiec dwa razy mu składać nie będę bo sie rozleniwi;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...