Jump to content
Dogomania

>>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<


Recommended Posts

Po wykasowaniu statystyk - przed nowym wyróżnieniem Blekuś ma na olx 318 wyświetleń, 4 pobrań telefonu, 4 obserwatorów, na gumtree - 401 wizyt.

Wyróżniony został na olx 30 dni promowania na górze listy ogłoszeń, 9 odświeżeń, 7 dni promowania na stronie głównej, dodatkowo ogłoszenie wyróżnione na 30 dni i odświeżenie ogłoszenia w pakiecie przez 7 dni. Koszt 22,72zł.

Wyróżniony na gumtree na 31 dni i podświetlony przez 7 dni - koszt 26,98zł

Link to comment
Share on other sites

U nas trochę "cieplej" :) tylko -15, -14. Psiaki fruuu na dwór i jeszcze szybciej z powrotem - może nie wszystkie ale Blekuś na pewno. Siedzą z Dosią w ciepełku i ani myślą przebywać za długo na dworze. Jakoś przeczekamy te mrozy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U nas mam wrażenie coraz zimniej, wczoraj była najzimniejsza noc -18 C, w ciągu dnia też zimno brrr. Ale wg prognozy już na dniach ma być temperatura 0 stopni i więcej, w ciągu dnia , bo w nocy jeszcze małe minusowe. No nic, czekamy na wiosnę, ciepło i ruch w adopcjach.

Miziaczki dla Blekusia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2018 o 09:01, Radek napisał:

Przydałby się ruch w adopcjach. Dla Blekusia i nie tylko. 

Ja wczoraj jednego psiaka wyadoptowałam - niestety nie byl to Blekuś :(

Za to Bleki załapał się wczoraj na wyjazd do weta na szczepienie p/ko wściekliźnie. Koszt 27 zl + 2,50 transport.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Anecik napisał:

Ja wczoraj jednego psiaka wyadoptowałam - niestety nie byl to Blekuś :(

Za to Bleki załapał się wczoraj na wyjazd do weta na szczepienie p/ko wściekliźnie. Koszt 27 zl + 2,50 transport.

dziękuję, przeleję jutro z rana

Link to comment
Share on other sites

Znowu ogłoszenia na olx były w zakończonych, nie rozumiem, czemu oni tak robią - i dotyczy to tylko tych wyróżnionych 

Blekuś mimo wyróżnienia ma na olx tylko 172 wyświetlenia, 3 obserwatorów, na gumtree - 435 wizyt

Jak czytam na innych wątkach o ilości wyświetleń to aż jestem w szoku, czemu nikt nie zauważa Blekusia:(?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wpłaty:

- Renata Bazylak z fb - 30zł - 01.03

- Dorcia2 - 20zł - 01.03

- Radek - 10zł - 04.03

 

Wydatki:

- 4,26zł - ogłoszenia wyróżnione ze zniżką na olx

 

Chyba wszyscy wczoraj korzystali ze zniżki bo w pewnym momencie poinformowało mnie o błędzie w przelewie, akurat jak logowałam się do banku, więc niestety już nie powyróżniałam na inne miasta, a dodatkowo się zestresowałam, że coś nie tak z logowaniem mam i jeszcze mi się ktoś włamał:(

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Radek napisał:

Dziękuję za info, że wpłata doszła:) 

brak mi reputacji więc <kciuk w górę>

 

Patrzę na finanse Murzynka i ma trochę ponad połowę, z deklaracjami stałymi za marzec zabraknie do pełnej kwoty plus szczepienie jeszcze:(. Może ktoś dołączy Blekusia do bazarku? Ja czekam na fanty, to Blekusia uwzględnię. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...