Jump to content
Dogomania

Cudem ocaleni - Parys i Hilton juz w swoich domach stalych, na zawsze.


Recommended Posts

7 godzin temu, Poker napisał:

czy Hilton miał porządnie osłuchane serce?

Z tego co ja wiem w Warszawie w szpitalu miał najpierw stwierdzone szmery nad sercem ( lekarze typowali, ze albo to skutek anemii albo babeszjozy ), później nie stwierdzano już niepokojących zmian. Miał być konsultowany przez kardiologa. Czyli prawdopodobnie wraz z poprawą stanu zdrowia szmery ustąpiły.  Hop! napisz ile mam ci zwrócić za wczorajsze spa Hiltonka i wklej paragon na wątek. Po pozbyciu się tych zażółconych futrzastych skarpet  niuniek wygląda jeszcze piękniej, cudo prawdziwe z niego rośnie, golasek mój kochany...... Ale prawdziwe jego futerko będzie pewnie odrastało ze dwa lata.

Wczoraj odebrałam paczkę od hop! i jeśli czas pozwoli to w weekend zaczynam bazarek z tych rzeczy, jest tych cudów troszkę.

Hop! czy obróżka kiltix dotarłą?

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Gusiaczek napisał:

W wiadomościach zobaczyłam, co się działo m.in. w łódzkim :( jak sytuacja wygląda u Was?

U nas w zasadzie bez deszczu, wczoraj popadało spokojnie przez chwile a jak wieczorem wyszłam do ogrodu popielić warzywnik to ziemia byłą prawie sucha, lekko z wierzchu pokropiona jedynie. Za to komary szaleją......masakra.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, doris66 napisał:

Hop! napisz ile mam ci zwrócić za wczorajsze spa Hiltonka i wklej paragon na wątek. Po pozbyciu się tych zażółconych futrzastych skarpet  niuniek wygląda jeszcze piękniej, cudo prawdziwe z niego rośnie, golasek mój kochany...... Ale prawdziwe jego futerko będzie pewnie odrastało ze dwa lata.

Wczoraj odebrałam paczkę od hop! i jeśli czas pozwoli to w weekend zaczynam bazarek z tych rzeczy, jest tych cudów troszkę.

Hop! czy obróżka kiltix dotarłą?

Napisałam wyraźnie, że zafundowałam maluchowi fryzjera. Nie zwracasz nic. Teraz będzie odrastała ładna sierść, skóra się poprawi. Sierść odrośnie dużo szybciej, niż myślisz.

Spakowałam ją chaotycznie, bo najpierw zrobiłam paczkę tylko z zabawek i przysmaków, a potem połączyłam z całą resztą.

Jak dotrze, napiszę.

Link to comment
Share on other sites

A,  gapa ze mnie .............. to dziękuję pięknie za zafundowanie Hiltonkowi spa, wygląda teraz naprawdę uroczo. Mój tata ma sunię wyglądem przypominającą Hiltonka z futrem tak obfitym, ze dosłownie ciąga jej się po ziemi ( Łatka ma wprawdzie kacze nóżki ). Strzygę ją co roku, ale sierść odrasta wolno, w zasadzie to przez rok nie odrasta do naturalnej długości, ale i tak ją strzygę aby małej było lżej przetrwać upały. A na ogonku odrasta najdłużej. Dlatego pomyślałam sobie, że i u Hiltonka tak będzie. On w sumie jest uroczy w każdym wydaniu jaki golasek również.  

Mam gdzieś w aparacie zdjęcia Hiltona jeszcze z lasu i z lecznicy jak jeszcze miał długie futro, wkleję wieczorem. Zobaczycie jaki był elegancki, mięciutki  kawaler  z niego. Zauważyłam, ze prawie wszystkie zdjęcia poznikały z wątku, pewnie jakies "majsterkowanie " adminów znowu.

Link to comment
Share on other sites

U Hiltonka wszystko ok, chłopak się socjalizuje, przybiera na wadze i zdrowieje. Będzie przyjmował jednak preparat na stawy i kosci bo z niedozywienia ma takie guzły na stawach w lapkach. Brak witamin i minerałów. Hop! ma mu kupic i zaczać podawanie, póki jeszcze jest czas odwrócic ten proces.

Link to comment
Share on other sites

Widać, że Kacperek zadbany, ma adresówkę i nawet zabawkę edukacyjną. :-) Miały dzieciaki szczęście, że trafiły na doris66. Wszystkim maluchom oprócz Hiltonka udało się znaleźć domy?

Hiltonek chyba był w najgorszym stanie zdrowotnym i przeszedł największą traumę. 

Kupiłam preparat na stawy w syropie. Wystarczy na 80 dni. Koszt: 60 zł.

P1400450.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kacperek przebywa w dt w Warszawie ale ma już ogłoszenia i dom stały za chwile się na pewno znajdzie, bo to śliczny psiak, wymagał socjalizacji jak wszystkie pieski z tej gromadki. W tej chwili dwa pieski znalazły już domy stałe, reszta ze względu na problemy zdrowotne i potrzebe socjalizacji jeszcze czeka na domy. Z nimi to tak wszystko po kolei musi być, najpierw ratowanie , odkarmianie, szczepienia , socjalizacja.........i wtedy dopiero sioo....do domku.

Hop! Hilton zdecydowanie jest najbardziej pokrzywdzonym pieskiem, bo oprócz licznych chorób przeżył silny uraz psychiczny związany z pobytem w szpitalu. A psychikę trudniej uleczyć niż ciało. Martwię się dlaczego obróżka jeszcze nie dotarła do Łodzi, tydzień temu wysłałam poleconym. Dziś zrobię przelew - zwrot za preparat na stawy.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i podziwiam zdjęcia. te z lasu przerażające i aż wierzyć sie nie chce, że to te same psiaki (zwłaszcza Kacperek). 

Ciekawa jestem, czy Hilto choc odrobinę przybył na wadze po tym odrobaczaniu? Chudzinka z niego była straszna, same kosteczki powleczone skórą:( 

Link to comment
Share on other sites

Weszłam dzisiaj na konto, a tam niespodzianka:) Dorcia01 wpłaciła 60 zł dla Rokusia i Hiltonka:) Chciałabym przelać 30 zł na fundusz Hiltona w jej imieniu. Dorotko, robię zaraz przelew na Twoje konto. Napiszę w tytule przelewu, że to wpłata od Dorci01:)

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Doris za wpłatę dla naszych psiaków:)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dotarła obróżka kiltix. Jest w sam raz. :-)

Wydaje się, że maluch powolutku przybiera na wadze. Zważę go dopiero na początku lipca przy okazji badań. W przyszłym tygodniu powtórzenie odrobaczenia. Syrop na stawy bardzo mu smakuje. Przy pierwszym podaniu trochę się wystraszył, bo syrop podaje się przy pomocy miarki podobnej do strzykawki.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Weszłam dzisiaj na konto, a tam niespodzianka:) Dorcia01 wpłaciła 60 zł dla Rokusia i Hiltonka:) Chciałabym przelać 30 zł na fundusz Hiltona w jej imieniu. Dorotko, robię zaraz przelew na Twoje konto. Napiszę w tytule przelewu, że to wpłata od Dorci01:)

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Doris za wpłatę dla naszych psiaków:)

DZiękuje Ewa Marta i Dorcia01 za wpłatę - 30zł. Juz naniosłam do rozliczeń.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, hop! napisał:

Dzisiaj dotarła obróżka kiltix. Jest w sam raz. :-)

Wydaje się, że maluch powolutku przybiera na wadze. Zważę go dopiero na początku lipca przy okazji badań. W przyszłym tygodniu powtórzenie odrobaczenia. Syrop na stawy bardzo mu smakuje. Przy pierwszym podaniu trochę się wystraszył, bo syrop podaje się przy pomocy miarki podobnej do strzykawki.

Biadaczek, pewnie mu się szpital przypomniał. zrobiłam zwrot na konto hop! - 60zł, za preparat na stawy.

29 minut temu, Gusiaczek napisał:

Proszę o podanie na pw nr konta, lada dzień rozliczę bazarek dla Hiltonka :)

Dzieki ogromne, wysyłąm pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...